Samyazza
Dołączył/a: wrzesień 2023
Ciechanów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z kolei, nasi będą mieli rytm meczowy,
0
Zrobiłem pierwszą lekcje i musze przyznac, ze strona jest ciekawa. Dodatkowo ucząc sie hiszpańskiego to cała gramatyka itp jest po angielsku, także jeżeli ma sie niezły stopień zaawansowania angielskiego, można uczyć sie hiszpańskiego i szlifować jednocześnie angielski :)
2
Zna ktoś jakieś sprawdzone strony internetowe czy podręczniki, z których można nauczyć się samodzielnie uczyć się podstaw języka hiszpańskiego?
5
Czesto ogladam przed spaniem, najlepszy serial :D
0
Sorry za źródło ale.. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/hiszpana-katalonia-przyjela-rezolucje-ws-odlaczenia-od-hiszpanii,593083.html
3
Toć to było pewne jak Arsenal na 4 miejscu.
0
Sevilla jak sie bawi :D
0
Wszystko lux, szkoda że kupon nie wejdzie :D
0
Komentarz usunięty
0
To mi pasuje jeszcze do kogoś..
0
Niektóre bramki są podobne. Jeżeli chodzi o bramki z połowy to Florenzi wygrywa. Pomijam fakt, że jest nominowany jakaś babeczkai, której strzał ledwo doleciał do tej bramki. Drybling Messi>Tevez. Jednak najładniejszą bramkę strzelił Esteban Ramirez.
1.Esteban Ramirez
2. Messi/Florenzi jednak ranga meczu przemawia za Messim. :)
0
Di Maria chyba najlepszy w tym meczu.
0
Rakieta dzisiaj najlepszy xD
0
Ale Suarez wyciągnął obrońce, żeby rakieta mogła wbić, kapitalnie to wyglądało :)
1
Podanie na skrzydło do Munira jest bezuzyteczne. Zaraz i tak odda piłkę Alvesowi do tyłu.
3
Dopóki Neymar nie dostanie piłki to nie ma żadnej akcji .
0
A więcej dryblingów w 1 meczu niż Ronaldo przez cały sezon
0
Alves najlepszy :D
1
Jego cechą charakterystyczną jest to, że gubi każdą piłkę.
1
Modric wciąga nosem Rakiete niestety..
7
Suarez potrafi strzelać tylko bramy, wtedy gdy się tego nikt nie spodziewa..
0
Jestem dumny z poprzedniego sezonu naszej drużyny. Nie da się zawsze wygrywać, a nasza gra i tak cieszy oko :)
0
Niezły hajs musiał przejść z Europy do Santosu, żeby podjęli siępróby zaburzenia kariery Neymara, który w Brazylii jest uważany za Bożka. Santos nic z tego przecież nie będzie miał, ale za to u nas na kontynencie..
1
Beka z nurów. Ostatnio to on gra bardzo schematycznie. Jak dostaje piłe w środku pola, to oddaje na bok i dzida pod bramkę.
1
Sam jesteś już spalony na tym forum.
1
Milik raczej drobny uraz.
2
Grosicki jak zwykle jeździec bez głowy
0
Tej siły już nie powstrzymacie !
3
Nie mam, studiuję :-D
0
http://meczlive.com/stream-6/