0

VIdal zagrał nieźle, Arda słabiej, ale ocenimy ich później, czasami bardzo dobrze widać, że jeszcze dokładnie nie wiedzą jak sie poruszać po boisku, ale wydaje mi sie, że w obu przypadkach to kwestia czasu i jeszcze bedzie z nich niezła pociecha :)

0

Bale przy bramce faulowal, bo zawodnik depo chcial zostawic zawodnikow realu na spalonym, a Bale wypchnal obronce w strone bramkarza i spqlonego nie bylo...

0

Takie samo przemyslenie mialem :)

0

Vidal troche panikuje i czesto gra piłke górą.

0

Jeżeli ktoś mówi, że w tym przypadku nie powinno być czerwonej kartki to troll albo prowokator. Co do tej drugiej, to już niestety błąd sedziego.

1

10 min i już kupon wszedł :D

0

Mialem przed chwila takie samo przemyslenie :)

0

Pewnie Suarez. W sumie to dobrze by bylo. Nie ma go wsrod nominowanych do top3 ZP to chociaz tu by dostal:)

0

Strasznie irytujacy ostatnio jest ten maly kogut Alba..

0

Brawo rudy, 2 gole przez Ciebie.

0

Śmiejecie sie z Gent, a mogą być czarnym koniem tej edycji LM, tak jak w tamtym roku Barcelona...

1

Alba to z każdym spiny łapie.. strasznie irytujące

0

Ależ dominacja Bayeru. Sandro chyba jeszcze nie miał kontaktu z piłką :P

0

No chyba nie.

2

United u siebie zremisowało z PSV -_-

0

Sorry nie tu :)

0

Bravo ja

0

James i Marcelo to najwieksze zagrozenie :)

0

Jolejny kryminalista w realu

0

Plum plum plum :)

0

Nie wykrajaj :/

4

Nie zaniżaj poziomu dyskusji na stronie.

0

Widziałem kiedyś ten filmik, niesamowite emocje :)

0

I czerwony Ramos, lejący po kolei kolegów z reprezentacji...

0

weeb.tv nie polecam. Kiedyś wykupiłem na 2 tyg i nie miałem dostepu do canal+family, był tam tylko canal+sport. Aktualnie wykupiłem za 11zł pakiet eleven na player.pl Zawiecha była ze 2 razy, ale szybkie odświeżenie strony rozwiązało problem, jakość średnia, ale i tak lepiej sie oglądało niż na streamach, gdzie jest loteria.

0

A może ktoś w Olsztynie?

0

podasz źródło ? :)

0

Kibice Hiszpańscy, wyglądają jakby tylko czekali na to, aż Pique bedzie przy piłce :D Momentalnie słychać chór gwizdów.

0

Thiago kontuzja.. Już sie bałem, że któryś z naszych, ale i tak szkoda.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?