Samuel E.
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyol, my nigga!! Zrobi się troche pewniej w defensywie :)
0
Młodzi sa trochę pogubieni, brakuje dyrygenta gry, jak Xavi, Bojan niewidoczny, Guddy i Henry, a także Yaya - harują na swoich pozycjach, Hleb jakby chciał a nie mógł. Moze cos się zmieni po rozmowie z Pepem
0
Niech ktoś zastąpi Bojana, chłopaka w ogóle nie widać, Hleb zostaje
0
Guddy i Henry harują w ataku, ładna bomba Islandczyka.
0
Marquez to jak Desperado, twardziel :>
0
Aj, poprzeczka! Coś wisi w powietrzu, mam nadzieję, że to "coś" będzie nasze :D
0
chyba Bojan, na razie nic nie pokazał, oby się poprawił
0
blisko było :/
0
Yaya kosi jak urodzony ogrodnik :D
0
Za dużo luzu w grze obrony, atak zresztą też przekombinowany
0
Defensywa na wakacjach, pewnie oglądają mecze IO Argentyny
0
Yaya szaleją :P
0
ETOOOOOOOOOOOO
0
HENRY!!!!!!!!
0
Adriankov - to własnie przez temperament jest takim egzekutorem i walczakiem, spokojny Eto'o to już nie to samo. Zauważcie, że jak bramkarz ociaga się z wybiciem piłki, albo przyjmuje piłkę, E2 już go naciska, podbiega, straszy. Genialny napastnik.
0
Stawiam na 3:2 dla Wisły
0
Sprzedanie E2 teraz, to medialne samobójstwo Laporty...
0
ETOO, kocham tego kolesia :D
0
Stary dobry Victor, bez niego Barca straci swój charakter XD
0
Titi ma pecha, Etoo przytomnie zagrał, szkoda, mogło być 4:0
0
Rafa daje radę, ale jedziemy z nimi , panowie :D
0
klasyczna dziewiątka 8)
0
ETOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
0
Xavii!!!!!!!!!
0
W Londynie to będzie 0:00 w nocy, nie tak pózno dla mnie ; >
0
To jest po prostu próba podbicia ceny, gdyby agent powiedział, że Silva chce iść do Barcy, wtedy trudniej byłoby wyci ągnąć od klubu kilka baniek więcej.
0
Ad-Messi - uspokój się z tymi "rotflami", jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to się nie odzywaj.
0
Sami są ignorantami, nie bardzo rozumieją status LM, dla nich liczą się tylko rozgrywki południowego kontynentu i łatwo krytykować im przez to innych, ale Messi już gra w Europie i trzeba to zrozumieć, a nie pchać się z krytyką na pierwsze strony gazet.
Co do milczenia Messiego - w sumie dobrze, że nie wyszły z tego jakieś otwarte sprzeczki z klubem. Messi jest rozwazny i status "no comment" to moim zdaniem dobre posunięcie, bo cokolwiek by nie powiedział - zawsze byłoby źle.