0

Puyol, my nigga!! Zrobi się troche pewniej w defensywie :)

0

Młodzi sa trochę pogubieni, brakuje dyrygenta gry, jak Xavi, Bojan niewidoczny, Guddy i Henry, a także Yaya - harują na swoich pozycjach, Hleb jakby chciał a nie mógł. Moze cos się zmieni po rozmowie z Pepem

0

Niech ktoś zastąpi Bojana, chłopaka w ogóle nie widać, Hleb zostaje

0

Guddy i Henry harują w ataku, ładna bomba Islandczyka.

0

Marquez to jak Desperado, twardziel :>

0

Aj, poprzeczka! Coś wisi w powietrzu, mam nadzieję, że to "coś" będzie nasze :D

0

chyba Bojan, na razie nic nie pokazał, oby się poprawił

0

blisko było :/

0

Yaya kosi jak urodzony ogrodnik :D

0

Za dużo luzu w grze obrony, atak zresztą też przekombinowany

0

Defensywa na wakacjach, pewnie oglądają mecze IO Argentyny

0

Yaya szaleją :P

0

ETOOOOOOOOOOOO

0

HENRY!!!!!!!!

0

Adriankov - to własnie przez temperament jest takim egzekutorem i walczakiem, spokojny Eto'o to już nie to samo. Zauważcie, że jak bramkarz ociaga się z wybiciem piłki, albo przyjmuje piłkę, E2 już go naciska, podbiega, straszy. Genialny napastnik.

0

Stawiam na 3:2 dla Wisły

0

Sprzedanie E2 teraz, to medialne samobójstwo Laporty...

0

ETOO, kocham tego kolesia :D

0

Stary dobry Victor, bez niego Barca straci swój charakter XD

0

Titi ma pecha, Etoo przytomnie zagrał, szkoda, mogło być 4:0

0

Rafa daje radę, ale jedziemy z nimi , panowie :D

0

klasyczna dziewiątka 8)

0

ETOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

0

Xavii!!!!!!!!!

0

W Londynie to będzie 0:00 w nocy, nie tak pózno dla mnie ; >

0

To jest po prostu próba podbicia ceny, gdyby agent powiedział, że Silva chce iść do Barcy, wtedy trudniej byłoby wyci ągnąć od klubu kilka baniek więcej.

0

Ad-Messi - uspokój się z tymi "rotflami", jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to się nie odzywaj.

0

Sami są ignorantami, nie bardzo rozumieją status LM, dla nich liczą się tylko rozgrywki południowego kontynentu i łatwo krytykować im przez to innych, ale Messi już gra w Europie i trzeba to zrozumieć, a nie pchać się z krytyką na pierwsze strony gazet.

Co do milczenia Messiego - w sumie dobrze, że nie wyszły z tego jakieś otwarte sprzeczki z klubem. Messi jest rozwazny i status "no comment" to moim zdaniem dobre posunięcie, bo cokolwiek by nie powiedział - zawsze byłoby źle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?