33

Zaczynam się martwić dawno Barcelona gola nie strzeliła..

3

Przy bramkach Neymara, jestem bardziej podjarany genialną asystą niż samą bramką.

0

Messi jakie piły dziś posyła..

0

Można zaktualizować filmiki na youtube z TOP Iniesta skills.

3

Odnosząc się do Polski, starosta nie ma obowiązku udostępniania informacji z rejestru cen i wartości nieruchomości. Ponadto ciężko oszacować taką nieruchomość z powodu braku zawierania takich transakcji na rynku. Przy obliczaniu wartości posłużyli się tylko stadionem Espanyol'u, więc tak naprawdę każda nieruchomość rzeczywiście może być warta nawet (+-) 20%.

0

Tylko, że My to widzimy, a Ci co głosują.. sami zresztą wiecie. Poza tym to takie moje luźne przemyślenie, byłem również ciekaw, czy też taka myśl przez Was przeszła :)

2

Jeżeli Ronaldo dalej tak będzie strzelał w LM i lidze, to coś czuję, że jeszcze może powąchać złotą piłkę.

0

Ja bym sprzedał Salah'a

0

Ten Salah gra zabawnie, cały czas dzida w linii prostej.

0

jak nie, jak siebie :D

0

Ronaldo widać, że ma straszne ciśnienie na LM, bo w lidze nie ma w nim aż takiej zaciętości.

0

Koleś z Rayo, za to że jechał za szybko autostradą dostał 20tys. euro kary, a James za ucieczkę przed policją tylko 10tys o.O

0

Jak zobaczyłem Pique na skrzydle i jeszcze ta piętka, aż się zaśmiałem :P

0

Chyba bijemy jakiś kolejny rekord :v

0

Co za prześcieradło..

18

Iniesta się obraca z piłką, jak golf na łapie w zime na parkingu pod Tesco.

0

Dokładnie tak jak mówisz

1

Z boku to wygląda, jakby Neymar Suarezowi specjalnie nie podawał. Messiego to wszędzie zobaczy :/

0

Wolę, żeby zmienił Neymara.

0

Jakby zamiast Messiego biegł Suarez, to Neymar by się kiwał i stracił piłkę..

1

Neymar spokojnie już w co najmniej 2 akcjach mógł podać patelnie do Suareza, to gubi piłkę i zwalnia akcje -_-

0

Myslalem, że będzie płakał :o

1

Ta genialna cieszynka

0

Isco jedyną rzeczą jaką ma z Iniesty to prowadzenie piłki blisko nogi. Nigdy nie będzie tak dobry jak Iniesta, bo nie ma tej inteligencji boiskowej i ostatniego podania. Oglądam sporo meczów Realu i szczerze mówiąć, to nie ma się czym zachwycać.

0

Podejrzewam, że dziennikarz w swoim pytaniu zawarł słowa Cristiano, dlatego Alba się do nich odniósł i powiedział że tego nie słyszał.

0

Nie wiem czy chociaż raz Neymar mu dzisiaj podał.

0

On próbuje walczyć o każdą piłkę, bo mam wrażenie, że jest pomijany w podaniach..

0

Też macie wrażenie, że Arda jest pomijany w podaniach?

0

Grają jak średniaki z 2 ligi polskiej -_-

0

Nie wierze, że komuś się chciało montować taki filmik Louis van Gaal - Pokemon


Nie powiem, bo mnie rozbawił, szczególnie, że to bajka dzieciństwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?