0

Z kolei, nasi będą mieli rytm meczowy,

0

Zrobiłem pierwszą lekcje i musze przyznac, ze strona jest ciekawa. Dodatkowo ucząc sie hiszpańskiego to cała gramatyka itp jest po angielsku, także jeżeli ma sie niezły stopień zaawansowania angielskiego, można uczyć sie hiszpańskiego i szlifować jednocześnie angielski :)

2

Zna ktoś jakieś sprawdzone strony internetowe czy podręczniki, z których można nauczyć się samodzielnie uczyć się podstaw języka hiszpańskiego?

5

Czesto ogladam przed spaniem, najlepszy serial :D

3

Toć to było pewne jak Arsenal na 4 miejscu.

0

Sevilla jak sie bawi :D

0

Wszystko lux, szkoda że kupon nie wejdzie :D

0

Komentarz usunięty

0

To mi pasuje jeszcze do kogoś..

0

Niektóre bramki są podobne. Jeżeli chodzi o bramki z połowy to Florenzi wygrywa. Pomijam fakt, że jest nominowany jakaś babeczkai, której strzał ledwo doleciał do tej bramki. Drybling Messi>Tevez. Jednak najładniejszą bramkę strzelił Esteban Ramirez.
1.Esteban Ramirez
2. Messi/Florenzi jednak ranga meczu przemawia za Messim. :)

0

Di Maria chyba najlepszy w tym meczu.

0

Rakieta dzisiaj najlepszy xD

0

Ale Suarez wyciągnął obrońce, żeby rakieta mogła wbić, kapitalnie to wyglądało :)

1

Podanie na skrzydło do Munira jest bezuzyteczne. Zaraz i tak odda piłkę Alvesowi do tyłu.

3

Dopóki Neymar nie dostanie piłki to nie ma żadnej akcji .

0

A więcej dryblingów w 1 meczu niż Ronaldo przez cały sezon

0

Alves najlepszy :D

1

Jego cechą charakterystyczną jest to, że gubi każdą piłkę.

1

Modric wciąga nosem Rakiete niestety..

7

Suarez potrafi strzelać tylko bramy, wtedy gdy się tego nikt nie spodziewa..

0

Jestem dumny z poprzedniego sezonu naszej drużyny. Nie da się zawsze wygrywać, a nasza gra i tak cieszy oko :)

0

Niezły hajs musiał przejść z Europy do Santosu, żeby podjęli siępróby zaburzenia kariery Neymara, który w Brazylii jest uważany za Bożka. Santos nic z tego przecież nie będzie miał, ale za to u nas na kontynencie..

1

Beka z nurów. Ostatnio to on gra bardzo schematycznie. Jak dostaje piłe w środku pola, to oddaje na bok i dzida pod bramkę.

1

Sam jesteś już spalony na tym forum.

1

Milik raczej drobny uraz.

2

Grosicki jak zwykle jeździec bez głowy

0

Tej siły już nie powstrzymacie !

3

Nie mam, studiuję :-D

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?