14

Jakby Ronaldo wykonywał rożne, to wiekszosc by chciał wkręcać w bramkę..

0

Na Euro 2004 jego gra naprawdę mogła się podobać ;)

1

Tureccy kibicie to po prostu bydło. Wystarczy zobaczyc jak oni sie zachowuja chociazby w rozgrywkach ligowych.

0

http://www.mecze24.pl/link/836960/hiszpania-turcja
Przekieruje Cię na Acestream od razu ;)

0

Ma ktoś jakiś kod acestream do meczu hiszpanów?

2

Cristiano 'wale z każdej pozycji' Ronaldo.

0

Co ta Islandia robi...

2

Kabarety ogląda się, żeby się pośmiać.

1

Tarzam się na ziemi ze śmiechu.

0

Heh dokladnie takie same odczucie mam jak go slucham

2

"Na pewno nie na drugą"

1

Fabregas totalnie niewidoczny i bezużyteczny..

0

Dopiero teraz rzuciło mi się w oczy, nie śledzę aż tak 'śmiesznej strony internetu'.

0

Nasz rząd sponsoruje Atletico? Mają sponsora na koszulkach PLUS 500.

0

Co ten Alves sabotuje -_-

0

Vidal jaka brama!

0

Teraz to już wgl nie będzie strzałów jak się zamurują.

0

Będą gify.

2

Moim zdaniem Iniesta, próbuje chociaż iść do przodu.

0

Aryjczyk to troll, wystarczy wejść w jego profil.

0

Macie jakiś sprawdzony link do meczu Realu ? :)

0

Pokopanie w obronie, podanie do bramkarza i wyjazd x100.

0

Ma ktoś link do meczy wilków z realem ? Może być zagraniczny, aby w miarę pewny.

1

Sędzie musi się trzymać przepisów. Tam nic nie ma o tym, w której minucie za co można dać czerwo, a kiedy nie.

0

Żadnego zagrożenia na własnym stadionie..

0

Matje ładna bramka :D

1

Jak Rudy wchodzi na boisko to zaraz tracimy bramki..

1

Tak sobie myślę, jak kijowo musi się czuć ten gościu co nie strzelił.. :P

1

Co ten Oblak odwala..

1

Jeżeli hipotetycznie (odpukać) Barcelona odpadłaby z LM w meczu z Arsenalem, to jaki klub byłby tym, który chcielibyście widzieć jako zwycięzców LM? Osobiście chciałbym, żeby to był Bayern ze względu na Guardiole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?