Samyazza
Dołączył/a: wrzesień 2023
Ciechanów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma ktoś dobry link ? :)
0
Niestety Neymar bez pilek Messiego gra slabo..
2
Jeszcze Munir wali brame i moge umierac :v
0
Niedlugo bedzie Barca B grala w Lm..
0
Rudy najslabszy. On sie boi pilki.
2
Sandro chociaz ma przeblyski. Munira sie ogladac nie da..
0
Mamy aut pod polem karnym przeciwnika, a my wykonujemy i podajemy do obrony. To jest parodia.
0
Przegrywamy, a gramy na swojej polowie.
10
Oglądam ostatnie 25min meczu Termalica z Legią i jestem w szoku. Termalica cały czas stwarza sobie dogodne sytuacje, grają bardzo dobrze i fajnie się ich ogląda.
3
Normalna reakcja na porażkę, gorycz i smutek. Co w tym dziwnego? Apetyt rośnie w miarę jedzenia, każdy chciałby mieć jak najwięcej nagród, a nie spocząć na laurach :)
1
To samo pomyslalem
0
Co Cie boli, wygrywamy przeciez:)
0
Szkoda Busiego, MVP tego meczu.
0
Busi dzisiaj wymiata :D
15
Sprzedac póki jest cos warty :p
0
Na razie strasznie wieje nuda. Najcielawsze zagranie do sztuczki Alvesa..
0
Można gdzieś obejrzeć mecz? Ma ktoś link jak coś ? :) edit. Malaga-Sevilla
0
A kogo mial wprowadzic ? Bartre? Juz wole tych zoltodziobow niz pedro ktory spieprzyl tyle setek, ze glowa mala.
0
Dzieki za info.
1
Przy grze Bartry to Masche wyglądał jak profesor.
0
Bravo kibicom wgl piony nie zbija
0
Bartra znow nie kryje i spozniony.
2
Komentarz usunięty
0
Poniosło go i trudno, zdarza się nawet najlepszym. Nie pochwalam tego zachowania, ale ile można drążyć temat. Zaraz jedni Ci będą pisać, że Ronaldo uprawia MMA, a Messi kopnął piłką w trybuny.
0
Higuain, if you know what i mean :v
1
Zapewne, bo każdy ma takie płytkie poczucie humoru jak Ty.
0
Messi do zmiany, bo coraz bardziej sie gotuje.
1
Mnie to również wgl nie śmieszy. Pepego mogę nie lubić, ale śmiech z powodu czyjejś kontuzji jest po prostu załosny.
4
Żenujący kibice. Mecz sparingowy, a Wy się spinacie. Gramy składem 3ligowym z jednym z najbardziej zbrojących się klubów i jakże utytułowanym.
0
Kupilibyście ?