0

Genialny wywiad! Generalnie to Pique wygrał życie..

3

Arda jeszcze rozwinie skrzydła, ma ogromny potencjał, zawsze to on błyszczał najjaśniej w Atletico. On potrzebuje czasu, aby wpasować się z styl Barcy, bo na boisku widać gołym okiem, że jest jeszcze zagubiony.

0

Bramka z 2metrowego spalonego i symulka karnego, tragedia.

0

Messi niestety nigdy tak nie walczył w obronie jak na tym filmiku Cristiano :)

0

Wysoki, szybki, dobre wślizgi.. ale zawsze jak ma piłkę to czuję wewnętrzny niepokój.

4

Jestem dumny, że tak wielcy piłkarze stawiają Lewego tak wysoko w hierarchii.

0

hahaha zobaczcie na obronę Romy przy tej bramce

0

Tak miało być :D

0

Zlatan nie idzie na łatwiznę . :)

1

Ogólnie odpowiadął gdzieś na czacie na pytania fanów i jechał ostro po Blancu, Di Marii, Cavanim itp.

7

"brakuje człowieka, który ma wodę zamiast mózgu" Canal+

0

Enrique zawsze w wywiadzie powie coś komicznego :)

3

Żeby tylko Durex kogoś nie sponsorował. Chociaż John Durex Terry...

0

"Nie będę pisał, bo mnie zbanujecie
Barca najlepsza na świecie"

3

Real z Granadą gra na czas, świat oszalał :D

3

2 bramka przez brak jakiegokolwiek krycia.

0

Zamiast podać przy kontrze, to woli faul z środku boiska. -_-

0

Jak Neymar chce odejść za kasą, to niech odchodzi. Będzie oglądał plecy Barcy w Realu, czy kończył LM z City w 1/4.

0

W Realu, aż jeden wychowanek pierwszego składu, a reszta nawet ma się ciężko przebić by wejść z ławki.

0

Jeżeli Neymar by odszedł, specjalnie bym się nie zdziwił. To brazylijczyk, a wiemy jak oni lubią zwiedzać różne kluby, na dodatek jego ojciec gdzie się nie pojawi, to mówi tylko o kasie ( co osobiście mnie strasznie denerwuje ).

2

Szkoda, że tak krótko był w Barcelonie..
Dzięki niemu zakochałem się w tym klubie
Dzięki Ronni! Jesteś najlepszy!

0

Czuję remontade Espanyolu

2

Mascherano gra tak na defrnsywnym pomocniku jak Mathiue na lewej obronie. Obaj powinni grac na pozycji stopera.

0

Neymar dzisiaj chociaz raz podal do Suareza? Jak widzi Messiego to zaraz podaje, a do Suareza ju nie bardzo..

0

Kunszt taktyczny Enrique przy tym wolnym. Kazdy wiedzial co ma zrobic i brama!

1

Ronaldo znów bije.

1

Betis też powinien mieć karnego, w sumie analogiczna sytuacja, nadepniecie na stope :)

0

Ciekawe zestawienie.

0

Katastrofa ...

0

WHO AM I. Możesz być kim chcesz- ostatnio oglądałem i jest niezły.
Szósty zmysł - Troche sie nudzilem, ale zakonczenie genialne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?