Samuel E.
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real ma wystarczająco mocna drużynę, by powalczyć o LM. Problem to brak zgrania. Nie można jednak tego tak tłumaczyć, dzieciaki z Barcy Atletic grały rewelacyjnie w meczach towarzyskich, a przecież też potrzebują czasu na zgranie, zwłaszcza, że nigdy nie grali z dorosłym składem meczów oficjalnych. Barca jest zdecydowanie silniejsza i to ona jest pretendentem do korony.
0
Idealnie, nie za dużo, nie za mało. Messi jeszcze udowodni, żekolejne podwyzki mu sie będą nalezały w przyszłości :)
0
ja sie nawet nie kładę :D
0
nie ma bata, siedze do 4 rano (czas Greenwich ) :) Visca el Barca!
0
Benzema nie raz mówił, że jego wymarzonym klubem jest Real. Skoro sam zawodnik rwał się do Królewskich, to transfer do Barcy był od poczatku nierealny.
0
Swoja drogą, nie wierzę, by Real tego nie wygrał, nie grają ze zbyt wymagajacym przeciwnikiem. Nie liczę na 6:0, jak to robiła Barca w meczach przedsezonowych, ale mimo wszystko, zdziwiłbym się, jakby nie strzelili choćby 2 goli.
0
Stwierdzam fakt, jakby grali rewelacyjnie, napisałbym, że grają rewelacyjnie. A co z Tobą, jakiś kompleks masz?
0
Widać frustrację C. Ronaldo, co komuś poda, wystawi pilkę, to ktoś mu to marnuje, sam zresztą tez nie świeci
0
Hehe, zgrana druzyna, przyjaciele w szatni, to najwazniejsze :)
0
Zagraniczne i krajowe serwisy o piłce nożnej zasypywane są kolejnymi artykułami i newsami, wywiadami pomeczowymi i analizami, a ten tutaj, który przecież poświęconyjest Barcelonie... szkoda gadać, zero reakcji. Wiem, że jest późno, ale to trochę głupio wyglada, jak cały świat wrze teraz po finale, a tu pustynia, nawet relacji nie ma...
0
Drugi puchar, jedziemy po trzeci!!!!!!!!!!!! Kocham Barcę, dzieki Pep, dziękuję chłopaki, wspaniały sezon!!!
0
3:2 pozamiatane
0
metrowy spalony, a boczny pewnie patrzył na cycki jakiejś kibicki :/
0
szampan, wóda i kobiety. Barca z pierwszym trofeum!!
0
Hleb wejdzie w drugiej połowie, gdy stan meczu sie ustabilizuje(czytaj: gdy bedziemy wygrywali już 2 bramkami :))
0
Szampan gotowy, schłozony, jutro bedzie idealny :)
0
A Valencja wygrywa :)
0
Stark, prawda, powinien nam tego karnego policzyć, ale w tym meczu sedzia wyglądał, jakby konsultował wszystkie decyzje ze swoim psem przez komórkę. 4 kontrowersyjne sytuacje w polu karnym, czerwona dla Abidala za "zero" kontaktu, Messi był skoszony równo z trawą i zero reakcji, i mozna by ciągnąc w nieskończoność. Czy to sprawiedliwe, czy nie, na pewno było niesmaczne. Wiadomo Drogba i Anelka nie wykorzystali 100% sytuacji i to na pewno też rzutuje na końcowy wynik. My mieliśmy jedna tylko sytuację (co też dobrze świadczy o grze Niebieskich), i nie była to 100% sytuacja, ale Iniesta pokazał jak się strzela gole warte finału.
Szkoda mi Chelsea, bo taki Arsenal nie może miec do nikogo pretensji, grał totalna padakę. Chelsea grała świetnie, dobrze dusiła nasz potencjał i ograniczała nam swobodę gry. Bramka Essiena to prawdziwa piękność.
Nam zaś gratuluję poświęcenia, odwagi i gry do końca. Jak widzę Pique inicjującego akcje ofensywne na pełnej prędkości pod polem karnym Niebieskich, to rozpiera mnie duma. Pep nauczył naszych tego, co Rijkard nie potrafił. Za czasów Holendra gdy Barca przegrywała to nie potrafiła się rzucać do odrabiania strat z taka pasja jak Barca Guardioli. Respect.
0
Nie o taki pewnie prezent Alvesowi chodziło...
0
fresh - inaczej byś ćwierkał gdyby to Barcę tak sedzia skrzywdził. Czy zwyciężył football, czy nie, to sedziowanie było skandaliczne i the Blues sobie na to nie zasłuzyli. Jestem całym sercem za Barcą, ale półfinały LM nie powinny być rozstrzygane przez błędy sędziowskie. Myśmy swoja szansę wykorzystali, dziękować Iniescie i Bogu za ten piękny strzał, ale całą glorię spotkania zniszczył sędzia. Wstyd.
0
Pique, obiecaj jeszcze, że strzelisz zwycięskiego gola w finale LM :D
0
Słowo "My" w przypadku Dudka brzmi jak żart, gdyby choć raz zagrał PD, to może mógłby powiedzieć o Realu "My" hehe
0
jak ogladam powtórkę z 2:0 na CN to aż gęba się sama śmieje, a przecież nie gramy wcale gorzej niż wtedy, pojedziemy z nimi, panowie, koniecznie :)
0
Walę do baru na to, koszulka wyprana, kasa na browar gotowa, ćwiczę głos do zagrzewania naszych i wio!
0
Będę dziś w Angielskim pubie pełnym Angoli, prawdopodobnie jako jedyny fan Barcy i jako jedyny w koszulce naszego zespołu, ale i tak będę darł się za dziesięciu, Visca!!!!!
0
Na ich miejscu bardziej martwiłbym się Iniestą :*
0
Rychło w czas z tymi ocenami, ale jak to mówią "Lepiej późno ..."
0
Szansa na 3:0 jest od poczatku meczu :P Tylko skuteczność zawodzi
0
zaraz dostanę zawału :o
0
obroniony :/