0

Moj komentarz to ironiczna interpretacja Twojego. Bo skupiles sie na Leo, a nie na zwyciestwie Barcy..

0

Grubasek Ronaldo jest twarza i graczem PokerStars. Moze Cristiano tez chce sie w to wbic :p

1

Messi dziaiaj najslabszy..

1

Lepiej zeby Barca przegrala 4-3 ale zeby Leo hat tricka strzelil:)

0

Po stylu wypowiedzi to pewnie KarwaszBarbasz, ale to akurat trollek na 100% . Beke sobie zawsze kręci na stronie i tyle :)

1

Ronaldo jaki wkurzony, że Arbeloa strzelił... Od razu kopnął ze złości piłką w bramke i oczywiście nie cieszył się z kolegami :)

0

Kapitalny gol, ale co zrobił obrońca.. Zamiast nogą wybić to z bani, gdzie piłka była na wysokości kolan !

0

Akurat Varane jest genialnym obrońcą. Gdy nie ma Pepe lub Ramosa, a gra Varane to nie widać nawet różnicy.

0

Bez spin, ale czy tylko mi sie wydaje ze Ronaldo przy zadnym golu sie jakos nie cieszyl ?

0

Chyba z powodu tego spalonego ktorego nie bylo, a sedzia odgwizdal gdzie gosciu z Celty wybiegal 1v1 ;)

0

Teraz to mnie Busi rozbawil :D !

0

I vice versa :)

0

Nie ma co się nim przejmować. Gościu czyta między wierszami. Już nawet jego obiektywizm olewają na stronie internetowej drugiej drużyny La Liga, bo tylko wyzywa od pluszaków jak ktoś ma inne zdanie niż on :)

0

Macie link do meczu Barcy B ?

0

Mi rowniez sie wydaje ze spalonego nie bylo. Nie ma co wyolbrzymiac .

0

Adriano nawet mogło by nawet nie być i nic by się nie zmieniło

0

Albo faul albo objeżdżany -.-

0

Ale nasi to rzeźnicy :D Tyle fauli to czasami przez cały mecz nie mamy ..

0

To pierwszy karny obroniony przez Bravo w barwach Barcelony ?

0

Zgadzam sie z Toba w 100%. James mimo tego, ze przyszedl za ogromne pieniadze jest bardzo udanym transferem Realu na dlugie lata. Wszechstronny zawodnik z dryblingiem, niezla szybkością, kluczowym podaniem i strzalem z dystansu. Ja jestem zwolennikiem sprowadzenia Verattiego. Pasuje do profilu Barcy. Jedyny minus jaki w nim widze to niski wzrost. Jednak przy naszej genialnej defensywie to i tak wszyatkie piłki czyszcza Pique i (Mathiue?) :) Pozdrawiam

0

Ja jestem pewnie jednym z niewielu przeciwników (hipotetycznego) transferu Isco do nas. Przecież ten gość może i ma dobrą technikę, ale wykorzystuje ją głównie na bieganie w szerz boiska. Bardzo rzadko zagrywa kluczowym podaniem, a przy tym masa strat. Choć miło się patrzy jak tą piłkę potrafi prowadzić blisko nogi. Jeszcze sporo pracy przed nim, a On już robi z siebie filar zespołu i jest rozgoryczony, że trener wystawia dużo lepszych od niego.

0

Rudy nic się nie stało!

0

Montoya jest tam chyba, zeby tylko byc. Inni musza mu pokazywac palcem komu podawac...

2

Jeżeli by dostał żółtą/czerwoną to jedenastka musiala by byc podytkowana. To nie było poza grą, czy w trakcie przerwy w grze, a w trakcie gry.

1

Iniesta, Rakitic, Suarez sabotażyści tego meczu. Nie pokazali kompletnie NIC.

0

Bedzie 3-2 jeszcze , ja pier.

0

Messi raz na lewej raz na prawej raz w srodku biega :D

0

Jest akcja, piła leci do Benzemy a Ronaldo na lewym skrzydle sobie stoi z założonymi rękoma na biodrach :D

0

W meczu towarzyskim takie chamskie zachowania. Za takie coś powinien być zawieszon w najbliższych jakichś waznych rozgrywkach !

1

Może podpisać kontakt, który będzie obowiązywał dopiero w przyszłości np. od 10.07.2015 do 10.07.2017.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?