Samyazza
Dołączył/a: wrzesień 2023
Ciechanów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico już nawet piłki rozpruwa
0
Jakbym nie wiedział ile było w pierwszym meczu Monaco - Arsenal, to oglądając mecz bym pomyślał, że Arsenal rozgromił francuzów w pierwszym meczu. Zero podań do przodu i co raz ktoś ma zryw żeby minąć ze 3 rywali i stracić piłkę...
0
Messi kopnął w trybuny.
2
Niestety manita unosi się w powietrzu.
0
I po kuponie...
0
A Bale'a jednak kupili (nikomu oczywiście nie ubliżając).
0
Jak Isco tam był z piłką, to już wiedziałem co zrobi..
1
Trochę obiektywizmu.. Ronaldo znalazł się, gdzie miał się znaleźć i strzelił 2 bramki. Zresztą żadnych obaw nie mam, że na koniec kariery obydwu najlepszych piłkarzy to własnie Messi będzie miał z 15 więcej bramek w LM.
1
Gdyby Schalke miało taką skuteczność to byśmy mieli solidny wynik hokejowy w ty meczu
0
Trzeba powiedzieć, że gra Schalke naprawdę dobrze wygląda. Bardzo dobrze ogląda się ten mecz.
0
Ale bomba poszła !
0
Nie 'znam' mniej obiektywnego gościa ..
0
Oglądałem ostatnie 15 min i mój kupon wtedy strasznie drżał..
2
Mascherano>Iniesta -_-
0
Xavi to zacznie coś robić na tym boisku ? Idzie kontra 4vs4, na pełnym biegu nasze trio, a on się zatrzymuje z piłką ..
0
Jak żaden z naszego Trio nie cofnie się po piłkę, to nasza pomoc z obroną klepią w nieskończoność...
0
Fartowny gol, błagam.
0
Znacie może jakąś stronę, żeby obejrzeć powtórkę meczu Granada - Fc Barcelona ? Może być z polskim komentatorem .
17
Ronaldo faulowany przed polem karnym, a doturlał się do 11m -.-
3
Denerwuje mnie zachowanie prawie wszystkich piłkarzy. Gdy zostaną ręką dotnięci powyżej klatki piersiowej ( zaznaczam dotknięci ) to od razu padają trzymając się za twarz na murawę i leżą z minutę jakby dostali KO ..
0
Jak Alba mialby dostac 3 mecze zawieszenia to Ronaldo za swoje ostatnie zachowanie powinien miec co najmniej 5 meczy .
0
Liverpool mógłby jeszcze coś sieknąć ..
0
Niedługo z Żyro będziemy cisnęli beke jak niegdyś z Rasiaka :)
2
Dobry ten wysunięty napastnik Ajaxu .
1
Jak Legia strzeli bramkę to będzie to z pewnością bramka 'z dupy' .
5
Dopiero 4 min minęły -_-
0
Ten zespół by z Barcą B przegrał, więc nie ma się co jarać :)
6
Jak zwykle Real dostaje ogóry w losowaniach i Ronaldo ma możliwość postrzelać.
5
Nie mogę uwierzyć, że jest taki piłkarz jak Messi.
0
Chociaż kupon wszedł powyżej 2.5..