Samyazza
Dołączył/a: wrzesień 2023
Ciechanów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VIdal zagrał nieźle, Arda słabiej, ale ocenimy ich później, czasami bardzo dobrze widać, że jeszcze dokładnie nie wiedzą jak sie poruszać po boisku, ale wydaje mi sie, że w obu przypadkach to kwestia czasu i jeszcze bedzie z nich niezła pociecha :)
0
Bale przy bramce faulowal, bo zawodnik depo chcial zostawic zawodnikow realu na spalonym, a Bale wypchnal obronce w strone bramkarza i spqlonego nie bylo...
0
Takie samo przemyslenie mialem :)
0
Vidal troche panikuje i czesto gra piłke górą.
0
Jeżeli ktoś mówi, że w tym przypadku nie powinno być czerwonej kartki to troll albo prowokator. Co do tej drugiej, to już niestety błąd sedziego.
1
10 min i już kupon wszedł :D
0
Mialem przed chwila takie samo przemyslenie :)
0
Pewnie Suarez. W sumie to dobrze by bylo. Nie ma go wsrod nominowanych do top3 ZP to chociaz tu by dostal:)
0
Strasznie irytujacy ostatnio jest ten maly kogut Alba..
0
Brawo rudy, 2 gole przez Ciebie.
0
Śmiejecie sie z Gent, a mogą być czarnym koniem tej edycji LM, tak jak w tamtym roku Barcelona...
1
Alba to z każdym spiny łapie.. strasznie irytujące
0
Ależ dominacja Bayeru. Sandro chyba jeszcze nie miał kontaktu z piłką :P
0
No chyba nie.
2
United u siebie zremisowało z PSV -_-
0
Sorry nie tu :)
0
Bravo ja
0
James i Marcelo to najwieksze zagrozenie :)
0
Jolejny kryminalista w realu
0
Plum plum plum :)
0
Nie wykrajaj :/
4
Nie zaniżaj poziomu dyskusji na stronie.
0
Widziałem kiedyś ten filmik, niesamowite emocje :)
0
I czerwony Ramos, lejący po kolei kolegów z reprezentacji...
0
weeb.tv nie polecam. Kiedyś wykupiłem na 2 tyg i nie miałem dostepu do canal+family, był tam tylko canal+sport. Aktualnie wykupiłem za 11zł pakiet eleven na player.pl Zawiecha była ze 2 razy, ale szybkie odświeżenie strony rozwiązało problem, jakość średnia, ale i tak lepiej sie oglądało niż na streamach, gdzie jest loteria.
0
A może ktoś w Olsztynie?
0
podasz źródło ? :)
0
Kibice Hiszpańscy, wyglądają jakby tylko czekali na to, aż Pique bedzie przy piłce :D Momentalnie słychać chór gwizdów.
0
Thiago kontuzja.. Już sie bałem, że któryś z naszych, ale i tak szkoda.
0
Komentarz usunięty