Samyazza
Dołączył/a: wrzesień 2023
Ciechanów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak podają do naszego Rudego zawodnika to serce przyspiesza ..
0
Kto zagrał tą piłe w pole karne tak ładnie ?
0
Ciekawe czy Ronaldo jak będzie schodził, będzie głaskał swój herb KMŚ na koszulce :D
0
Ale Atletico się bawi
5
Od kilku meczy nie mam pojęcia jak można wgl porównywać Ronaldo i Messiego. Przecież to ubliżanie Messiemu..
1
Cristiano bardzo dużo gra na pamięć, jednak tylko w 5% przypadków piłka wtedy dociera do kolegi..
0
Magia, rezerwowy wchodzi i strzela brame życia
0
Co oni tam w ręczną grają :D Już chyba 3 zagranie ręką .
0
Sevilla tyle setek...Edit. W końcu !
0
Sevilla prowadzi jakiś sabotaż .
0
Bale niczym R10 :v
0
Ten mecz wygląda jak ustawiony ( oczywiście śmieje się ) . Sevilla wygląda jakby specjalnie nie strzelała, a wystawia Realowi 2 gole ..
1
Messi jaki przyczajony wracał ze spalonego :D
0
Ale piła od Messiego do Neymara nieziemska.
0
Maestro mówili, mistrz mówili, król mówili, Bóg mówili, Messi !
0
Messi co chciał z bani strzelić :D
0
Kapitalna akcja
0
Alves strzały niecelne, ale podoba mi się jego gra. Ktoś od czasu do czasu powinien uderzać z dystansu.
1
Rafa kapitalny strzał, a Messi? Król !
0
W 2 połowie Rakitic, Adriano, Pedro..
0
Gramy chyba na utrzymanie wyniku :)
0
Jak tam potrójna korona co niedawno jeszcze się nad nią spuszczaliście ?
0
Mógł strzelać z pierwszej piły
0
Przecież ten Isco bezproduktywnie holuje piłkę wzdłuż boiska, żeby ją cofnąć i tak już któryś raz.
0
A gdzie tam była obrona Sociedad ? Wszyscy stali przed polem karnym..
0
Dla nich to jak dla nas 4 dyszki, także bez przesady, że jakoś drogo. Dodatkowo za 12 euro, można sobie strzelić fotke z Messim :D
0
Kopnął w bandę.
0
Wpisz Lazio-Milan Mexes na youtube .
0
Barcelona bała się grać w drugiej połowie przy korzystym wyniku, bo się bali bliskiego kontaktu z przeciwnikiem..
1
Suarez znów jedną z nasłabszych postaci w naszej drużynie..