0

42 gole, to jest coś. Mówicie, że zdobywał te gole ze słabszymi zespołami, ale mówimy tu o Premiership, zobaczcie ile zespolów światowej klasy tam jest, a kiedy my wygrywamy z Osasuną , ostatnią drużyna tabeli w ostatnich 15 minutach, to jest euforia i "Messi to geniusz". Uwielbiam Messiego, będzie to na pewno zawodnik pokolenia, ale teraz nie wolno nam umniejszać dokonań C. Ronaldo, bo chłopak, jaki by nie był z charakteru, to grac potrafi i pokazał na co go stać w poprzednim sezonie.

A że teraz gra piach to inna sprawa :P

Ja nie wiem dlaczego Kaka tam się znalazł? Pewnie nie mogli sobie wyobrazić nominacji bez Brazylijczyka. Ale spokojnie Alves za rok będzie :)

0

@ Poohateq

Widziałem wywiady z nim po meczach( z Krystyną), mieszkam w Londynie, tutaj co chwile cos o nim jest, i uwierz mi, mówi gorzej niz słabo

0

powiem tak, Xavi z gracją, Messi się rozsiadł w fotelu jak żul XD

Fakt, że prawie wszyscy piłkarze nominowani nie znaja angielskiego to żart, zwłaszcza, że kolesie pokroju Torresa i Krystyny już parę lat w Premiership pogrywają. Żenada, ale nikt nie wymaga od nich inteligencji, mają tylko czarować na boisku, a wtym sa najlepsi!

Panią prowadzącą chętnie nauczyłbym "how to score" XD

0

można galę zobaczyć na sieci? Ale nie na iTVP? Bo z Londynu mi nie łączy z iTVP.

0

Piłkarz, żeby dostać 10 musi strzelić hattricka, grać rewelacyjnie w ataku i obronic minimum 2 karne.

Serio, ale nie wiem, co musiałby jeszcze Messi zrobic, by dostać 10.

0

Bardzo lubię Forlana, zasługuje na grę w większym klubie.

0

Niech biorą, a co? W ofercie za dodatkowe 15 mln mozemy dorzucić im Guardiolę.

0

Pytanie do redakcji:

Czy istnieje możliwość zamieszczania co tydzień tłumaczeń całych felietonów Cruyffa? To byłoby całkiem fajne, bo Johan pisze bardzo ciekawie i ta rubryka świetnie wkomponowałaby się tutaj na stronie. Nawet jeśli nie pisałby o Barcelonie.

Dajcie znać.

0

Hleb gra przezaje*iście.

0

Obrona gra mecz życia...czyli pierwszy :P

0

Keita w końcu cos upoluje :D

0

Ajajajajaj, ależ piekna akcja!

0

żółtko dla Bojana

0

Mam nadzieję, że Pep ich ustawi w szatni

0

gra Hleba to magia, świetnie dzis pokazuje swoje umiejetnosci

0

łatwo też wchodzą im podania w poprzek pola, nasi wolno wracaja do obrony, pod polem karnym Szachtaru przypomina to trochę grę za czasów Ryjka, duzo podań, nie wiadomo co z piłka zrobić, ciezko przechodza do strzału

0

1:0 dla Szachtaru :/

0

Gra troszke chaotyczna, brakuje kogoś, kto by uspokoił chłopaków, wprowadził troche porządku do gry

0

Hleb też ślicznie, dobrze dzis gra!

0

Bojan bardzo blisko, czysta sytuacja, ale przestrzelił, jeszcze musi popracować nad nerwami, ale zmylił obrońcę pieknie

0

Guardiola niezadowolony z gry obrony, za dużo miejsca zostawiaja piłkarzom Szachtaru

0

Grają świetnie, dużo zaparcia, woli walki, mimo wszystko - grają swietnie

0

Niezłe nastawienie skoro już teraz uważa, że nie wygra ligi. To po co wychodzi na murawę? Żeby się tylko zakwalifikować do Ligii Mistrzów? Jeśli taki duch panuje w szeregach Sevilli, to wygramy ten mecz.

0

Mushroom

Nie podniecaj się, żart był fajny.

Dla mnie w drużynie tak zdysciplinowanej przesądy nie mają racji bytu, to dyscyplina i ciężka praca toruje nam drogę do sukcesu. Za to cenie Pepa, profesjonalizm.

0

Widzę, że dzicz w Polsce to nie mity.

0

Bojan jak do tej pory to małe zrobił na mnie wrażenie, po pierwsze widac brak doświadczenia, zwykle jest niewidoczny, albo marnuje 100% sytuacje. Zgadzam się, że technikę ma świetną, ale już nawet Iceman wypada przy nim lepiej, solidniej. Zgadzam się, że w przyszłości chłopak pokarze klasę, ale teraz chętniej widziałbym Benzemę, niż jego na murawie, no ale gdzies się musi chłopak ogrywać, a ma się od kogo uczyć, visca Etoo :D

0

Widzę, że kompleks C. Ronaldo wiecznie żywy

0

misk00

Czytałbyś ze zrozumieniem, ona mówiła całkiem poważnie. Nie jest trenerem, nie jest selekcjonerką, ale z marketingowego punktu widzenia, nawet debil podwórkowy wie, że C. Ronaldo to chodząca skarbonka. Jego wizerunek, wpływy z reklam, zjazdy fanów/fanek, PR itp. - to gruba kasa, która w kilka miesiecy zwróciłaby koszty transferowe wydane na niego. To czy jest lalusiem, dobrym piłkarzem, to czy Pep by go chciał, czy nie - nie ma znaczenia, ona wypowiadała się o Krystynie w kontekście marketingowym.

0

osoba z otoczenia klubu, pewnie rozmawiali z ręcznikowym

0

Finał: Barca - Real mi się marzy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?