0

@puyol_presidend5 ja kupuje 100 ml bazy + aromat i wychodzi mi 43 zł :D

0

@patry295 leki nie pomagają sory

0

@patry295 jakoś nie szkoda

8

Dawno tak mordy nie darłem xd

0

@Pilka_jest_okragla czytałem biblię
I nie wyzwolila mnie a utwierdziła w tym co uważam
Religia jest maszynka do straszenia społeczeństwa
Bóg stworzył takie piękne życie które za jedyny cel obiera sobie zabić, przedłużyć gatunek i umrzeć bardzo dobry jest to byt normalnie kocham go! XDD
Poważnie mówiąc
Nie mam racji ja i nie masz racji ty
Nie wiesz co będzie po śmierci i koniec :)
Edit. Czyli będąc dobrym człowiekiem ale odrzucajac biblię nie będę godny na niebo po śmierci no tak lepiej leżeć krzyżem w kościele a po wyjściu z niego wszystko co nas otacza nienawidzić wtedy będę w niebie bo chodziłem do kościółka
Co za fanatyzm xdd


0

@Pilka_jest_okragla no ale ja nie jestem pewny i nie mówię jak ty że na pewno coś jest albo czegoś nie ma
Nie wiem tego dowiem się po śmierci
Osobiście nie wierzę że cokolwiek jest po śmierci ale nie wiem tego na pewno a ty odrazu zakładasz ze jest i mówisz że ja nie mam racji
Ja mówię że ty nie masz racji
To kogo jest racja?

0

@Pilka_jest_okragla no a kiedy ty się przekonasz ze nie masz racji?

0

@FCB_dimiC dokładnie tak
szkoda że tylko o 60% powinni więcej dostać wkońcu tak bardzo troszczą się o obywateli :)

1

@koksik2700 Ja nie wierze w boga ale nie przeszkadza mi to jeżeli ktoś chce słuchać księdza , medytować czy klękać w kierunku mekki
jest to indywidualna sprawa i tyle natomiast nie podoba mi się to jak działa kler w tym kraju u na każdym kroku należy im wypominać wszystko złe co zrobią :)

0

@FanBarcy123 aborcja powinna być obowiązkowa

0

@Chinaski ładne w czym problem?

2

@LeoMessiah w każdej możliwej

0

@Kamilos84 no i niech płonie :)

0

@Kuczek może baterie rozładowane?

10

Ostatnie karne w finale euro były w 1996
Anglia przegrała na Wembley z Niemcami :D

3

Normalnie jestem tak szczęśliwy że udało mu się wkońcu wygrać że mam zrobiony cały dzień i nawet karny w 120 min dla Anglii mi go nie zepsuje
Veb kochani ❤️

20

Wygrał wkońcu ❤️

2

@Persyfl xDDD
No tak bo nie mozna kibicować Barcy jak wyznaje się inne ideały niż klub
Chyba polityka już za bardzo na banie ci wchodzi gościu
I żeby nie było cieszę się że Barca jest bardzo tolerancyjnym klubem ale przede wszystkim kibicujemy jej dlatego że lubimy jak gra a nie dlatego że popiera tęczę
Bez odbioru

4

@jedrek7000 czyli nie klekam wcale dz

0

@tomek8756 mnie śmieszy xd

0

@masq najlepiej niech się odmłodzi tak z 10 lat :)

0

@HighestInTheRoom bardzo duży ma sens :)

0

@matiifcb jakie np xd

0

@jeyx77x pw napisałem :D

2

@MontelQ mogę masować nawet 105 letniego dziadka ważne żeby hajs się zgadzał xD

0

Robił ktoś z was kurs na masażystę miał bym kilka pytań :D

1

@Deeespacito słodka jak truskawki latem

1

@Kurkmen tylko nie jedz ok

0

@horang nasz kochany Danielek :D

4

@Comentateiro nwm ja tam nie marzę żeby być gejem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?