0

Zlatan do Realu za 8mln :D

0

Nie robią na mnie wrażenia bramki strzelone głową, ale ta bramka to majstersztyk ze strony Aguero.

0

I szczególnie te jego prostopadłe podania, których nikt nie może dogonić.

1

Nie wiem czy najsłabszy na boisku jest Di Maria czy Pastore.

4

Messi jaka piła na nos :o

0

Jak na razie, Polacy grają bardzo źle. Nie możemy wgl wyjść z połowy. Widać, że niektórzy zawodnicy nie nadają się jeszcze do gry w reprezentacji. Większość piłek w panice wybijana na oślep.

0

https://www.youtube.com/watch?t=722&v=7wKGqzrLsAg
Neymar vs Peru, magia co ten chłopak wyprawia. Może zbyt dużo tych dryblingów, ale bez prób, nie było by tylu kapitalnych akcji :)

0

Milik sam sobie wykonal rozny i hooknal :D

2

Isco miał psa o imieniu Messi i jest niezadowolony ze swojej sytuacji w Madrycie :)

0

Naucz się czytać. ,,"Piłkarz będzie miał na to sporo czasu ze względu na sankcje FIFA zabraniające rejestrowania Barcelonie nowych zawodników w oficjalnych rozgrywkach do stycznia 2016 roku. "

1

Jak dla mnie to zdecydowanie Buffon.

1

Alves rozwala system :D

0

Xavvvvvvviiii!!!:(

0

Stawiam na bramkę z Realem. Waga spotkania i przejście bardzo dobrych obrońców od prawie połowy boiska przechyliła szalę mojego głosu.

3

Kapitalni Ci komentatorzy, a nie tacy jak w TVP ,, Wydaje mi się, że bramkarz mógł zachować się lepiej"

1

Przegrał pewnie jakiś zakład z Neymarem.

1

Obrońcy co dali dupy :D

0

"Zagranie jak na treningu, taka improwizacja" -_-

1

Skopiowałeś komentarz największego trolla na rm. Zawsze jak coś wrzuci to łapie banana na twarzy :)

3

Alves pewnie się o coś założył z Neymarem i przegrał zakład, dlatego się tak zgolił :D

0

Dlatego chciałbym, żeby na ławce w Realu zasiadł Zidane :)

0

Trochę strzał w stopę, bo My wydajemy na transfery podobną kwotę pieniędzy.

5

I ma aż jedną bramkę i jedną asystę.

1

http://ifotos.pl/zobacz/xdjpg_wwaenxq.jpg
Zdjęcia Xaviego po dzisiejszym meczu. To może być potwierdzeniem odejścia..

0

Ronaldo przeszedł obok meczu i pokazał brak szacunku do kibiców i przeciwników, obrażając się na wszystkich i zwinął się od razu do szatni.

1

Nie polecam, ledwo działa.

2

Czasami mnie Alba jeszcze tym irytuje..

0

Szach mat Realisci ! Messi jest najlepszy technicznie bo podal pietka :D

2

Neymar JR dolaczyl do PokerStars!

0

No tak sorry, zapomnialem ze na Messiego nie mozna napisac nic zlego. Nawet jak z ppczatku gral fatalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?