3

Jak podają do naszego Rudego zawodnika to serce przyspiesza ..

0

Kto zagrał tą piłe w pole karne tak ładnie ?

0

Ciekawe czy Ronaldo jak będzie schodził, będzie głaskał swój herb KMŚ na koszulce :D

0

Ale Atletico się bawi

5

Od kilku meczy nie mam pojęcia jak można wgl porównywać Ronaldo i Messiego. Przecież to ubliżanie Messiemu..

1

Cristiano bardzo dużo gra na pamięć, jednak tylko w 5% przypadków piłka wtedy dociera do kolegi..

0

Magia, rezerwowy wchodzi i strzela brame życia

0

Co oni tam w ręczną grają :D Już chyba 3 zagranie ręką .

0

Sevilla tyle setek...Edit. W końcu !

0

Sevilla prowadzi jakiś sabotaż .

0

Bale niczym R10 :v

0

Ten mecz wygląda jak ustawiony ( oczywiście śmieje się ) . Sevilla wygląda jakby specjalnie nie strzelała, a wystawia Realowi 2 gole ..

1

Messi jaki przyczajony wracał ze spalonego :D

0

Ale piła od Messiego do Neymara nieziemska.

0

Maestro mówili, mistrz mówili, król mówili, Bóg mówili, Messi !

0

Messi co chciał z bani strzelić :D

0

Kapitalna akcja

0

Alves strzały niecelne, ale podoba mi się jego gra. Ktoś od czasu do czasu powinien uderzać z dystansu.

1

Rafa kapitalny strzał, a Messi? Król !

0

W 2 połowie Rakitic, Adriano, Pedro..

0

Gramy chyba na utrzymanie wyniku :)

0

Jak tam potrójna korona co niedawno jeszcze się nad nią spuszczaliście ?

0

Mógł strzelać z pierwszej piły

0

Przecież ten Isco bezproduktywnie holuje piłkę wzdłuż boiska, żeby ją cofnąć i tak już któryś raz.

0

A gdzie tam była obrona Sociedad ? Wszyscy stali przed polem karnym..

0

Dla nich to jak dla nas 4 dyszki, także bez przesady, że jakoś drogo. Dodatkowo za 12 euro, można sobie strzelić fotke z Messim :D

0

Kopnął w bandę.

0

Wpisz Lazio-Milan Mexes na youtube .

0

Barcelona bała się grać w drugiej połowie przy korzystym wyniku, bo się bali bliskiego kontaktu z przeciwnikiem..

1

Suarez znów jedną z nasłabszych postaci w naszej drużynie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?