Samyazza
Dołączył/a: wrzesień 2023
Ciechanów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak pewnie będzie 1-4. Cordoba gra na obrotach i po 60 min kondycja im wysiądzie ..
5
Myślałem, ze tylko ja taki dziwny jestem, że tak robię
1
Iniesta w końcu zagrał inaczej niż w poprzednich meczach, bo próbował dryblować, grać podania kluczowe. Nie wychodziło mu to najlepiej, jednak może to jest światełko w tunelu, że wróci choć do 75% swojej poprzedniej formy i odciąży troche Neymara i Messiego w rozgrywaniu piłki .
0
Nie oszukujmy się, ale Suarez dziś nie wniósł kompletnie nic do gry.
0
Tyś widział karnego z dupy. Chyba w meczu Realu .
0
Bramka z gry jednak ziomek, nie trafiłeś
0
Kapitalna zmiana ! Chyba Lucho chce grać na remis
0
Dopóki piłka po obwodzie nie dotrze do Messiego, to nie ma żadnej akcji ..
0
Wchodzi Raul Garcia, będzie rzeź.
0
Pierwszy sezon w nowym klubie to nie jest argument na nie strzelanie setek lub drewniane przyjęcie piłki. Gdyby się źle ustawiał lub niecelnie podawał to można mu wybaczyć.
1
Bo złe przyjęcia Messiego to jest 3% wszystkich przyjęć, a Suareza około 30%.
4
Suarez każda piłka to strata ..
0
Kapitalne zmiany, Masche na defensorze, Rafinha za Inieste :)
5
Z Suarezem jest ten problem, ze czuje ogromna presje. Czesto kiedy powinien podac , to probuje strzelac. Z kolei jak powinien strzelac to probuje podac..
0
Znów odbita piłka od Suareza. -_-
0
Messi rozumie, że taktyka trenera jest słaba, więc lata sobie po całym boisku i od razu gra do przodu, bo irytuje go jak pique z mascherano nabijają sobie statystyki celnych podań ..
0
Suarez zrobił się strasznie drewniany... fakt ma przebłyski, ale nad przyjęciem piłki mógłby popracować, bo zawsze się od niego odbija ..
0
Przereklamowany jak Ewa Chodakowska. Generalnie słabi, ale media wykreowały :D
0
Nie pamiętam kiedy strzelił bramkę przynajmniej zza 11m.
0
Skąd wiesz kogo byśmy woleli ? :) Idź siać prowo na rm. Oczywiście, że Hazard'a. Dużo młodszy i jeszcze długie lata przed nim. Cr ten sezon to szczyt formy, a każdy kolejny będzie już regres.
0
Ja się nie zgodzę, grali na 120%, stwarzali okazję i widać było dużą wole walki. DOUGLAS !
0
Za miesiąc Rakitic ? Toż od miesiąca Rakitic jest słaby :D
0
Messi akurat był zainteresowany, wyłącznie piłką, a oprócz niebiezpiecznego pierwszego wrażenia z tego faulu, to Moya nie ucierpiał.
0
Czy Adriano miał dzisiaj jakikolwiek przebłysk? Bo chyba jako jedyny, nic nie wnosi do gry oprócz strat..
0
co ten Adama wyprawia to szok
0
Ruuuudy jaki KOT !
0
Podbijam, ostry faul specjalny faul i zero zainteresowania piłką.
2
Isco złapał się za twarz, a został uderzony w szyje ... Potem widać jak się za nią trzymał .
1
Nie rozumiem Waszego ironicznego podejścia do Realu w tym meczu i jego wyśmiewanie. Atletico to nie jest jakiś ogór. Byli o krok od zwycięstwa LM.
0
Niech ktoś powie, że angielska liga jest najmocniejsza :)