Samyazza
Dołączył/a: wrzesień 2023
Ciechanów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Zaczynam się martwić dawno Barcelona gola nie strzeliła..
3
Przy bramkach Neymara, jestem bardziej podjarany genialną asystą niż samą bramką.
0
Messi jakie piły dziś posyła..
0
Można zaktualizować filmiki na youtube z TOP Iniesta skills.
3
Odnosząc się do Polski, starosta nie ma obowiązku udostępniania informacji z rejestru cen i wartości nieruchomości. Ponadto ciężko oszacować taką nieruchomość z powodu braku zawierania takich transakcji na rynku. Przy obliczaniu wartości posłużyli się tylko stadionem Espanyol'u, więc tak naprawdę każda nieruchomość rzeczywiście może być warta nawet (+-) 20%.
0
Tylko, że My to widzimy, a Ci co głosują.. sami zresztą wiecie. Poza tym to takie moje luźne przemyślenie, byłem również ciekaw, czy też taka myśl przez Was przeszła :)
2
Jeżeli Ronaldo dalej tak będzie strzelał w LM i lidze, to coś czuję, że jeszcze może powąchać złotą piłkę.
0
Ja bym sprzedał Salah'a
0
Ten Salah gra zabawnie, cały czas dzida w linii prostej.
0
jak nie, jak siebie :D
0
Ronaldo widać, że ma straszne ciśnienie na LM, bo w lidze nie ma w nim aż takiej zaciętości.
0
Koleś z Rayo, za to że jechał za szybko autostradą dostał 20tys. euro kary, a James za ucieczkę przed policją tylko 10tys o.O
0
Jak zobaczyłem Pique na skrzydle i jeszcze ta piętka, aż się zaśmiałem :P
0
Chyba bijemy jakiś kolejny rekord :v
0
Co za prześcieradło..
18
Iniesta się obraca z piłką, jak golf na łapie w zime na parkingu pod Tesco.
0
Dokładnie tak jak mówisz
1
Z boku to wygląda, jakby Neymar Suarezowi specjalnie nie podawał. Messiego to wszędzie zobaczy :/
0
Wolę, żeby zmienił Neymara.
0
Jakby zamiast Messiego biegł Suarez, to Neymar by się kiwał i stracił piłkę..
1
Neymar spokojnie już w co najmniej 2 akcjach mógł podać patelnie do Suareza, to gubi piłkę i zwalnia akcje -_-
0
Myslalem, że będzie płakał :o
1
Ta genialna cieszynka
0
Isco jedyną rzeczą jaką ma z Iniesty to prowadzenie piłki blisko nogi. Nigdy nie będzie tak dobry jak Iniesta, bo nie ma tej inteligencji boiskowej i ostatniego podania. Oglądam sporo meczów Realu i szczerze mówiąć, to nie ma się czym zachwycać.
0
Podejrzewam, że dziennikarz w swoim pytaniu zawarł słowa Cristiano, dlatego Alba się do nich odniósł i powiedział że tego nie słyszał.
0
Nie wiem czy chociaż raz Neymar mu dzisiaj podał.
0
On próbuje walczyć o każdą piłkę, bo mam wrażenie, że jest pomijany w podaniach..
0
Też macie wrażenie, że Arda jest pomijany w podaniach?
0
Grają jak średniaki z 2 ligi polskiej -_-
0
Nie wierze, że komuś się chciało montować taki filmik Louis van Gaal - Pokemon
Nie powiem, bo mnie rozbawił, szczególnie, że to bajka dzieciństwa.