Santana10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busquets jest jeszcze gorszy w obronie niz Song. Gdyby tak nie bylo juz dawno grywalby na tej pozycji, a miejsce pivota zajmowalby Keita :)
Zobaczycie, Song - Masche (chyba, ze wykuruje sie Pique) czy wam sie to podoba czy nie.
0
Kamilos84
Villa tez jako napastnik gra na skrzydle... Fabregas czasem zastepuje Messiego w formacji ataku.
Dziwny trend ?? jezeli tak sadzisz to niestety mi Cie zal bo NIE WIESZ nic o zespole ktoremu (podobno) kibicujesz.
Wlasnie dlatego, ze pomocnicy graja w obronie, obryncy w ataku, a napastnicy w pomocy ten klub jest taki, a nie inny.
0
Krajana
Ale obroncy w Barcelonie rozgrywaja wiec jaka krzywde wyrzadza Tito ??
Ilez to razy Masche wychodzil z pilka z wlasnej polowy czy rzucal dluga pilke... Nawet z sevilla Msche poslal ze 2/3 pilki do wychodzacego Alexisa (raz byl na spalonym, a raz wyszedl Palop), wiec jaki problem zeby robil to Song bo rowniez ma swietne dlugie pilki ??
Na moje doczepiliscie sie Songa i jego pozycji tylko dlatego zeby sie czegos doczepic. Nie patrzycie czy to przynosi korzysci czy nie.
0
MaTi1515
Szkoda, ze wszystko co przeciwko Barcie, a na korzysc Realu jest ewidentne, a na korzysc Barcy kontrowersyjne badz niesluszne :)
0
Skubi07
Madridista22
A czy Realowi nie jest wstyd wygrywajac lige w ten sposob ?? Skoro Madryt sie szczyci liga po oszustwie to dlaczego my mamy sie wstydzic takiego meczu z Sevilla ??
A najgorzej na tym wszystkim wyszla Sevilla. Bo zostala okradziona przez Real w zeszlym roku i teraz przez Barce. Jaki z tego moral ?? przygarnia kociol garnkowi. madryt wypomina oszustwo wygrywajac lige w zalosny sposob.
0
Cesc chciał pilke bo ona NALEZALA SIE BARCELONIE !!
Cesc kazal Medelowi na sile jej nie oddawac i dlatego sprowokowal go do takiego bezsensownego zachowania ??? Glupota ludzka nie ma granic...
Reka Thiago... Kilka minut wczesniej Messi zagrywal na prawa strone, pilkarz Sevilli odbija pilke reka, ktora zmienia tor lotu pilki i to nie zostalo odgwizdane. Dlaczego w takim badz razie miala by zostac odgwizdana reka Thiago ?? Sedzia puscil obie sytuacje i dobrze moim zdaniem. Bo gdyby puscil jedna, a zatrzymal druga zrobilby w chooya 1 druzyne, a tak jest po rowno bo zrobil obie :) A przy obu sytuacjach zawodnik odniosl korzysc. Pilkarz Sevilli przerwal akcje, a Thiago przejal pilke.
Faul Busquetsa... To chyba jedyna rzecz z ktora mozemy sie zgodzic. Gdyby sedzia dal czerwo nie bylo by nawet dyskusji.
0
kiper09
Nie dosyc, ze ktos sie na meczy, ogarnie film i udostepni, to jeszcze ktos i tak bedzie krecil nosem....
Polska O.o
Swietna robota chlopaki, dzieki za wrzutki :)
0
constantine16
Co nie zmienia faktu, ze nie jestem laikiem....
A zdanie kogos takiego zawsze bedzie z innej perspektywy :)
I moge sie smiac z kazdego kto poucza Villanove, Guardiole, czy innego, ktory ma wieksze pojecie od was, bo w tym siedze.
Siedzisz ?? Popisz sie... Tyle
Robie to co lubie i mam prawo do tego zeby wykorzystywac to czego sie nauczylem.
"Nie mów mi, że jestem pyszny, bo to ja cię zjadam" :)
0
Gaspar
Ale nie zawsze wszystko nam bedzie wychodzic... I nie zawsze wychodzilo.
A wola walki i chec jest najwazniejsza :) Bo juz wole jak nie wychodzi i chca, niz jak mialo by wychodzic, a nikomu sie nie chce ruszyc tylka.
Sam jestem, ze tak powiem taktykiem, siedze na trenerce i czasem mi odwala ogladajac jeden ten sam mecz po 3/4 razy, ale innaczej nie umiem.
Sam moge skrytykowac Barce za gre, za to co robia zle taktycznie i w tych sportowych czynnikach, ale nigdy nie skrytykuje ktoregos z graczy indywidualnie, bo to tylko czlowiek. Nawet grajac idealnie taktycznie moz sie zdazyc taka reka, allbo ze sie poslizgnie... Nie mamy wplywu na to. Zwracam uwage na takie rzeczy i to mowie.
Jak np ze Spartakiem. Adriano popelnia blad bo bierze rywala na raz przy 2 bramce. Trudno, podjal zla decyzje. To jego decyzja, czlowieka.
Moge tylko przeprosic, ze nie jestem jak 3/4 osob tutaj, ktorzy zamiast tak jak ja napisza "slaby Adriano, wyjebac, niech gra Alba". Taki juz po prostu jestem. A jak bede bronil takiego Adriano to jeszcze jakis dzieciak nazwie mnie gimbusem mimo, ze w tym roku bede konczyl licencjat na AWFie :) Zycie.
0
Po za tym...
Skad sedzia mogl wiedziec, ze jak pusci te akcje padnie bramka ?? A co ?? Po strzelonej bramce mial wrocic do reki ?? To bylaby chyba jeszcze gorsza decyzja niz ta ktora podjal.
0
Tak samo wygladaja odbicia reka w murach :)
Raz gosc ma reke ponad glowa i nie ma reki, a raz reka jest przy ciele w murze i jest :)
Kazdy interpretuje takie rzeczy jak mu lezy poprostu :)
Kurde nie podyktowal. Ale nie bylo to takie umyslne zagranie jak to Henryego w reprze...
0
Gaspar
No reka byla...
I mozemy gdybac :)
Ale co ja poradze ??
A nie jestem taki jak 3/4 tutaj, ze zaraz sie od swoich odwroce ?? To naszych pilkarzy wina, ze sedzia nie odgwizdal reki ??
Moze powinni zatrzymac pilke i sami oddac ja rywalom ?? Kazdy chce wygrac i ja za to hejtowawc na naszych nie zamierzam bo nie o to chodzi w byciu kibicem swoojego klubu.
0
Tak, Ty wiesz lepiej.. HAHHAHAHAHH
0
JunryGerwazy
Sam odpowiedz sobie na pytanie kto zachowal sie gorzej, tzw mniejsze zlo....
Jak w sytuacji Mou vs Villanova. Mou, ktory wsadzil palec w oko czy Tito ktory mu oddal ??
DamianWST
To wykaz sie rozumem i daj mi powod do milczenia.... Bo hejt pokazuje, ze jestes glupszy niz sadzisz ;)
0
Geble
A teraz wyobraz sobie, ze Barca sie odwoluje, filmik idzie do federacji i na filmiku widac, ze Medel robi jakies ruchy ktore nie maja nic wspolnego ze sportem :)
Zawsze jak sie ludzie odwoluja widac wszystko. Alexiis dostalby kare i dobrze, ale Medel takze bo jego zachowanie bylo PO ZA GRA :) I to nie ma znaaczenia czy dalby mu z bara, czy uszczypnal w dupe. I nie ma znaczenia czy Sanchez po takim uszczypnieciu w dupe chwycil sie za twarz czy za swojego malego.
0
Gaspar
Sevilla sama sie skrzywdzila....
Ruch Medela nie mial nic wspolnego z pilka nozna.
0
JurnyGerwawzy
ALE PO JAKI CHOOY DAWAL MU Z BARA ??
Walka o pilke ?? O pozycje..... NO KURWA NIEE !!!
To bylo zachowanie pozasportowe.... A takie rzeczy sa gnebione i to ze zdwojona sila.
0
Mastin
Gdyby tak bylo Real za poprzedn sezon w tym sezonie wystepowalby razem ze swoja Castilla :)
0
Geble
Ale nie o to chodzi...
Takie zachowania jak Medela NIE POWINNY MIEC MIEJSCA. I gdyby nie to, ze Fabs sie rzucill NIKT BY TEGO NIE ZAUWAZYL !! A obojetnosc na, to juz nie byl zwykly "faul", a wredne zachowanie, takie rzeczy jest jeszczee gorsza. A watpie czy bylby ktos kto to zauwazy i zwroci uwage sedziemu jak nie sam Fabregas.
Gaspar
Ale co z tego czy go uderzyl czy niee ??
Mowiac np, czysto przypuszczalnie, "ze jest kurwa" albo cos w tym rodzaju tez go niee uderzy i co ?? Za takie chamstwo nie nalezy siie kara ?? Nalezy ?? W faulach czasami nie chodzii o sam czyn ale o zamiar i motywacje do tego ?? Zachowanie Medela nie bylo na plaszczyznie sportowej, a niesportowe zachowania sa bardziej rygorystycznie karane iz walka sportowa.
0
Powiem tak....
Na temat sedziowania i arbitrow nie powinnismy sie wypowiadac.
Raz pomagaja nam, a raz liza pizdy realowi i wygrywaja im mistrza.
Skoro Real sie szczyci taki zwyciestwem w la liga to my po takim meczu tez nie mamy sie czego wstydzic.
Najgorzej ma tylko taka Sevilla. najpierw zestali ojebani w zeszlym roku przez real, a teraz przez nas niestety.
0
Wysyp
To jestes tak obiektywny, ze Federrer jest 1 rakieta na swiecie ;*
GDZIE TWOJ OBIEKTYWIZM JA SIE PYTAM :)
Jestes tak obiektywny jak Rasiak swiatowej klasy pilkarzem.
0
Gaspar
Oj... Nie zrozumielismy sie.
Gdy obronca popelni blad jest bramkarz. Fakt
Gdy pivot popelni blad ma jeszcze obroncow. Fakt
Gdy nie gra pomoc, niecelne podania, straty, wiecej roboty ma obrona, a co za tym idzie wiecej bledow tych obroncow i straconych bramek.
Gdy pomoc gra rozsadnie, nie ma strat, rywal nie wymusza bledu na obroncach, nie ma straconych goli.
To taka troche zaleznosc i zawsze to idzie wyzej. Pomoc w Barcelonie jest odpowiedzialna za gre do przodu jak i do tylu.
Gdy pomoc gra pewnie nie mamy problemu z obrona i to idzie latwo zauwazyc. kazda formacja ma swoje zadania, ale jak swoich zadac w Barcie nie wykona pomoc, atak i obrona rowniez nie wykonaja swoich zadan.
0
shonn
Ale cos co strzeli Xavi moze nie strzelic Villa :) W miejscach w ktorych sie znalazl Fabregas z Granada Villa moglby tam nie byc...
Barca dawno odeszla od gry ze snajperem. Dlatego odszedl Bojan, Ibra i Eto'o. Wiec dlaczego Villa ma grac na pozycji, ktorej Barca nie uzywa ?? A Villa nie zagra jako "9" jak Fabregas czy Messi i nie bedzie wbiegal z glebi pola jak Xavi wiec dlaczego ma strzelac sytuacje, ktore mial Xavi czy Fabregas ?
0
Wysyp
Ale Ty powiesz Real, ja powiem Bayern...
Gdzie tu obiektywizm ?? Nie mozna i nie realnym jest stwierdzic OBIEKTYWNIE, ktora druzyna jest lepsza :)
Dlatego obiektywizmu nie ma.
0
Wysyp
Ale gdzie Twoja wiedza.... Poprzyj to czyms :)
Kto jest bardziej obiektywny ?? Ty patrzac na statystyki czy ja patrzac na to co sie stalo na boisku ??
A ja Twierdze, ze Bayern bo odniosl sukces tak jak twoja Brazylia czy Hiszpania i nagle co ?? Nie jestem obiektywny ??
Zacytuje Cie
"przeczytaj sobie definicje obiektywizmu, miedzy innymi to taka ktora jest najblozej prawdy i najbardziej racjonalna"
Prawda jest taka, ze Bayern ogral Real :) To znaczy, ze jest lepszy od Realu czy Barcy ??
Wciaz nie potrafisz nic udowodnic.... Co wiece, zaczynasz spinac poslady, osmieszac sie i obrazac :) jak nie umiesz sie zachowac skoncz rozmowe.
0
shonn
Wtedy schodzi Alexis/Pedro/Villa albo Fabregas/Xavi na miejsce "9" :)
Thiago ma zdecydowanie trudniej niz Bartra bez wzgledu na to z kim gra... Srodek pola to decydujaca formacja, ktora jest odpowiedzialna za to czy zespol duzo bramek strzeli czy straci. Od pomocy zalezy wszystko. Obroncy nie maja takiego ciezaru na sobie.
0
Wysyp
Mam zaraz 2 przyklad....
Kto jest lepszy. Barca/ Real czy Bayern ??
A mimo to taki Bayern ogral Real i gral w finale, a nie Real czy Barca.
Statystyki nie znacza nic tak naprawde. Ocenianie zespolow na podstawie statystyk to jak ocenianie umiejetnosci pilkarza na podstawie filmikow z YT :)
Za statystyki mozna co najwyzej nagrodzic.
0
Fat
Narka, milego :)
0
Wysyp1
Argumenty sie koncza, ze zaczynasz obrazac ?? Popisz sie wiedza...
Kto jest lepszy Real czy Sevilla ?? Real. A dlaczego przeciez przegral z Sevilla :) To jest Twoj obiektywizm.... Dlatego pisze, ze go nie ma, nie bedzie i nigdy nie bylo :)
0
Fat
Swiata, tez nie zmienisz :)