0

Nie ma Neymara to nie ma kto wykańczać akcji czy asystować .. Messi sam wszystkiego nie zrobi ..

0

Ciekawe czy to strzał czy wrzutka :D

1

Ale + dla Alby, przebiegł za kontrą błyskawicznie całe boisko i dobieg do tej piły Messiego ! :)

0

Suarez jest strasznie irytujący ..

0

Jese też ma niezłe statystyki z poprzedniego meczu. W 13 min 5 strat. To o jedną mniej niż Ronaldo przez 81 min .

0

Brama Pablo Hernandeza jest genialna choć sporo w tym szczęścia. Bramki Messiego idą łeb w łeb ..

0

Gdy naszą barierą pomiędzy Neymarem, a Messim jest Suarez, to gra też się średnio klei :v

0

Też to widziałem i po prostu padłem ..

0

Jak ktoś chce, to mogę takiego mema zrobić z 10 meczami zawieszenia..

0

Tak naprawdę to obojętnie jaki trener się wypowiada, jego wypowiedź wygląda prawie zawsze tak samo..

0

Pewnie ten wątek był już tu omawiany, ale mam internet explorer. Polecam obejrzeć co najlepszy ziomek Krystiana Ronaldo zrobił w meczu Lazio - Milan #Mexes

0

KRÓLOWIEEEEE!!!!

0

Montoya ładnie poleciał z akcją, a wszyscy stali w linie pomocy i nikt mu nawet nie wybiegł ...

0

Co ten PEDRO. Xavi jak za najlepszych czasów, pefekcyjnie

0

Gdzie te pytanie ? bo nie wiadomo o co tu chodzi

0

Chyba gramy ustawieniem 4-6-0 ..

1

Pique chyba zabrał forme Ramosowi :D

0

Messi i długo długo nic ..

0

Nigdy nie widziałem ogromnego potencjału w Montoyi. Alves go niestety zjada..

1

Chociaż kupon wejdzie..

0

Karny ewidentny, jednak nie jesteś kibicem Barcy, a masz kompleks Realu .

0

Czerwo dla Ronaldo to plus dla Realu. Teraz wolne będzie mógł strzelać Bale..

1

Generalnie na przebieg meczu to nie wpłynie. Ronaldo i tak miał piłkę raz na 15 min.

0

Każdy mecz, to inna wymowa. Sam się już czasami zastanawiam, jak się poprawnie wymawia :P Qentrao ?

1

Mają szansę utrzymać wynik, o ile kondycyjnie wytrzymają, bo grają po prostu nieźle. Remis byłby w pełni sprawiedliwym wynikiem :)

0

W końcu Rafinha, z tego się chyba najbardziej ciesze :)

0

Cordoba za długo holuję tą piłkę.. psują tym większość akcji

0

w LM z Beyernem Monachium, pod murem

4

A Ronaldo gra wgl ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?