Samyazza
Dołączył/a: wrzesień 2023
Ciechanów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Jakby Ronaldo wykonywał rożne, to wiekszosc by chciał wkręcać w bramkę..
0
Na Euro 2004 jego gra naprawdę mogła się podobać ;)
1
Tureccy kibicie to po prostu bydło. Wystarczy zobaczyc jak oni sie zachowuja chociazby w rozgrywkach ligowych.
0
http://www.mecze24.pl/link/836960/hiszpania-turcja
Przekieruje Cię na Acestream od razu ;)
0
Ma ktoś jakiś kod acestream do meczu hiszpanów?
2
Cristiano 'wale z każdej pozycji' Ronaldo.
0
Co ta Islandia robi...
2
Kabarety ogląda się, żeby się pośmiać.
1
Tarzam się na ziemi ze śmiechu.
0
Heh dokladnie takie same odczucie mam jak go slucham
2
"Na pewno nie na drugą"
1
Fabregas totalnie niewidoczny i bezużyteczny..
0
Dopiero teraz rzuciło mi się w oczy, nie śledzę aż tak 'śmiesznej strony internetu'.
0
Nasz rząd sponsoruje Atletico? Mają sponsora na koszulkach PLUS 500.
0
Co ten Alves sabotuje -_-
0
Vidal jaka brama!
0
Teraz to już wgl nie będzie strzałów jak się zamurują.
0
Będą gify.
2
Moim zdaniem Iniesta, próbuje chociaż iść do przodu.
0
Aryjczyk to troll, wystarczy wejść w jego profil.
0
Macie jakiś sprawdzony link do meczu Realu ? :)
0
Pokopanie w obronie, podanie do bramkarza i wyjazd x100.
0
Ma ktoś link do meczy wilków z realem ? Może być zagraniczny, aby w miarę pewny.
1
Sędzie musi się trzymać przepisów. Tam nic nie ma o tym, w której minucie za co można dać czerwo, a kiedy nie.
0
Żadnego zagrożenia na własnym stadionie..
0
Matje ładna bramka :D
1
Jak Rudy wchodzi na boisko to zaraz tracimy bramki..
1
Tak sobie myślę, jak kijowo musi się czuć ten gościu co nie strzelił.. :P
1
Co ten Oblak odwala..
1
Jeżeli hipotetycznie (odpukać) Barcelona odpadłaby z LM w meczu z Arsenalem, to jaki klub byłby tym, który chcielibyście widzieć jako zwycięzców LM? Osobiście chciałbym, żeby to był Bayern ze względu na Guardiole.