Samyazza
Dołączył/a: wrzesień 2023
Ciechanów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Genialny wywiad! Generalnie to Pique wygrał życie..
3
Arda jeszcze rozwinie skrzydła, ma ogromny potencjał, zawsze to on błyszczał najjaśniej w Atletico. On potrzebuje czasu, aby wpasować się z styl Barcy, bo na boisku widać gołym okiem, że jest jeszcze zagubiony.
0
Bramka z 2metrowego spalonego i symulka karnego, tragedia.
0
Messi niestety nigdy tak nie walczył w obronie jak na tym filmiku Cristiano :)
0
Wysoki, szybki, dobre wślizgi.. ale zawsze jak ma piłkę to czuję wewnętrzny niepokój.
4
Jestem dumny, że tak wielcy piłkarze stawiają Lewego tak wysoko w hierarchii.
0
hahaha zobaczcie na obronę Romy przy tej bramce
0
Tak miało być :D
0
Zlatan nie idzie na łatwiznę . :)
1
Ogólnie odpowiadął gdzieś na czacie na pytania fanów i jechał ostro po Blancu, Di Marii, Cavanim itp.
7
"brakuje człowieka, który ma wodę zamiast mózgu" Canal+
0
Enrique zawsze w wywiadzie powie coś komicznego :)
3
Żeby tylko Durex kogoś nie sponsorował. Chociaż John Durex Terry...
0
"Nie będę pisał, bo mnie zbanujecie
Barca najlepsza na świecie"
3
Real z Granadą gra na czas, świat oszalał :D
3
2 bramka przez brak jakiegokolwiek krycia.
0
Zamiast podać przy kontrze, to woli faul z środku boiska. -_-
0
Jak Neymar chce odejść za kasą, to niech odchodzi. Będzie oglądał plecy Barcy w Realu, czy kończył LM z City w 1/4.
0
W Realu, aż jeden wychowanek pierwszego składu, a reszta nawet ma się ciężko przebić by wejść z ławki.
0
Jeżeli Neymar by odszedł, specjalnie bym się nie zdziwił. To brazylijczyk, a wiemy jak oni lubią zwiedzać różne kluby, na dodatek jego ojciec gdzie się nie pojawi, to mówi tylko o kasie ( co osobiście mnie strasznie denerwuje ).
2
Szkoda, że tak krótko był w Barcelonie..
Dzięki niemu zakochałem się w tym klubie
Dzięki Ronni! Jesteś najlepszy!
0
Czuję remontade Espanyolu
2
Mascherano gra tak na defrnsywnym pomocniku jak Mathiue na lewej obronie. Obaj powinni grac na pozycji stopera.
0
Neymar dzisiaj chociaz raz podal do Suareza? Jak widzi Messiego to zaraz podaje, a do Suareza ju nie bardzo..
0
Kunszt taktyczny Enrique przy tym wolnym. Kazdy wiedzial co ma zrobic i brama!
1
Ronaldo znów bije.
1
Betis też powinien mieć karnego, w sumie analogiczna sytuacja, nadepniecie na stope :)
0
Ciekawe zestawienie.
0
Katastrofa ...
0
WHO AM I. Możesz być kim chcesz- ostatnio oglądałem i jest niezły.
Szósty zmysł - Troche sie nudzilem, ale zakonczenie genialne.