0

Jsparrow
Był "lepszy"/"rowny" a prowadzac 1:0 ZNOWU dal sie zrobic w jajo tak naprawde. Zremisowal, a o MALO CO NIE PRZEGRAL wygranego meczu. Lepszy lub rowny ?? Kto tu ma klapki....
Real pyknal City ?? i Co ? Co to wnosi do ukladu La Liga ?? Pyknal City, a z Getafe sobie nie poradzil. To jest sport i wszystko moze sie zdazyc. Na te chwile real ejst 5, a Atletico walczy z Barca o fotel lidera. FAKTY ;)

0

Messi znowu pokazał jak się wykonuje wolne...
Nie bezsensownie na siłę ale z głową i techniką.

0

Mniejsza te dwa gole ale to otwierające podanie do Di Marii przy bramce Aguero światowej klasy :)

0

Inteligentni ludzie nie dadza soba manipulowac jak dzieciarnia z madrytu :) On sobie moze gadac.... Juz sie na nim poznali i wiedzda ile jest warte jego zdanie.

0

Konrado6
Tak jak real dostawal wjeb jak jego rywal sie bronil i musial grac atakiem pozycyjnym :) Np z Getafe czy Sevilla.

Teraz rusz glowa i odpowiedz na jedno pytanie. Czy gdyby taka cheslea nie srala w gacie to czy gra Barcy nadal by byla nudna ?? Skonczylo by sie 0:5 jak z realem, ktory wracal do domu z placzem. Slabsze druzyny od Barcy czyli KAZDY zespol musial grac autobusem. Gdyby nie bylo autobusu wyniki nadal byly by po 8:0 i jetem pewien, ze wtedy nie plakales na duza ilosc podan i na systematycznosc gry zespolu Guardioli jak np z 08/09 :)

Wszystko zalezy od podejscia. Jak dasz mi w ryj nie dziw sie, ze Ci oddam. Glupi przyklad ale moze takie proste przyklady docieraja do takich ludzi jak Ty. Jak srales w gacie i nie chciales grac w pilke to nie dziw sie, ze gra Barcy wygladala jak wygladala.
MU mial jaja i wychodzil grac w pilke z Barca. Byly to mecze ladne dla oka i dla widza. Padaly ladne bramki, a co najwazniejsze druzyny traktowaly sie z szacunkiem. Pojedynki z Arsenalem rowiez byly jednymi z lepszych. Zabojcza gra Arsenalu i zwyciestwo na Emirates z Barca 1:2 bylo wielkim widowiskiem. Obie druzyny graly w pilke. Cheslea, Inter czy real zachowywaly sie jak zwierzeta z obory, nic dziwnego, ze mecze byly brzydkie. Wiec skoro taki MU czy Arsenal potrafil grac z Barca to swiadczy tylko o niskim poziomie pozostalych druzyn wymienionych przeze mnie.

0

Gaspar
POLITYKA ZESPOLU JEST 2 W 1 :) Dlaczego wszyscy na sile chca zmienic Barcelone ?? To za co do cholery kochacie ten klub ?? Bo ja wlasnie za to, ze jest to jedyny zespol, ktory robi cos nowego. Nie oglada sie na innych.
Barca nie sprowadza typowego stopera BO NIE GRA TYPOWYMI STOPERAMI. Nie sprowadza typowego lisa pola karnego BO NIE GRA LISEM POLA KARNEGO. Tak to ciezko zrozumiec ??
Tak jest od 4 lat i nagle wam to przeszkadza ?? Abi gral na stoperze i gral znakomicie. Masche z zeszlych sezonach zawidzial i nosiliscie go na rekach, a teraz sie to nagle nie podoba ?? Puyol tez grywal na bokach i spisywal sie swietnie. Tak jak Villa na skrzydle. TO JEST BARCELONA. Jak wam sie to nie podoba i chcecie to zmieniac to moze lepiej po prostu zmienic ulubiony klub ??

Szkoda tylko, ze nie doceniacie tego co macie... Caly swiat nasladuje Barce. Nie raz mozemy zauwazyc wymiennosc zawodnikow w innych klubach. Napastnikow asystujacych, skrzydlowych zmieniajacych swoje pozycje, czy bocznych obroncow dublujacych skrzydlowych i strzelajacych bramki.

0

Trisza
Za to Messi się spodziewał, że mur ustawiony w polu karnym w momencie strzału będzie się wybijał z linii pola karnego ;)
Nie trzeba grac fair z druzyna, ktora nigdy nie gra fair. Tyle w tym temacie.

0

Mam nadzieję, że trafi później niż wcześniej oraz, że te wszystkie gatki na jego temat to bzdury...
Nie potrzebujemy w Barcelonie ŻADNYCH gwiazd tylko solidnych piłkarskich rzemieślników :)

0

A naprawde podczas spotkania mial miejsce teeatr Pepe w starciu z Fabregasem.... Madry w pysku, a lepszy nie jest ;)

0

StrangeFriut
Z tym, ze Yaya tez nie chcial grac na stoperze, a na pivocie pewne miejsce ma Busquets :) A Bisi na stoperze prezentuje sie jeszcze gorzej niz Song, przy tym jest wolniejszy i gorzej zbudowany fizycznie od Songa.

0

fa* (przepraszam za blad)
Jestescie tuz za nami ?? A Atletico ? Malaga ? Betis ?

0

fu
Pele gral tylko w lidze Brazylijskiej, a jest uznany za legende footballu tylko za gre w reprezentacji :) Daje sobie glowe uciac, ze nikt nie wie (bez pomocy neta) jak w ogole gral Pele w klubie, a co 3 w jakim w ogole klubie gral. Wiec jak to sie ma do tego, ze Messiego mamy ocenic za klub, za to w ilu klubach gral i za repre jednoczesnie ?? Messi juz teraz z klubem dokonal 10 razy wiecej niz Pele ze swoim i nie bedzie ustawiony tylko dlatego, ze nie wygra nic z Argentyna ?? To jest smieszne...
A ja moge powiedziec, ze CR jest gorszy bo nie potrafilby grac w jednym klubie przez cala kariere. Ma to jakis sens ?? Dajmy to ocenic, ze to tak powiem fachowcom, a nie ludziom, ktorzy zawsze beda bronic "swojego" :)

0

btw:
Oceniasz CR tylko za to jakim jest pilkarzem.....
Zawdodniik, ktory traci pilke i zamiast sie cofnac, odebrac, powallczyc, dyskutuje, "pozuje" lub wymachuje rekami NIGDY nie bedzie wybitnym graczem. Dlaczego ?? Na kilka jego bramek jest tyle samo bezsensownych strat, po ktorych leca kontry i padaja bramki. To nie jest tak, ze zachowanie nie laczy sie ze sportem. To jak sie odnosza ma wplyw na ich gre. Ilez to razy, nie wiem co jest tego przyczyna wiec nazwe to arogancja, CR bezsensownie bije rzuty wolne mogac oddac to Xabiemu, ktory robi to z lepszymi efektami ?? CR jest swietny z wolnych ale co z tego ze 1 raz na 20 ?? To juz wole byc mierny i zamieniac na gol co 2/3 wolny na 20 :)
Mowi sie, ze Messi jest slaby pod tym wzgledem. A pokazal wczoraj CR (ktory mial kilka wolnych i nawet w bramke nie trafil) jak to sie robi.

Mozemy porownywac. Moge podawac wiele wiele wiecej nazwisk o lepszych umiejetnosciach chociazby tych stalych fragmentow gry. Niestety tylko CR i Messi maja w zespole taka wladze, ze wolno im wszystko co niestety nie jest dobre ani dla jednego ani dla drugiego. Z tym, ze Barca ma wiecej krozysci z takiej gry Messiego niz Real z takiej gry CR. Messi moze zagrac fatalne spotkanie ale zawsze ma ta bramke czy asyste, a CR jak nie idzie tak nie idzie. Po tym poznaje sie wielkich zawodnikow. Robia roznice nie wtedy gdy sa w szczytowej formnie ale wtedy gdy graja slabo.

0

Rafal20
To jest tragedia Realu.... I moze nie zdaja sobie teraz z tego sprawy. Wszystko sie kiedys negatywnie na nich odbije. Odejdzie CR, odejdzie Mou i zostana prawdziwi fani Realu ze wstydem jaki pozostanie po tej druzynie.
Ja jak powiem, ze nie lubie Realu to sklamie. Lubie, ale lubie Real, a nie to scier...o (za przeproszeniem) co jest teraz...
Kiedys Real nie wygrywal ale gral tak, ze czlowiek po przegraanym meczu wstawal i klaskal.
Mimo odwiecznej rywalizacji Real przyjmowal z godnoscia dominacje Dream Teamu. Barca z godnoscia przyjela ere Galaktycznych. Teraz znowu mamy ere Barcy i zrobilo sie straszne bydlo. Era Realu wroci to pewne, pozniej znowu bedzie era Barcy. Ale kazdy zapamieta ten smietnik jaki sie zrobil. Mozecie gadac jaka ta Barca taka, sraka i owaka. Ale to Real robi syf ;/ To Real niepotrafi przyjac ery, ktora przeminie. To zapamieta caly swiat. Pyskatego gbura na lawce, ktory hejtuje wszysto co katalonskie. Ludzie nie sa glupi. :)

0

rafal7
Bo tak jest....
Nie wybija sie niczym tak naprawde.
Gdybys nie znal Luisa Suareza, a napisalbym Ci, ze w Ajaxie zdobywal jeszcze raz tyle goli co CR i Messi powiedzialbys, ze to on jest najlepszy, a nie jacys pilkarzyki z Hiszpanii :)
Dopiero pozniej sie patrzy, ze to slabsza liga, inny przelicznik i nawet nie powachal Zlotego Buta.
Gdyby o Suarezie wtedy tak prasa smarowala jak o CR to Suarez wlaaczylby z Messim o wszystkie najwieksze trofea.

0

Rafal20
Ale jak sie ma Zidane do Di Marii ?? Jak sie ma Hierro do Pepe ?? Roberto Carlos do Marcelo ?? I w koncu Raul do C. Ronaldo ??
Tamci ludzie budzili szacunek :) Po przegranej 0:3 potrafili klaskac i w droga strone tak samo... Mialo sie szacunek do kogos kto sam mial szacunek do innych.

0

florek81
Dlatego będziesz w życiu traktowany jak CR :) czyli jak jeden z wielu, albo na ludzkie "popychadło" :)
Twój wybór.

0

florek81
Po pierwsze.... Nie wiem kiedy przeszlismy na "Ty". Po drugie trochę wychowania, jak się do kogoś zwracasz to piszę się z dużej litery. Kultura i szacunek to podstawa. Widać Ciebie też (jak CR) tego nie nauczyli.
Po trzecie:
Zacznij się uczyć, a nie tylko oglądać to będziesz wiedział gdzie, co, jak i po co się podwaja.
I po czwarte. Skończyłem rozmowę z człowiekiem, który nie ma pojęcia o czym mówi.
Dzięki za pogląd.

0

Bobsztajn
Lepszy ?? Od CR na pewno...
Dla mnie wzorem jest i zawsze bedzie Iniesta momo, ze nie robi nawet polowy tych rzeczy co Messi.
Ktory bramkarz jest lepszy Casillas czy Valdes momo, ze Valdes co roku ma mniej wpuszczonych bramek w lidze ?? Odpowiedz jest prosta...
Czy Messi musi mijac zawodnikow zeby cos komus udowodnic ?? Robi to bo to jest potrzebne zeby strzelic, podac, zdobyc wwolna przestrzen. Robi to wszystko na malych przestrzeniach gdzie trudno jest zrobic cokolwiek.
Lepszy bedzie ten kto stanie na rekach na schodach gdzie ma male pole manewro niz ten, ktory stanie na autostradzie ;)
Szkoda, ze cos co jest logiczne nie zawsze jest zrozumiale.

0

florek81
Jak mogą podwajać i potrajać CR gdy ten gra na skrzydle ?? Cały zespół schodzi do boku ?? Puknij się w głowę to tak na początek :)
Po drugie, jeszcze raz parę GD ?? Ty oglądałeś i nie widziałeś jak kryją Messiego ?? Może Ty nie wiesz co to GD i coś innego oglądasz ??

Napisz jak będziesz miał argument, a nie "parę GD" :)

0

florek81
Włącz mecz bo jak na razie to tylko ja się z Ciebie śmieję ;)
Podałem FAKT. Ściągnę mecz to Ci nawet minute podam. Co Ty masz do zaoferowania ??

0

A fakt jest jeden...
Messi 1v1 poradzi sobie bez problemu co pokazuje KAżDY drybling z wczorajszego GD. A czy CR poradzi sobie w środku pola, na małej przestrzeni otoczony z każdej strony ??
Jak Messi oklepał 1v1 rywala widać było na początku 2 połowy na skrzydle gdzie gra CR. Zrobił to w ośmieszający sposób rywala. Z drugiej strony jeszcze nigdy nie widziałem CR grającego na małej przestrzeni w środku pola.

0

Ludzie po prostu doceniają kogoś kto docenia innych i ich prace, dostrzegają coś więcej niż tylko czubek własnego nosa :)

CR sam doprowadził do tego, że jest tak niedoceniany swoim zachowaniem i tym jak traktuje innych. Ja osobiście nie szanuje osób, które nie szanują mnie (innych).

Astad
Nikt nigdy nie kryje CR. U nas grał przeciwko niemu chyba każdy obrońca BO AKURAT TAM SIĘ ZNAJDOWAŁ. Do Messiego wychodzi dwójka stoperów, do tego ma jeszcze 2 pomocników za plecami, a gdyby się okazało, że Messi ich ojechał to ma jeszcze 2 bocznych obrońców do pokonania. Widać to było wczoraj... Messi ma przed sobą Ramosa i Pepe, goni go Khedira i jakby tego było mało Xabi Alonso faule wślizgiem od tyłu jakby się bał, że 3 zawodników to za mało i trzeba przerwać akcje kosztem kartki. :) Sposób gry przeciwko obu jest nieporównywalny. Bramka Messiego z 4 obrońcami na plecach jest warta tyle co 10 bramek CR 1v1 :)

0

Agunia91
I mowi to ktos pyskujacy przez neta.... :) Jak zwykle jajko madrzejsze od kury. Niestety taki poziom inteligencji mamy w Polsce.

0

No fakt... Sedzia popelnil blad i nie podyktowal karnego na Iniescie ;/ Pewnie tylko dlatego, ze dodal cos od siebie. Gdyby upadl naturalnie sedzia nie mialby zadnych watpliwosci.
A z realu taki klub dzentelmenow jak z Messiego pilkarz realu. Czyli zaden.

La Liga najlepsza liga swiata ?? Mou juz naprawde dostal w leb. Nawet statystycznie PL jest najlepsza liga pilkarska w Europie, a po za Europa nie ma zadnej ligi godnej rywalizacji.

0

Jego teatr przy "starciu" z Fabregasem tez widzial caly swiat :) Nie wiem po co ma piane na ryju... pewie dlatego ze wciaz jest 8 w plecy.

Mieli tyle z gry co posiadania pilki :) odbior i diagolal...

0

jini3
Fakt... Tekst kompletnie niezrozumialy.
Czasem trzeba po 2/3 razy czytac jedno zdanie, a polowa i tak nie ma zadnego sensu.
"jaki od na Bernabéu od ponad czterech lat." , "Miast tego wiem co innego"
Bezsensownie sklejone zdania.

0

Chakou96
To Cie pociesze bo nie masz racji.
Nie wierzysz ?? Napisz po meczu;)

0

Hubert16
Messi jest srodkowym napastnikiem ?? W ktorym momencie ja sie pytam ?? ponad polowe spotkania znajduje sie na pozycji srodkowego pomocnika i rozgrywa pilke :) Tego nie robi zaden inny snajper na swiecie, tym bardziej CR.

0

CROzil
Jakby nie patrzec w pucharach w zeszlym sezonie rowniez jest dla Messiego... Na 6 mozliwych pucharow w ciagu roku Messi nie zdobyl tylko dwoch, a tylko jeden z nich zdobyl Real, bo drugi zgarnela Cheslea :) 4:1 w Pucharach czyli zwyciestwach zespolowych. Z czego w CdR i SH Barca odnosila zwyciestwo nad Realem, a Real wygral tylko raz z Barcelona w La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?