Samyazza
Dołączył/a: wrzesień 2023
Ciechanów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Tata aka Ancelotti dokona jakiejś zmiany w tym meczu towarzystkim mając 2x szerszą ławkę niż Salwador ..
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=6
0
A jednak samobój.
0
1-0 Samobój. 57 minuta.
0
Sneijder brama 93min. Weteran ratuje honor Holandii
0
W Rosji też się nie pierdzielą z hajsem..
0
Czemu nie gra Robben i Van Persie ?
0
A ma ktoś polską transmisję ? Bo same zagraniczne znajduję.
1
Fajnie się ogląda grę Isco, ale jakoś nie widać u niego jakiegoś kluczowego podania.. Miota się w środku boiska, biega z tą piłką, ale generalnie jego gra niewiele wnosi.
3
Iniesta chyba dzisiaj ma więcej prostopadłych podań, niż zwykłych :D
0
Te Twoje komentarze co minutę, można było w jedną całość stworzyć.
0
No nie bardzo Staryy, 1 bramka nie oznacza, że koleś jest znakomitym napastnikiem. Na takie piły co pomoc Hiszpani rozdaje, to nawet Pedro by coś ustrzelił :P
3
Jedna bramka ma mnie przekonać, że to jest genialny snajper ? Dla mnie wciąż nie zrobił wrażenia.
0
Iniesta przez 10 min meczu próbował już około 4 zagrań prostopadłych.. Może u na LE zabrania mu grania takich piłek. Przecież on tutaj gra zupełnie inaczej niż u nas.
4
Isco + Iniesta ale kozacka para.
2
Ma ktoś link do bramki Munira i Deulofeu ?
4
Neymar jak w meczu z Realem... Jak już objedzie 1-2 to klapki na oczach...
0
77 bodajże (15znakow)
0
Generalnie ostatnio podoba mi sie gra Alvesa, a widzac ostatnie mecze Danilo to szału nie ma.. chociaz jest deficyt dobrych PO takze ten Danilo moze byc jednym z "lepszych' mozliwych do wyciagniecia na rzecz Realu czy Barcy ;)
1
Ze niby jacy rowni i rowniejsi ?
1
No i nawet jakby przyszedł do nas to byłby kolejnym zawodnikiem u boku Montoya i Douglas'a, którego Alves by wciągał nosem..
0
Rafinha ma koszulkę z numerem 12, a na trybunach kibice zrobili oprawę meczu z tym numerem. Rafinha napisał na tweeterze/facebooku "Co mogę powiedzieć o tym hołdzie... Dziękuję, ale nie trzeba było."
0
Ale co Alves asysta palce lizac !
0
Wolski i Mielcaraki
0
Kto bedzie komentowal El Classico?
0
Klasyk rządzi się swoimi prawami. Tak jak Ty nigdy nie jestem pewny wygranej Barcy, niezależnie od formy obu zespołów. Dlatego też czuje obawy, ale plus jest taki, że to daje nam tylko dodatkowe emocje !
0
Właśnie w OL na mecze Barcy nigdzie nie wychodziłem, czasami z kumplami na mecz reprezentacji Polski do Snaps'a. Przyznam, że ten pomysł podrzucił mi koleś z forum RM, pytał o Olsztyn pisał, że jest kibicem Barcy. El Clasico jednak dobrze by było obejrzeć w dobrej atmosferze i co najważniejsze bez dodatkowego stresu o przycinanie transmisji :)
0
Ogląda ktoś może El Clasico w Olsztynie w jakimś pubie ?
0
Oczywiście popieram Wasze zdanie. Jednak od razu wpadło w ucho takie dziwne zdanie z ust komentatora.. Choć faktem jest że chętnie bym za niego zobaczył Torresa :)
0
Komentator: Beznadziejny jest dziś Mandzukic. Niech już dozna kontuzji i zejdzie z boiska :D