1

Ma ktoś dobry link ? :)

0

Niestety Neymar bez pilek Messiego gra slabo..

2

Jeszcze Munir wali brame i moge umierac :v

0

Niedlugo bedzie Barca B grala w Lm..

0

Rudy najslabszy. On sie boi pilki.

2

Sandro chociaz ma przeblyski. Munira sie ogladac nie da..

0

Mamy aut pod polem karnym przeciwnika, a my wykonujemy i podajemy do obrony. To jest parodia.

0

Przegrywamy, a gramy na swojej polowie.

10

Oglądam ostatnie 25min meczu Termalica z Legią i jestem w szoku. Termalica cały czas stwarza sobie dogodne sytuacje, grają bardzo dobrze i fajnie się ich ogląda.

3

Normalna reakcja na porażkę, gorycz i smutek. Co w tym dziwnego? Apetyt rośnie w miarę jedzenia, każdy chciałby mieć jak najwięcej nagród, a nie spocząć na laurach :)

1

To samo pomyslalem

0

Co Cie boli, wygrywamy przeciez:)

0

Szkoda Busiego, MVP tego meczu.

0

Busi dzisiaj wymiata :D

15

Sprzedac póki jest cos warty :p

0

Na razie strasznie wieje nuda. Najcielawsze zagranie do sztuczki Alvesa..

0

Można gdzieś obejrzeć mecz? Ma ktoś link jak coś ? :) edit. Malaga-Sevilla

0

A kogo mial wprowadzic ? Bartre? Juz wole tych zoltodziobow niz pedro ktory spieprzyl tyle setek, ze glowa mala.

0

Dzieki za info.

1

Przy grze Bartry to Masche wyglądał jak profesor.

0

Bravo kibicom wgl piony nie zbija

0

Bartra znow nie kryje i spozniony.

2

Komentarz usunięty

0

Poniosło go i trudno, zdarza się nawet najlepszym. Nie pochwalam tego zachowania, ale ile można drążyć temat. Zaraz jedni Ci będą pisać, że Ronaldo uprawia MMA, a Messi kopnął piłką w trybuny.

0

Higuain, if you know what i mean :v

1

Zapewne, bo każdy ma takie płytkie poczucie humoru jak Ty.

0

Messi do zmiany, bo coraz bardziej sie gotuje.

1

Mnie to również wgl nie śmieszy. Pepego mogę nie lubić, ale śmiech z powodu czyjejś kontuzji jest po prostu załosny.

4

Żenujący kibice. Mecz sparingowy, a Wy się spinacie. Gramy składem 3ligowym z jednym z najbardziej zbrojących się klubów i jakże utytułowanym.

0

Kupilibyście ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?