Santana10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
btw:
A gdzie Wysyp ?? Szuka info. w necie czy argumentow ?
0
FatAss01
Ale czy to cos zmieni jak napiszesz, ze dla Ciebie to pedal ??
0
FatAss01
Hahaha... :D
Ja tu jestem w ogole z odmiennim zdaniem ale mam to gdziej :)
Dla hejterow mam jedynie usmieich - dwukropek, nawias.
Plusy czy minusy o niczym nie swiadcza...
Ale patrzac w druga strone "Jak dla mnie to pedał" to bylo niepotrzebne :)
0
FatASS01
Moze to bedzie glupie i w ogole z mojej strony.
Ale jeden z raperow kiedys powiedzial o swojej plycice i fanach, ze moze im sie nie podobac plyta ale nie moga powiedziec, ze ona jest slaba. :) Tak jest i tym razem. Mozesz nie lubic, moze Ci sie nie podobac gra ani nic. Ale nie mozesz powiedziec, ze sa slabi :)
0
Wysyp
To udowodnij mi obiektywizm ??
Patrzac na statystyki i patrzac na realia mozemy otrzymac 2 najlepszych zawodnikow na swiecie :) Ile wtedy sa warte twoje rankingi ??
Wyniki Castrol sa odmienne od tych prowadzonych przez UEFA, od tych jakie przeprowadzono po MS czy teraz po EURO. I ktore sa obiektywne ?? Ktore sa prawdziwe ??
Barca wygrala na statystyki, BA ZJADLA, Rubin w kazdym meczu, a na 3 przywiozla tylko 2 pkt. Gdzie tu obiekktywizm ?? Barca lepsza czy Rubin, ktorego nigdy Barca nie pokonala ??
0
Wysyp
To czy umiem cos napisac czy nie nie ma do tego czy mam wiedze na ten temat :)
Mozesz hejtowac to jak pisze, jak hejtuje to co piszesz :) Mysle, ze gorzej na tym wychodzisz wypowiadajac sie o czyms czego nie znasz.
Reszte sam ocen.
FatAss01
Co nie zmienia faktu, ze Busquets jest najlepszy na swojej pozycji, ani to, ile Alexis znaczy dla zespolu.
0
Prawda, a obiektywizm to dwie rozne rzeczy...
Obiektywizm nie istnieje. Prawde moge Ci udowodnic. Jak udowodnisz mi to, ze Twoja wypowiedz byla obiektywna ??
0
Henry ??
I w tym momencie moja wymianaa zdan z toba sie skonczyla....
Kompletnie nie masz pojecia o czym piszesz, co wnosza zawodnicy do zespolu, czego oczekuje Villanova i czego oczekkuje Barcelona.
Dziekuje.
0
Wysyp
Takie samo pieprzenie slyszalem na pocatki zeszlego roku.... "Villa jest slaby, Viilla out, sprzedac go..." :) A jak go zabraklo to placz.
Jak nie widzisz ile wnosi do zespollu Alexis swiadczy to o Twojej wiedzy na temat pilki noznej,a chyba nie warto sie klucic z kims kto nie ma pojeccia o czym mowi.
0
MRM94
Starasz sie byc jak najbardziej obiektywny i piszesz, ze Real jest lepsza druzyna od Barcy ??? Gdzie w Twoim zdaniu, do ktorego masz prawo, jest obiektywizm ??
3/4 swiata uwaza innaczej... Wiec sory ale obiektywizmu w Twojej wypowiedzi nie ma :)
Bo Real wygral SH ?? Rubin gral z Barca 3 razy, raz wygral i 2 razy zremisowal i czemu by nie takI Rubin ??
Obiektywizm nie istnieje... Nie wyprowadze Cie z bledu, ani Ty nie zmienisz swiata :)
0
Wysyp1
Gwuazdorstwo jest zbedne w zespole....
0
Madridista7
Czytaj madryckie media i wierz w te bzdury tak jak my wierzymy w bzdury pras Katalonskich :)
TheOnlyOne
A balans cialem to co to jest za przeproszeniem ?? Taniec ?? To jest drybling... Juz predzej wybicie pilki i sciganie sie z obronca nie nazwalbym dryblingiem, a taki drybling ma CR. W miejscu, na metrze CR jest bezproduktywny, CR potrzebuje miejsca, zeby pokazac cokolwiek. Gdy jest ciasno CR znika jak w kazdym meczu z Barca, a gdy dostaje pilki gdzie ma 30 metrow wolnego miejsca to bramke strzeli.
LESSIEGO ??
Na tym rozmowa o pilce z dzieciakami sie konczy.
Zmadrzej i wtedy cos napisz.
0
lukininho
Ale zeszloroczna rotacja nie miala nic wspolnego z podstawowa jedenastka czy zmiennikami ale z formacja 4-3-3 i 3-4-3 :)
Czasami sie udawalo jak wysoka wygrana z Villarealem na 3 obroncow albo wygrana z Realem. Ale czesto bylo sporo problemow jak z Arsenalem czy Milanem. Trudno jest od zaraz przestawic sie i nauczyc sie grac zupelnie inna formacja i tak bylo w zeszlym sezonie.
0
FanRealu90
Udowodnic Ci, ze sam sie mylisz czy spojrzysz ilu zawodnikow przeszlo przez rece mou, a ile np Pepa w ciagu 2 ostatnich, wspolnych sezonow ?? I sam sie ogarnij :)
Majac do dyspozycji sklad z 23 zawodnikow troche trudno zeby jedenastki nie wygladaly podobnie przy 60 spotkaniach w sezonie, ale przeciez to my mamy sie ogarnac..... Nie rozsmieszaj mnie wiecej ;) Z gory dziekuje.
0
FCB-kat
A skad wiesz czy tego nie robi ??
Obserwujesz kazde treningi i widzisz jak pracuje Alexis, a jak inni zawodnicy... Tak musi byc bo to jest jedyny powod dla ktorego moglbys pisac takie idiotyzmy.
0
whatis
Widze ktos prawda nadepnal Ci na odcisk ??
Idz wyplakac sie na stronce Realu gdzie bedziesz mial poparcie :)
synergy
W Realu ?? Casillas, Xabi Alonso i jeszcze Modric puki nie przesiaknie Realem Madryt...
0
Hmm...
Teraz kto na Seville ?? Song - Masche ?
0
Eoren
Jak jest dluzszym kibicem to pamieta... Jak nie jest, to nie jest kibicem :)
To sa wazne rzeczy.
Ja nie zapomne oskarzen w nasza strone, a wczesniej wlasnego oszustwa w 2004 roku :) To siedzi w ludziach i tak juz bedzie.
0
cruz
Smiechu ???
Gdybys sie smial nie musial bys wchodzic i wyplakiwac zale na stronie rywala :) To jest smieszne... ;)
Idz pocieszac "smutnych" w swoim zespole ;) Jak ich rozsmieszysz moze zapomna o hajsie i zaczna grac w pilke.
0
TheBlues and Barca
Po 1 ?? Nie wiem co sie wszyscy zajebaliscie na Songu i tym, ze gra na obronie... Jakby nie patrzec jego sila, szybkosc i technika TEZ JEST POTRZEBNA W OBRONIE !! Wczoraj rozegral dobry mecz jak na 2 spotkanie na tej pozycji i ma szanse, jako pivot, stac sie lepszym stoperem niz nie jeden niminalny obronca. Jak wam to przeszkadza to nie jestescie inteligentnymi ludzmi.
Po 2. The Blues i Braca ?? Naprawde cos z Toba nie tak... The Blues to jest klub, ktory oszukal Barce O.o Ale fajnie, ze Chelsea zdobywa fanow tylko dlatego ze wkoncu wygrala LM.
0
cruz
Juz sie wyplakales ???
Moze teraz Alba dostanie wiecej minut :)
0
Gaspar
I jest.... Tylko nie zauwazyles, ze Xavi wszedl w 2 polowie, Iniesty nie ma (a jest to chyba jedyna osoba, ktora potrafi wykorzystac podwajanie czy potrajanie Messiego). Ten mecz byl ciezki ale wlasnie takimi meczami wygrywa sie lige... Nie sztuka jest wygrac z Realem gdy jest sie w formie ale z Granada gdy nie idzie, a wczoraj wyraznie nie szlo. Nic nie chcialo wpasc i to nie z winy naszych graczy.
0
Masche - Song
To uklon w strone wszystkich hejterow odnosnie braku obroncow i wszystkich tych ktorzy nagle by kupili wszystkich obroncow swiata :)
Ave
0
caminero
Keita byl potrzebny wiec nie szczekaj, ze Song nagle jest gowno wart :)
A z Twoimi oczami jest cos nie tak skoro Ty golym okiem widzisz jak "cienki" jest Song.... Ale co tam, na pewno jestes "madrzejszy" niz caly sztab szkoleniowy Barcy z Tito wlacznie.
DZIECIARNIA.
0
Oczywiscie remont Camp Nou :)
Nie musimy miec najlepszego, najnowoczesniejszego stadionu zeby byc najlepsza druzyna na swiecie.
0
Valdes
Alves, Masche, Song/Bartra, lba, Adriano
I niczego wiecej NIE POTRZEBUJEMY :) Przekonacie sie o tym.
Skoro Tello daje rade, Bartra tez da.
0
Masche popelnia bledy... Co z tego ?? Popelnia je Xavi, popelnia je Messi, popelnia je kazdy :) Ciekawe czemu o bledach Masche i o tym, ze nie jest on obronca nie pisaliscie gdy ratowal nam dupe wslizgami na krawedzi...
Masche udowodnil swoja wartosc i moze czus sie juz nominalnym obronca. Gra na tej pozycji lepiej niz nie jeden stoper czolowego klubu jak np Cheslea - Cahill mimo, ze jest nominalny nie prezentuje sie w cale lepiej. Chiellini to samo.
Zescie sie dojebali tego, ze nie ma nominalnego obroncy.... Czemu nie piszecie, ze w zespole nie ma nominalnego napastnika ?? tylko Villa jest takim, A I TAK GRA NA SKRZYDLE. Czy to w jakis sposob umniejsza komukolwiek ??
Te dyskusje przestaja miec sens niestety.
0
neo2114
A patrzac na tych, ktorzy wiedza kto to jest Bartra jest 23% ?? O czym to swiadczy ??
Ze rozmowa nawet z Toba nie ma sensu....
A czemu niee ?? Czy pivot bedacy pierwszym obronca jest gorszy od stojacego za nim obroncy ?? Po czym wnosisz ??
Poszerz swoj poglad, bo z klapkami na oczach taki Tito czy Pep daleko by nie zaszedl :)
0
A i ten....
Scorpion22
Placzesz na obroncow... A zobacz co sie dzieje, nagle w ankiecie kazdy woli Songa niz Bartre (NOMINALNEGO OBRONCE).
Wiec po co nominalny obronca w druzynie, ktora nie gra nominalnymi obroncami ?? Do statystyk ?
0
BTW:
Tak to dla mnie smieszne, mimo, ze sam pracuje, sam studiuje, a mimo to mam czas sciagnac mecz TOWARZYSKI i obejrzec Bartre w akcji.
Ile warte jest Twoje zdanie gdy nie widziales nawet zawodnika ?? Ile ??
To nie jest juz nawet smieszne... To wola o pomste do nieba, wypowiada sie ktos kto nie ma zielonego pojecia o pilkarzu o ktorym pisze, BA, krytykuje go... Z czym do ludu ??