0

Pique - genialny transfer, swój do swego ciagnie :)

0

Messi 0O!!

0

respect dla Valdesa i Xaviego jak dotąd

0

Jak dla mnie to żaden z nich nie strzeli, stawiam mimo wszystko na Mesjasza.

0

Martin strzela w debiucie dla Juve!! :):):)

0

Czy to nie z Getafe Messi strzelił tego gola porównywanego z M aradoną, jak minął 5 przeciwników?

0

Ta jest, jedziemy z nimi panowie, a Bojan moze zarządzić.

0

Nawet jesli, to nie wróci już chyba do tej formy sprzed kontuzji, szkoda chłopaka, ale życzę mu najlepiej

0

Brazylia : Argentyna - będzie widowisko :)

0

sorki, to miało być do szyszy

0

@ raptor142

Te same zarzuty, które mu stawiasz, można postawić Riberiemu, też nic nie wygrał, też nie był nominowany do Złotych butów, MvP, FiFa World Player itp. A wiemy przecież, że to genialny zawodnik, więc Twoje zarzuty można o kant dupy trzasnąć.

0

Danijest nie do zdarcia :)

0

tęsknię za Larssonem :)

0

Wrestling teraz jakiś XD

0

o w morde, poprzeczka

0

co z ta murawą, co chwilę ktoś sie ślizga na niej?

0

2:1 :)

0

Jee, Xavi! :)

0

Pawelec...no wiesz, do ich domów :P

0

jak przegramy? Jeszcze 45 minut, walimy im z 3 bramki i odsyłamy do domu! VeB!

0

no i w dupę :/

0

sorki za komentarz, miało być za to 1:0 dla Athletico :/

0

no i w dupe :/

0

cholernie blisko, Alves gra bardzo niechlujnie dzisiaj :/

0

najpiekniejsze chwile mojego zycia, prawie wyskoczyłem ze skóry jak Iniesta strzelił Chelsea tę bramkę, siedziałem w pubie otoczony przez Angolów i darłem się jak wariat. Tyle adrenaliny to nie pompowało moje ciło przez całe życie. Dzięki Ci Andreas, Pep, visca el Barca!!!!!!!!!!!!!

0

Książę wraca :)

0

Wenger chce z Fabregasa zrobić przywódcę już zrobił go przecież kapitanem, to ma być lider zespołu, który pociągnie zespół do przodu, nie wyobrażam sobie, by lekką ręką oddał go Barcelonie za marne 30 mln. Choć bardzo bym chciał :)

0

I dobrze, zmarnowałby sie w Realu, tutaj mógł rozwinąć skrzydła :)

0

Bo nasz Tarzan jest niezniszczalny.

0

piotrek, Twoje rozumowanie można łatwo dostawić do wszelkiej działalnosci. Pewnie tyle wody ile zmarnowałes w ciagu roku wystarczyłoby dla niejednej somalijskiej wioski, pewnie gdybyś darował sobie kupowanie batonika raz w tygodniu, to z tej kasy kupiłbyś za rok ubrania dla tej wioski itp. itd. Trzeba pamietać, że Messi jest teraz osobą publiczną, która dzieki pieniadzom może chronić siebie i swoja rodzine od naporu fanów. Poza tym, futbol to bardzo niewdzięczny sport, bo emeryturka czeka cię po trzydziestce, potem kasa się zatrzymuje, a żyć trzeba na poziomie do usranej smierci. Niektóre gwiazdy mogą lokować pieniadze, itp. ale to już zależy od pomysłowosci. I jeszcze, skoro daje on radość milionom fanów, to czemu miałby nie zarabiać porzadnie za to, co robi. To nie takie hop siup, założe się, że wolałby teraz siedzieć w domu z rodzina w Argentynie, być z dziewczyną. Jego życie prywatne nie istnieje, treningi, wyjazdy...jak skoczy na imprezę, to potem horda rozwrzeszczanych cules wyzywać go bedzie od imprezowiczów i pijaków (via Ronnie)... moim zdaniem zasługuje na te pieniadze, a na somalijskie wioski to kazdy z nas mógłby cos dac, tylko się ludzie bogatych czapiają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?