Samuel E.
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma rację, Leo będzie najlepszy w tym sezonie, ale nagroda nalezy się Cristiano, mimo wszystko, ta ilość bramek na sezon i do tego w Premiership, bardzo twardej lidze, jest imponujaca. Argumenty pokroju :"większość zdobyta na słabiakach" nie ma tu znaczenia. W Premiership prawie nie ma słabiaków, to po pierwsze, po drugie, skoro na słabych tyle zdobył, to każdy inny napastnik innych lig mógł też nabić sobie konto na Numancjach i innych FC Clujach, ale nic takiego sie nie stało. Do tego musicie przyznać, że technikę ma świetną, jest szybki i pewny. Do tego ma mentalność zwyciescy, to co osobiście lubię u piłkarzy, jak choćby u Eto'o. Kilka lat temu to był laluś, ale dziś takie rozpamietywanie to tylko wynik zazdrości albo kompleksów innych kibiców, bardzo się zmienił.
Następną Złotą Piłke mam nadzieję, że zdobędzie Sammu, albo Leo.
0
Bajeczna technika, a jaka radość z gry. Brakuje mi tej jego dzieciecej, szczerej radości z grania, plus dynamika, ped i rewelacyjny przegląd pola. Teraz Barca gra świetnie, przez to człowiek tak za Nim nie teskni, jestesmy nawet skuteczniejsi i jego brak nas na razie tak nie boli, ale mimo wszystko to był nasz Crack.
0
sciah
Obyś miał rację :>
0
"Argentyńczycy wybaczali mu jednak wszystko. Dla nich wciąż był niewinnym chłopcem z zabiedzonej prowincji, który zawojował świat z piłką u nogi. Nie zraziły ich nawet fatalne dokonania Diego jako trenera. W latach 1994-95 prowadził zaledwie 23 mecze. Było to w czasach, gdy FIFA zdyskwalifikowała go za doping. Nie miał wtedy nawet uprawnień trenerskich dlatego wspierał go Carlos Fren - były kumpel z Boca Juniors. Pod wodzą Maradony Deportivo Mandiy de Corrientes zagrało 12 spotkań, z czego wygrało zaledwie jedno i zremisowało sześć. Jeden z jego piłkarzy Guido Alvarenga wspominał: - Nie wiem, czy z nim trenowaliśmy, ale na pewno chodziliśmy na grilla."
Boję się, że Messi może przytyć podczas pracy z nowym trenerem :D
0
Boże a te ciołki ciągle z nim dyskutują, co za dramat dla inteligentnego czytelnika serwisu
0
uprasza się o nie karmienie trolli
0
Brawo Henryk!
0
mam opóźnioną transmisję, kurd, i to o dobrą minutę, czy dwie
0
komentujcie mecz, a nie teksty jakiegoś dzieciaka, nie po to tu jesteśmy, Barc do boju!!!
0
Puyol był blisko : >
0
A kto w ogóle jest lepszy od Messiego? Bo nie znam : >
0
Swoją drogą to świetny piłkrz, moim zdaniem najlepszy z Brazylijczyków, bo trzyma wciaz równy poziom, nie to co reszta kolegów z drużyny narodowej.
Wiadomo - Messiemu nikt nie podskoczy 8)
0
Matthias
Zaskoczony? Po jednym meczu?
Jeśli weźmiemy pod uwagę wyniki meczów presezonowych - to ja powiem, że jestem zaskoczony takimi wynikami, nie spodziewałem się takiej średniej bramek na mecz, poza tym, jeden przegrany mecz z Wisłą (wszyscy jednak zapominaja o tych 4:0) i jeden ligowy. Rzeczywiście, nic tylko sobie w łeb strzelić, Guardiola nie zna się na piłce, piłkarze to gwiazdki, Laporta to partacz a Messi znowu bedzie kontuzjowany i Złotą piłkę zgarnie znowu Cristiano Ronaldo. :((((((((((((
0
Trafił chłop w sedno, czasem te holowanie piłki przez kilka minut np. przez Iniestę - doprowadzają do rozpaczy, bo są bezproduktywne, tutaj Cryuff ma rację, oby to się poprawiło.
0
paws - a po co są newsy o Cruffie, o Rijkardzie, o Maradonie, Rivaldo i innych? W końcu nie są już oficjalnie związani z klubem?
Pomyśl zanim coś napiszesz.
0
Wy byście wszystko, co ma przypisek "młody wychowanek" wsadzili do pierwszego składu, albo trzymali w La Masia, nawet nie wiecie ile tam się twarzy przewija rocznie, to głupota trzymac kurczowo kazdego młodego zawodnika, kasę też się zarabia na takich transferach - Wy wszędzie widzicie Messich, Bojany i Dos Santosy, a kazdy sprzedany młodzik to dla Was Fabregas. Bez jaj.
0
Villa już teraz ma 2 oczka za mecz z Mallorką, Samu - do dzieła :)
0
Widzę, że fffj to taka lokalna maskotka ;)
0
To oczywiste, że zespół odpuścił, Pep sie nawet nie wsciekał jak stał za linią boiskową, chłopaki iezbyt się starali, a to, że powiedział, że przyjechali walczyć...a co miał powiedzieć? Ze przyjechał na wakacje? Że się tym meczem nie interesuje już? Nie znam trenera, który byłby wiekszym szaleńcem, tymczasem na boisku robili swoje, jak były okazje to atakowali, a ogólnie - oszczędzali siły, dla czystej kurtuazji Pep oświadczył, że przykładają sie do tego meczu
0
a mnie nie bedzie :/ fatalnie
0
Nie ma chłop wesołego życia, oby nic się nie stało. Z dala od córki, po separacji, po słabym sezonie z Barcą, teraz ta wiadomość. I jak ma się czuć chłopak komfortowo, ten ciezar psychiczny widać niestety na boisku.
Trzymaj się Titi!!
0
Mario0306
van Nisterloy jest takim samym bramkostrzelnym wariatem jak Eto'o, bez względu na to gdzie gra - strzela. Ale wiek nie ten, Eto'o jest też lepszy szybkościowo i kondycyjnie, niemniej szacun dla Holendra.
0
końcówka marzeń :)
0
Uwielbiam go !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Wujo, jakoś tak wyszło ;)
0
Uśmiech Pepa - bezcenne :D
0
GOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!
0
Mam nadzieję, że Pep nie będzie tak szalal ze składem w PD, bo wtedy już nie będzie mógł zmienić połowy składu w jednym meczu
0
jedziemy!!! :D
0
Bojan pokazał własnie swoją bezradność, jezcze nie teraz nadszedl Twój czas.