Samyazza
Dołączył/a: wrzesień 2023
Ciechanów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zlatan do Realu za 8mln :D
0
Nie robią na mnie wrażenia bramki strzelone głową, ale ta bramka to majstersztyk ze strony Aguero.
0
I szczególnie te jego prostopadłe podania, których nikt nie może dogonić.
1
Nie wiem czy najsłabszy na boisku jest Di Maria czy Pastore.
4
Messi jaka piła na nos :o
0
Jak na razie, Polacy grają bardzo źle. Nie możemy wgl wyjść z połowy. Widać, że niektórzy zawodnicy nie nadają się jeszcze do gry w reprezentacji. Większość piłek w panice wybijana na oślep.
0
https://www.youtube.com/watch?t=722&v=7wKGqzrLsAg
Neymar vs Peru, magia co ten chłopak wyprawia. Może zbyt dużo tych dryblingów, ale bez prób, nie było by tylu kapitalnych akcji :)
0
Milik sam sobie wykonal rozny i hooknal :D
2
Isco miał psa o imieniu Messi i jest niezadowolony ze swojej sytuacji w Madrycie :)
0
Naucz się czytać. ,,"Piłkarz będzie miał na to sporo czasu ze względu na sankcje FIFA zabraniające rejestrowania Barcelonie nowych zawodników w oficjalnych rozgrywkach do stycznia 2016 roku. "
1
Jak dla mnie to zdecydowanie Buffon.
1
Alves rozwala system :D
0
Xavvvvvvviiii!!!:(
0
Stawiam na bramkę z Realem. Waga spotkania i przejście bardzo dobrych obrońców od prawie połowy boiska przechyliła szalę mojego głosu.
3
Kapitalni Ci komentatorzy, a nie tacy jak w TVP ,, Wydaje mi się, że bramkarz mógł zachować się lepiej"
1
Przegrał pewnie jakiś zakład z Neymarem.
1
Obrońcy co dali dupy :D
0
"Zagranie jak na treningu, taka improwizacja" -_-
1
Skopiowałeś komentarz największego trolla na rm. Zawsze jak coś wrzuci to łapie banana na twarzy :)
3
Alves pewnie się o coś założył z Neymarem i przegrał zakład, dlatego się tak zgolił :D
0
Dlatego chciałbym, żeby na ławce w Realu zasiadł Zidane :)
0
Trochę strzał w stopę, bo My wydajemy na transfery podobną kwotę pieniędzy.
5
I ma aż jedną bramkę i jedną asystę.
1
http://ifotos.pl/zobacz/xdjpg_wwaenxq.jpg
Zdjęcia Xaviego po dzisiejszym meczu. To może być potwierdzeniem odejścia..
0
Ronaldo przeszedł obok meczu i pokazał brak szacunku do kibiców i przeciwników, obrażając się na wszystkich i zwinął się od razu do szatni.
1
Nie polecam, ledwo działa.
2
Czasami mnie Alba jeszcze tym irytuje..
0
Szach mat Realisci ! Messi jest najlepszy technicznie bo podal pietka :D
2
Neymar JR dolaczyl do PokerStars!
0
No tak sorry, zapomnialem ze na Messiego nie mozna napisac nic zlego. Nawet jak z ppczatku gral fatalnie.