0

BTW:
Albo powrot Yaya gdyby chcial grac na stoperze.

0

MVP
Nie ma stopera, ktorego bysmy mogli, ktorego by chcieli i ktorego bylby sens kupic.... tylko Javi Martinez, ktory i tak nie jest stoperem.

0

Scorpiono22
Tez nie wiele wiesz skoro uwazasz, ze taki Masche czy Song sa gorsi na pozycji stopera od Chielliniego, Kompanego (ktory jakis fenomenalny nie jest) czy Thiago Silvy....
BA, Masche jako PIVOT jest lepszy od kazdego z tych 3 ktorego wymieniles... A czy Song potrafi grac na stoperze to sie okaze.

0

Scorpion22
Wyplakales sie ???
Jak tak odsylam Cie do pierwszego finalu LM z MU, zobacz kto gral na obronie...
Nie wazne jest kto gdzie gra ale kto jak wywiazuje sie ze swoich zadan. Taki Yaya Toure, Busquets czy teraz Song moga byc o wiele lepsi na pozycji srodkowego obroncy niz nie jeden swiatowej klasy stoper :) Ale co ja tam wiem... Przeciez Ty wiesz lepiej co potrzebuje zespol i czego chce Tito Villanova.... graty za hejt.

0

lokusinho
Obrona Barcy to atak i dominacja w srodku pola... Jezeli to zagra na 110% obrona nie bedzie miala co robic, a nawet gdyby to Masche czy Song powinni sobie z tymi sporadycznymi rzeczami bez problemu radzic.
Grunt to optymalna forma w srodku pola.

Bez Messiego ani rusz ??
A to Tello zagral swietne zawody. Zjadl rywala jak stary wyjadacz i do tego ten rozsadek i wylozenie pilki Messiemu, ktory sie tak naprawde nie naprawcowal przy tej bramce. Tello zagral na bardzo wysokim poziomie i to trzeba przyznac. ZM nie tylko za bramke i za asyste ale za caloksztalt. Wykonuje doskonale to co powinien wykonwywac skrzydlowy. Brawo.

0

Kiepski
Ja byl podszedl do sztabu i zapytal czy nie maja koszulki Iniesty :D

0

Hmm...
Ciekawe czy jak mu Pepe wejdzie nakladka na piszczel tez bedzie mowil, ze to gra dla mezczyzn :) Kazdy jest madry gdy stoi po drugiej stronie barykady...

0

FanRealu90
Mozemy sie targowac... Tylko pomysl zanim cos napiszesz bo dobrze na tym nie wyjdziesz niestety ;)

0

Caratan
A CR wyplakal juz hajs czy jeszcze placze :) ??

I sam zachowaj troche pokory, a nie wymagasz od innych czegos czego sam nie masz.
Tyle dla dzieciarni.

0

Bojan jest wiekszym talentem niz Neymar, Oscar czy inne babeczki z Brazyli RAZEM !!!
Problem w tym, ze gra na pozycji, ktora nie jest wykorzystywana w Barcelonie. Gdyby Barca wrocila do gry ze srodkowym napastnikiem tak jak grala z Eto'o, Messim na skrzydle i Henrym, Bojan bylby najlepszym zawodnikiem na swiecie na swojej pozycji i mowie to z pelna swiadomoscia.

A wy ??/Jeb....e sie na r.... "Dla hejterow mam jedynie usmiech...." :)
Bojan 3m sie, daj z siebie wszystko i godnie reprezentuj nas Cule na arenie miedzynarodowej. A gdy nadejdzie dzien, ze wrocisz przyjmiemy Cie z owacja na stojaco za to kim jestes, skad jestes i za to, ze zawsze bedziesz Cule.

0

Wynik lepszy od gry :) Straszna meczarnia.... Widac braki Davida Villi i Fernando Torresa.
Do momentu konczenia akcji wszystko wygladalo bardzo dobrze, ale jak wiemy ani Silva ani Iniesta czy Fabregas to nie sa pilkarze o wysokiej umiejetnosci konczenia akcji. Villa czekamy na Ciebie ;*

0

Caratan
Oraz tego, ze MU wygralo C. Ronaldo LM i PL :) Caly zespol zapierdalal zeby wypromowac jakiegos placzka, ktory teraz pieprzy, ze mu smutno bo malo zarabia O.o
Po odejsciu CR MU pokazalo jakim naprawde jest zespolem, gralo lepiej niz kiedykolwiek i 2 raazy pod rzad doszli do finalu Lm gdy Krysia plakala po odpadnieciu w 1/8 :) Dopiero po odejsciu CR MU zaczelo grac jak prawdziwy zespol i wtedy wyszlo kto tak naprawde wygral LM z MU, a byl to Rooney, a nie CR. CR nawet karnego nie potrafil strzelic kiedy przyszlo co do czego.
Wayne to crack, ktory ciagnal MU. Jest zdecydowanie lepszy niz CR to pewne mimo, że nie ma najlepszych na swiecie grajkow za plecami, ktorzy wykladaliby mu pilke tak jak wykladal on sam CR w MU czy teraz wykladaja CR w Realu.

0

Caratan
A co maja bledy ortograficzne do PRZEKAZU I SENSU wypowiedzi ??
Ty piszesz poprawnie ale bez sensu i taki komentarz jest zdecydowanie gorszy od komentarza kogos kto pisze z glowa mimo, ze z bledami.

0

Jezeli Real dotarl tam gdzie dotarl to jest to duza zasluga przedziwnych decyzji sedziowskich na przestrzeni calego sezonu :)
A rywalizacja w tak dziwnych okolicznosciach napewno jest latwiejsza co pokazaly 3 lata tytulow Barcelony.

0

Tools
CR NIE MA TECHNIKI :)
Uderzenie pilki nie jest technika. Technika to prowadzenie pilki, drybling czy gra na malej przestrzeni. Strzal to jest strzal, a strzelac CR potrafi. Ale nigdy nie widzialem zeby CR uderzal TECHNICZNIE. Kazdy strzal jest silowy, a gdybys gral i znal sie tak jak udajesz w poscie wiedzialbys, ze kazdy strzal nadaje pilce rotacji bez wzgledu na to czy tak chcesz czy nie. A nadanie takiej rotacji jakiej sie chce jest wyzwaniem. Gdyby CR naprawde tak swietnie "technicznie" uderzal jego skutecznosc, przepraszam, CELNOSC wynosila by wiecej niz 1 raz na 20 uderzen. CR mimo silnego i precyzyjnego uderzenia jest strasznie slaby bo nie potrafi tego robic systematycznie. Lepiej jest uderzyc lzej i trafic niz pizgac i nie miec z tego zadnego pozytku. i Bez wzgledu co bys nie mowil ZAWSZE lepszym zawodnikiem bedzie pilkarz, ktory trafi 5/10 niz ten, ktory trafi 20/100 :) Niby trafil wiecej, ale zmarnowal zdecydowanie za duzo. Ktos kto sie szczyci SWIETNOSCIA w danej rzeczy nie moze miec tak osmieszajacych statystyk.
Co do techniki. Nie wmowisz mi, ze technika jest wybicie pilki i sciganie sie z obronca. Bo sory ale mijac rywali na metrze CR nie potrafi. Potrzebuje miejsca. Dlatego jest zalosnie slaby w meczach z Barca gdzie jest gesto. Zobaczny na bramki CR w meczach z Barca. Karny, rozny, wolny (ZERO AKCJI). Gol w finale CdR to kontra gdzie CR ma mnustwo miejsca. Gol w ligowym rewanzu zeszlego sezonu to kontra gdzie CR ma MNUSTWO miejsca. CR potrzebuje przestrzeni przed soba. Iniesta potrafi to samo co CR z 4 obroncami przed soba.
ZP. Nikt chyba realnie nie mysli o tym, ze CR ma w ogole szanse. REAL wygral La Liga (nie CR), a nawet mimo tego CR nie dostal najlepszego zawodnika La Liga po mimo wygranej. Iniesta juz zjadl CR na ostatniej gali. Nawet CR nie wierzy, ze ma w ogole cien szansy dlatego tak rozpacza jak panienka.

0

Kacperski1
A teraz ciekawostka.... Xavi rowniez zaczynal swoja kariere jako pivot wiec mozna powiedziec, ze Barca caly czas gra dwoma pivotami.
To, ze Bisquets czy Song sa pivotani nie oznacza, ze nie potrafia grac do przodu. Nie jedna asysta z glebi pola do szybkich skrzydlowych popisal sie Busquets czy Song w Arsenalu.
Dalej... Xabi Alonso. Rowniez pivot grajacy w Realu jako rozgrywajacy. W niczym nie umniejsza to Xabiemu pomyslow na rozegranie czy poslania pilki za plecy obroncow.
Co wiecej. Hiszpania gra dwoma pivotami co pozwolilo im obronic tytul mistrza Europy.

2 pivotow - nudna gra. I co z tego, ze nudna ?? Zalosne wybijanie pilek po autach i osmieszanie sie tak jak robi to Real grajac z Barca zamykajac sie na wlasnej polowie nic nie zmienia i nie umiejsza sily Realu wiec dlaczego gra na 2 pivotow mialaby wplynac na wizerunek Barcy ?? Real sie osmiesza swoja gra, a mimo to wygral np superpuchar i jakos nikt nie umniejsza ich sukcesu. Wiec jak Barca zagra rozsadniej, moze i nudno (w chooyu to mam) i osoagnie sukces bede bardzo zadowolony. Bo skoro real moze ograniczyc siebie do wybijania pilek i wygrywania, BA co wiecej szczycic sie i chwalic tym, to my mozemy zagrac 2 pivotami, zdominowac srodek i wygrywac po 1:0 :)

0

Caratan
Niie musi miec powodu zeby byc smutny ??
Ty wiesz co mowisz ??
Placzesz tez bez powodu ??

Krysia ma problem sama ze soba i nic nam do tego :) Rozmowa jest zbedna.

0

denying
Tak zam obu tych pilkarzy.... Wystarczy przeczytac ksiazki i ogladac tych panow praktycznie codziennie.
Nie bez powodu tylko otoczenie chwali CR BO MUSI !! :) Jak nie to sie obrazi jak teraz mamy to okazje ogladac. Nie jest w centrum uwagi w Realu i to mu przeszkadza. Dopuki do tego pustego lba nie dotrze, ze pilka nozna to sport zespolowy CR ZAWSZE bedzie nikim i bedzie niedoceniany kazdego roku.

0

Los kamilos
W porownaniu do Ciebie jestem :)
Zacznij ogarniac temat na, ktory sie wypowiadasz.

0

MVP
Pomogl tak jak Realowi zdobyc mistrza w zeslym roku... Jeszcze masz cos do dodania ?? Bo licytowac sie mozemy w nieskonczonosc. Ciekawe kto na tym gorzej wyjdzie.

0

das boot
Barca wykonuje wiecej dlugich podan za plecy obroncow niz jakikolwiek inny zespol.
Po ta sa wbiegajacy obroncy jak Alba teraz i Alves od 4 sezonow. Pedro jak strzelil bramke z Realem ?? Dluga pilka za plecy... Barca pod tym wzgledem gra lepiej niz grajacy na kontataki Real. Barca kumuluje pilkarzy w srodku zeby wlasnie jednym takim przerzutem rozciagnac obrone. Najczesciej wbiega w to wszystko Dani. Ludzie kochani, TO SA PODSTAWY GRY BARCY. Jak kibice Barcy nie wiedza jak gra ich zespol to co to za kibice ??

0

Los Kamilos
I caly sklad Barcy rozpadlby sie jak domek z kart....
Iniesta i Xavi bezproduktywni bez zabezpieczenia za plecami w postaci pivota: Busquetsa/Songa.
Oraz ustawienie 4-2-1-2 BEZ skrzydlowych, ktorzy beda rozciagac obrone rywali dla Messiego Iniest i Xaviego, ktorzy atakuja srodkiem. Nie masz zielonego pojecia o grze i stylu Barcelony niestety.
christo
To nie widziales meczu... Song uciekal od gry caly czas operujac w okolicach srodka boiska. Czasami nawet nasi obroncy grali wyzej od niego. Nie po to przyszedl Song, ktory umie poslac swietne podanie zeby bal sie grac. Ja rozumiem, ze to byl debiut i chcial wypasc jak najlepiej, wypelnic zalozenia taktyczne i nic wiecej. Ale jak tak bedzie gral to lipa i Valdes popelniajacy bledy jak ten z Realem bedzie bardziej produktywny dla zespolu.

0

Maciej83
Nie miej Bojana za dzieciaka :)
Co więcej... Bojan to jest najwyższa półka, problem w tym, że Barca nie potrzebowała zawodnika na taką pozycje.

0

K2HalaMadrid
To tylko swiadczy jakim HISZPANSKIM klubem jest Real :) A nie o reprezentacji, Barcelonie czy Del Bosque.

0

karcio0
Sam FAKT, ze keidys gralo wLE tylko 8 druzyn, sami mistrzowie, swiadczy o tym jak banalnie prosto bylo obronic ten tytul :) Jak sie ma 8 druzyn do 32 ?? A juz nie wspomne o rundach kwalifikacyjnych do LM.

0

Kolejny wielki piłkarz nie dla Barcelony jak Samu Eto'o czy Yaya Toure :(

0

Queras
CR tez ma slaba psychike i co w zwiazku z tym ?? Bojan mial tylko ten problem, ze wychowal sie w zespole, ktory gra jako zespol, a nie w zespole, ktory gra pod zawodnika robiac z niego gwiazde. A jak jest wszyscy widza....
telent i umiejetnosci sa u obu pilkarzy. Ale zaden z nich nie jest na tyle silny zeby wygrywac mecze, puchary, nagrody :)

0

juliancarax
Siedzialem tu wczoraj i czytalem te Twoje glupoty i siedze tu dzisiaj. Wczoraj nawet Ci odpisalem.
Jak nie umiesz sie zachowac i GUBISZ sie w zeznaniach maja prawo tak pisac... Mou tez jest dziecinny bo sie zachowuje tak ze zawsze musi byc tak jak on chce. Zachowujesz sie tak samo.
Skoncz juz bo ciagniesz bezsensowny temat, a sam nie wiesz czego chcesz.

0

santiago
I cos maja zmienic te Twoje wypociny na temat Valdesa ??
Valdes byl, jest i BEDZIE. Wiec taki placz jest zbedny. Tito sie wypowiedzial na ten temat i to powinno zamknac buzie i zakonczyc dyskusje.
g0ral
A powiedz mi w ktorym momencie Alexis symulowal ?? Jak Arbeloa wlozyl mu noge miedzy jego nogi i spowodowal upadek ?? Czy jak przewracal go Ramos ?? W kazdym z tych starc KONTAKT byl i podstawy byly, tylko decyzja sedziego.
Nie wiem cy pamietasz mecz Barcy z Arsenalem na Emirates gdy Fagregas wywalczyl karnego, a pozniej go wykonal. Wtedy nabawil sie kontuzji, ktora wykluczyla go z rewanzu. Pamietasz ?? Wtedy to Fabregas SAM wlozyl noge miedzy nogi Puyola i mimo to byl to faul Puyola. Tutaj Arbeloa podniosl noge i wlozyl jak Alexisowi miedzy jego nogi i to nie byl faul ?? 11:52 sie zaczyna fragment. Mecz ten, ktory mozna bylo pobrac z tej strony. To dla Ciebie sa symulacje ?? To Ty nigdy Di Marii czy CR w akcji nie widziales :)

0

juliancarax
Najpierw wypominasz komus wiek i sie wyplakujesz, ze kiedy Ty zaczales kibicowac ktos robil w pieluche, a teraz sie popisujesz takimi tekstami ?? Daruj sobie bo gubisz sie w zeznaniach jak Muł :)
Dlatego Ci cisna od sezonowcow i malolatow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?