Samyazza
Dołączył/a: wrzesień 2023
Ciechanów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma Neymara to nie ma kto wykańczać akcji czy asystować .. Messi sam wszystkiego nie zrobi ..
0
Ciekawe czy to strzał czy wrzutka :D
1
Ale + dla Alby, przebiegł za kontrą błyskawicznie całe boisko i dobieg do tej piły Messiego ! :)
0
Suarez jest strasznie irytujący ..
0
Jese też ma niezłe statystyki z poprzedniego meczu. W 13 min 5 strat. To o jedną mniej niż Ronaldo przez 81 min .
0
Brama Pablo Hernandeza jest genialna choć sporo w tym szczęścia. Bramki Messiego idą łeb w łeb ..
0
Gdy naszą barierą pomiędzy Neymarem, a Messim jest Suarez, to gra też się średnio klei :v
0
Też to widziałem i po prostu padłem ..
0
Jak ktoś chce, to mogę takiego mema zrobić z 10 meczami zawieszenia..
0
Tak naprawdę to obojętnie jaki trener się wypowiada, jego wypowiedź wygląda prawie zawsze tak samo..
0
Pewnie ten wątek był już tu omawiany, ale mam internet explorer. Polecam obejrzeć co najlepszy ziomek Krystiana Ronaldo zrobił w meczu Lazio - Milan #Mexes
0
KRÓLOWIEEEEE!!!!
0
Montoya ładnie poleciał z akcją, a wszyscy stali w linie pomocy i nikt mu nawet nie wybiegł ...
0
Co ten PEDRO. Xavi jak za najlepszych czasów, pefekcyjnie
0
Gdzie te pytanie ? bo nie wiadomo o co tu chodzi
0
Chyba gramy ustawieniem 4-6-0 ..
1
Pique chyba zabrał forme Ramosowi :D
0
Messi i długo długo nic ..
0
Nigdy nie widziałem ogromnego potencjału w Montoyi. Alves go niestety zjada..
1
Chociaż kupon wejdzie..
0
Karny ewidentny, jednak nie jesteś kibicem Barcy, a masz kompleks Realu .
0
Czerwo dla Ronaldo to plus dla Realu. Teraz wolne będzie mógł strzelać Bale..
1
Generalnie na przebieg meczu to nie wpłynie. Ronaldo i tak miał piłkę raz na 15 min.
0
Każdy mecz, to inna wymowa. Sam się już czasami zastanawiam, jak się poprawnie wymawia :P Qentrao ?
1
Mają szansę utrzymać wynik, o ile kondycyjnie wytrzymają, bo grają po prostu nieźle. Remis byłby w pełni sprawiedliwym wynikiem :)
0
W końcu Rafinha, z tego się chyba najbardziej ciesze :)
0
Cordoba za długo holuję tą piłkę.. psują tym większość akcji
0
w LM z Beyernem Monachium, pod murem
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=3
4
A Ronaldo gra wgl ? :D