0

I tak pewnie będzie 1-4. Cordoba gra na obrotach i po 60 min kondycja im wysiądzie ..

5

Myślałem, ze tylko ja taki dziwny jestem, że tak robię

1

Iniesta w końcu zagrał inaczej niż w poprzednich meczach, bo próbował dryblować, grać podania kluczowe. Nie wychodziło mu to najlepiej, jednak może to jest światełko w tunelu, że wróci choć do 75% swojej poprzedniej formy i odciąży troche Neymara i Messiego w rozgrywaniu piłki .

0

Nie oszukujmy się, ale Suarez dziś nie wniósł kompletnie nic do gry.

0

Tyś widział karnego z dupy. Chyba w meczu Realu .

0

Bramka z gry jednak ziomek, nie trafiłeś

0

Kapitalna zmiana ! Chyba Lucho chce grać na remis

0

Dopóki piłka po obwodzie nie dotrze do Messiego, to nie ma żadnej akcji ..

0

Wchodzi Raul Garcia, będzie rzeź.

0

Pierwszy sezon w nowym klubie to nie jest argument na nie strzelanie setek lub drewniane przyjęcie piłki. Gdyby się źle ustawiał lub niecelnie podawał to można mu wybaczyć.

1

Bo złe przyjęcia Messiego to jest 3% wszystkich przyjęć, a Suareza około 30%.

4

Suarez każda piłka to strata ..

0

Kapitalne zmiany, Masche na defensorze, Rafinha za Inieste :)

5

Z Suarezem jest ten problem, ze czuje ogromna presje. Czesto kiedy powinien podac , to probuje strzelac. Z kolei jak powinien strzelac to probuje podac..

0

Znów odbita piłka od Suareza. -_-

0

Messi rozumie, że taktyka trenera jest słaba, więc lata sobie po całym boisku i od razu gra do przodu, bo irytuje go jak pique z mascherano nabijają sobie statystyki celnych podań ..

0

Suarez zrobił się strasznie drewniany... fakt ma przebłyski, ale nad przyjęciem piłki mógłby popracować, bo zawsze się od niego odbija ..

0

Przereklamowany jak Ewa Chodakowska. Generalnie słabi, ale media wykreowały :D

0

Nie pamiętam kiedy strzelił bramkę przynajmniej zza 11m.

0

Skąd wiesz kogo byśmy woleli ? :) Idź siać prowo na rm. Oczywiście, że Hazard'a. Dużo młodszy i jeszcze długie lata przed nim. Cr ten sezon to szczyt formy, a każdy kolejny będzie już regres.

0

Ja się nie zgodzę, grali na 120%, stwarzali okazję i widać było dużą wole walki. DOUGLAS !

0

Za miesiąc Rakitic ? Toż od miesiąca Rakitic jest słaby :D

0

Messi akurat był zainteresowany, wyłącznie piłką, a oprócz niebiezpiecznego pierwszego wrażenia z tego faulu, to Moya nie ucierpiał.

0

Czy Adriano miał dzisiaj jakikolwiek przebłysk? Bo chyba jako jedyny, nic nie wnosi do gry oprócz strat..

0

co ten Adama wyprawia to szok

0

Ruuuudy jaki KOT !

0

Podbijam, ostry faul specjalny faul i zero zainteresowania piłką.

2

Isco złapał się za twarz, a został uderzony w szyje ... Potem widać jak się za nią trzymał .

1

Nie rozumiem Waszego ironicznego podejścia do Realu w tym meczu i jego wyśmiewanie. Atletico to nie jest jakiś ogór. Byli o krok od zwycięstwa LM.

0

Niech ktoś powie, że angielska liga jest najmocniejsza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?