0

Atletico już nawet piłki rozpruwa

0

Jakbym nie wiedział ile było w pierwszym meczu Monaco - Arsenal, to oglądając mecz bym pomyślał, że Arsenal rozgromił francuzów w pierwszym meczu. Zero podań do przodu i co raz ktoś ma zryw żeby minąć ze 3 rywali i stracić piłkę...

0

Messi kopnął w trybuny.

2

Niestety manita unosi się w powietrzu.

0

I po kuponie...

0

A Bale'a jednak kupili (nikomu oczywiście nie ubliżając).

0

Jak Isco tam był z piłką, to już wiedziałem co zrobi..

1

Trochę obiektywizmu.. Ronaldo znalazł się, gdzie miał się znaleźć i strzelił 2 bramki. Zresztą żadnych obaw nie mam, że na koniec kariery obydwu najlepszych piłkarzy to własnie Messi będzie miał z 15 więcej bramek w LM.

1

Gdyby Schalke miało taką skuteczność to byśmy mieli solidny wynik hokejowy w ty meczu

0

Trzeba powiedzieć, że gra Schalke naprawdę dobrze wygląda. Bardzo dobrze ogląda się ten mecz.

0

Ale bomba poszła !

0

Nie 'znam' mniej obiektywnego gościa ..

0

Oglądałem ostatnie 15 min i mój kupon wtedy strasznie drżał..

2

Mascherano>Iniesta -_-

0

Xavi to zacznie coś robić na tym boisku ? Idzie kontra 4vs4, na pełnym biegu nasze trio, a on się zatrzymuje z piłką ..

0

Jak żaden z naszego Trio nie cofnie się po piłkę, to nasza pomoc z obroną klepią w nieskończoność...

0

Fartowny gol, błagam.

0

Znacie może jakąś stronę, żeby obejrzeć powtórkę meczu Granada - Fc Barcelona ? Może być z polskim komentatorem .

17

Ronaldo faulowany przed polem karnym, a doturlał się do 11m -.-

3

Denerwuje mnie zachowanie prawie wszystkich piłkarzy. Gdy zostaną ręką dotnięci powyżej klatki piersiowej ( zaznaczam dotknięci ) to od razu padają trzymając się za twarz na murawę i leżą z minutę jakby dostali KO ..

0

Jak Alba mialby dostac 3 mecze zawieszenia to Ronaldo za swoje ostatnie zachowanie powinien miec co najmniej 5 meczy .

0

Liverpool mógłby jeszcze coś sieknąć ..

0

Niedługo z Żyro będziemy cisnęli beke jak niegdyś z Rasiaka :)

2

Dobry ten wysunięty napastnik Ajaxu .

1

Jak Legia strzeli bramkę to będzie to z pewnością bramka 'z dupy' .

5

Dopiero 4 min minęły -_-

0

Ten zespół by z Barcą B przegrał, więc nie ma się co jarać :)

6

Jak zwykle Real dostaje ogóry w losowaniach i Ronaldo ma możliwość postrzelać.

5

Nie mogę uwierzyć, że jest taki piłkarz jak Messi.

0

Chociaż kupon wszedł powyżej 2.5..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?