0

karny :)

0

a jednak za Bladą Twarz

0

ciekawe za jaką bułeczkę wejdzie :p Stawiam, że za Messiego

0

Chleb gotowy do wejścia

0

o mało zawału nie dostałem, brawo Victor!

0

Najlepszy zawodnik meczu - Iniesta bezsprzecznie

0

Wypadałoby strzelić w pierwszej i ostatniej minucie pierwszej połowy ;)

0

Te liczby są jak z kosmosu, nikt nie gra teraz takiej piłki jak my :)

0

Na miejscu prezesa Valencji nie sprzedawałbym go nikomu z ligii hiszpańskiej, bo i po co wzmacnieć konkurentów własnymi piłkarzami, ale jak nikt nie przebije ceny Barcy, to świetnie byłoby widzieć Silvę w naszym klubie.

0

To minus mieszkania w Anglii, w pubach puszczają tylko angielskie mecze, wiadomo, skoro tyle ich zespołów gra. Muszę zadowolić się internetową tv. Silny skład!, Damy radę!!

0

Donfajda - amen, wiecej nie dodam, bo nie ma co. E2 to nasza Czarna Perła.

0

Tylko idiota poprawia to, co niemal doskonałe. Zmiana Eto'o na jakiś niepewny transfer to czyste szaleństwo. Powiedźcie mi, kto zmieniłby maszynę do strzelania bramek na kogoś, kto BYĆ MOŻE grałby dobrze w Barcelonie? Nie wspominam nawet o tym, że prześcignięcie Eto'o w statystykach (23 bramki w 22 spotkaniach to masakra na tym etapie rozgrywek ligowych) jest niemal niemożliwe. Wciąż jednak trafiają sie tacy, co potrafią krytykować piłkarza strzelającego 23 bramy w połowie sezonu. Niejeden klub wyszarpałby sobie żyły za takie cudo, ale nie zadowolisz wszystkich, a szczególnie Cules, którym się od nadmiaru bogactwa poprzewracało w głowie.

Amen.

0

ljanik18 - na footballu to Ty się za bardzo nie znasz. Fuksiarstwo - dobre sobie.

0

Wielki zawodnik, szara myszka pośród wielkich gwiazd medialnych, która haruje w środku pola. Bardzo go lubię i podziwiam za całą jego pracę. Zresztą, świetny felietonik poświęcił mu Dariusz Wołowski:

http://darekwolowski.blox.pl/2009/02/Xavi-najlepszy-na-swiecie.html

Co do rekordu, to pobije także ten z pierwszego mejsca - Xavi to symbol Barcy, drugiego takiego nie ma :)

0

na razie ładniej gra Francja, ale to Argentyna prowadzi. Ciekawy meczyk

0

ja bym dodał jeszcze Juventus, który w Serie A gra nieco gorzej, ale w LM daje czadu, i to Juve postawiłbym przed Interem, Liverpoolem i Arsenalem.

0

Fergie, Tajfunu nie powstrzymasz, ale możesz powalczyć o 2 miejsce :)

0

nie znamy też pytania, bo wyrwane z kontekstu odpowiedzi mogą być mylące. Powiedzmy, że ktoś spytał: Gdzie byś zagrał, gdybyś trafił do ligii francuskiej?

No i potem wyrwana z kontekstu wypowiedź burzy w głowach ludziom takim jak masq.

Swoją drogą, to ma tez chłopak prawo przygotowywać sobie grunt pod emeryturkę za te kilka lat :D

0

Prawda jest taka, że co innego mówi się mediom, a co innego podczas rozmów biznesowych. Zawsze tak będzie, przecież nie zdradzi, że rozmawiał z zarządem Barcy, bo to może też wpłynąć na efekty rozmów.

0

Mam nadzieję, że Eto'o sie odblokuje i ustrzeli coś.

0

Wielki Messi małego wzrostu, nasz Napoleon footballu

0

Można coś zrobić z tym przeklinaniem w komentarzach? - Pytanie do redakcji

0

Jak przestaną pilnowac Messiego kosztem Alvesa, to znowu i Pchła poszaleje i tak w kółko, na każdą taktyke jest przeciwtaktyka ; P

0

Jest świetny, najlepszy transfer świata w poprzednim roku. Nawet jakby Kryśka przeszła do Realu nie zyskaliby tyle ile my na Alvesie. Wspaniały zawodnik!

0

Etoo musi zostać, nie ma bata.

0

Wszedł rzeźnik Eto'o

0

Dani to Brazylijski Bóg : O

0

To co robi Messi przy tych asystach, to masakra, szkoda tylko, że potem nikt nie potrafi wpakować tego do siatki

0

Michaś_13 - A Eto'o też nie chcesz?

0

Kiedy patrzę na styl i prace Pepa, a potem czytam to:

"Jose Mourinho (fot) w przerwie niedzielnego meczu przeciwko Atalancie Bergamo nie miał litości dla swoich graczy nazywając ich kupą g**** i twierdząc, że ostatnie mistrzostwa kraju zdobyli dzięki orzeczeniu sądu.

La Repubblica przytoczyła dziś słowa jakimi Portugalczyk raczył sowich zawodników w przerwie meczu w Bergamo, gdy przegrywali już 0:3:

- Wygraliście Scudetto w sądzie, drugie dlatego, że nie było konkurencji, a trzecie w ostatniej chwili. Jesteście kupą g**** - wykrzyczał swoje zdanie wściekły szkoleniowiec, którego słowa zostały nagrane, a następnie opublikowane przez La repubblica.

Dla Interu porażka z La Dea była dopiero drugą w sezonie, ale przewaga nad drugim w tabeli Juventusem Turyn to już tylko trzy punkty."

To cieszę się, że ten furiat nie prowadzi mojej ukochanej drużyny i że to Pep trenuje naszych chłopaków. Jak dla mnie, ten problem z Sammu jest mało znaczacy, i zdławiony w zarodku, a co wazniejsze, z kulturą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?