0

piotr1985
Fabregas bo co ?? Bo w Arsenalu bil karne ?? Teraz Cie oswiece, w Arsenalu Fabregasowi rowniez zdazalo sie przestrzelac karne....
A Brazylii zdazalo sie, ze Alves strzelal karne, w La Roja etatowym wykonawca jest David Villa, a i Xavi z Ineista potrafia wykonac jedenastke. Praktycznie pol zespolu moze wykonywac jedenastki ale to nie oznacza, ze maja to robic bo cos tam.
Roznica miedzy Messim, najlepszym zawodnikiem swiata, a reszta pilkarzy jest taka, ze Messi po takim pudle, gdyby w meczu byla druga jedenastka wzial by pilke i podszedl do karnego. Gosc sie nie boi odpowiedzialnosci i dlatego wykonuje te karne.

0

Markus32
Z CR byla inna bajka.... SAF specjalnie zgrywal, ze CR jest nie do wykupienia zeby podbijac cene, a byl ugadany z Realem tak jak i byl ugadany CR.
Ani Ferguson nie plakal za CR ani zespol, wszyscy o tym wiedzieli i nie bylo zadnego zaskoczenia czy spiny pod tym wzgledem.... A jedynym przegranym tamtego manerwku byl Real, ktory dal sie wychooyac na ogromna kase, ktorej CR nie byl nawet w polowie wart. Ale jest rekord ?? Jest. CR przyszedl, a Real i tak dostal oklem. Real juz byl tym tak zdesperowany porazkami i to z Barca, ze nawet 200 by za niego dali. A Ferguson to mistrz i dobrze o tym wiedzial.

0

AL FCB
A co maja stosunki miedzy klubami, do tego czy dzieciarnia na stronach sie lubi ???
Cule pojedzie do Londynu i moze wspolnie chodzic na mecze na Emirates z kononierami, moze pic z nimi piwko i odwrotnie. Kanonierzy beda z otwartymi rekami przyjeci na CN. Nikt nie ma do nikogo zadnej urazy. W przeciwienstwie do Polskich downow sponajacych poslady. Oni nie kibicuja Arsenaliwi, oni hejtuja na rywali Arsenalu, nic wiecej.

Ernest87
Dzieciarnie placzaca na forach uwazasz za wiernych kibicow bedacych z klubem na dobre i na zle ?? Jezeli mowisz o prawdziwych kanonierach to sie zgodze. Sam jestem wielkim fanem Arsenalu i kibicuje im od 99roku gdy zobaczylem mecz Arsenalu z Henrym w roki glownej :) Mimo, ze teraz jestem 100% Cule nie zmienia to mojej ogromnej sympati do Arsenalu, ktory byl, ze tak powiem moim pierwszym klubem za dzieciaka :D
I nie porownuj tego chamstwa na stronie do The Gunners, bo to nie ma nic wspolnego :) Ci na stronie placzac na prawo i lewo nawet w 5% nie sa Kanonierami wiernymi po porazce, a przynajmniej nie tymi, ktorych sam znam.

0

A i ten...
Gdzie ma grac Song ???
Takie same glupie pytania zadawaliscie jak przychodzil Fabregas, takze wtedy opowiedzialem i powtarzac sie nie bede :)

0

btw:
caminero
Skopiowalem sobie cala twoja wypowiedz do schowka i wkleje Ci ja tutaj jak Song odniesie sukces, a Ty sam bedziesz sie szczycil Songiem zapominajac to tych pierdach, ktore napisales dzisiaj.

0

caminero
Forma i gra calego Arsenalu nie odzwierciedla umiejetnosci jednostki :)
Real wygral mistrza jako zespol, bo gdy zespolowi nie szlo walczyli, nie bylo nikogo kto by wyciagal zespol (moze Casillas), a nie jako CR wiec w zadnym wypadku nie sprawia to z CR jakiegos swietnego gracza (taki przyklad).
Fabregas z Arsenalem tez nie odnosil sukcesow, a jakim jest swietnym zawodnikiem wiec chyba każdy kto oglada mecze (nie trzeba sie znac zeby to zauwazyc). Casillas z Barca tez wpuszcza po 2/3 gole co mecz, raz nawet 5 wpuscil, a jest najlepszym bramkarzem na swiecie na dzien dzisiejszy.
WIec to, ze Arsenal przegrywal po 4:0 to nie swiadczy o indywidualnych osiagnieciach i umiejetnosciach Songa.

A czy stracimy czy zyskamy na transferze dowiemy sie gdy przyjdzie :)

0

MadridstaForEver
Z przykroscia musze stwierdzic ane na stronie Realu takie zachowania to nie sa rodzynki :)
Kazdy wie kogo uwaza za lepszego, a reszta wie jak jest naprawde. Ja nie mam zadnego interesu w tym zeby wyprowadzic Cie z bledu, a Ty nie masz zadnego interesu w tym zeby zmieniac poglad calego swiata :)
Ave

0

Roziu
A teraz naprawde spojrz na to obiektywnie.
Real idzie za Ronaldo, a po za Realem kto idzie za nim ??? Bolt, ktory nie oszukujmy sie o pilce ma zdecydowanie mniejsze pojecie niz jakikolwiek trener klubu pilkarskiego czy reprezentacji NA CALYM SWIECIE.
Oprocz nas, ktorzy jestesmy za Messim, mamy za plecami 4/5 swiata.... Nagle co ??? Wszyscy sie myla bo Real uwaza innaczej ?? Jedno zdanie takiego Wengera, Fergusona, Kloppa, Hiddinka, Beniteza niz CALEGO Madritsimo :)

Z reszta nie ma co sie spierac.... I tak beda lizac tylek CR :) My nie musimy sie wyklucac kto jest lepszy, Messi robi to za nas na boisku.

0

juliancarax
Tito i porwot wielkiej Barcelony ?? To ona gdzie swychodzila ?? Barca caly czas jest wielka i jest uznawana przez srodowisko pilkarskie (madryt to nie srodowisko pilkarskie, a przynajmniej nie pkt odniesienia) za najlepsza druzyne na swiecie... Dlatego nie rozumiem tego stwierdzenia :)

0

A tak naprawde na DMC moze grac Busquets, Xavi (swoja kariere zaczynal jako pivot i Thiago (robil to bardzo dobrze np w spotkaniach z Realem w zeszlorocznych superpucharach).
Takie opcje daja nam miejsce na jeszcze jednego pomocnika w srodku jak Fabregas.
Nie mowie, ze Song nie jest potrzebny. Ale to argumentowanie jest conajmniej smieszne.

0

SZYCHA0005
A jak Messi zlapie kontuzje?? Potrzebujemy zmiennika.... I jeszcze zmiennika za Alvesa, najlepiej zmiennika za kazdego bo przeciez kazdy moze zlapac kontuzje..... Smieszny tok rozumowania.

0

Ale sie z tym sracie....
Jakby Barca jako jedyna druzyna na swiecie miala reprezentantow kraju. Kazdy czolowy zespol sklada sie z reprezentantow roznych krajow i nie ma co plakac.... A to juz staje sie smieszne, jakbyscie za wczasu szukali wymowki za porazke w 1 meczu sezonu.

0

A szkoda....
Barca gdyby ogarnela 3-4-3 i wymiennosc pozycji pivota ze stoperem mysle, ze Barca bylaby zdolna do rzeczyz niemozliwych.
Trudno jest ogarnac to od zaraz. Barrca systemu uczy sie od kilkudziesieciu lat wiec dlaczego tak latwo rezygnuja z czegos co bylo tylko rok ??
Widzielismy bledy ale one wynikaly tylko i wylacznie z braku doswiadczenia w grze tym systemem. Rozejscie sie srodkdowych i dublowana pozycja Busquetsa nie bylo plynne. Bledy w zachowaniu gdy srodkowi wychodzili za daleko myslac, ze graja jeszcze 4 obroncami i ma asekuracje tak jak (nie wiem czy pamietacie) blad Masche w meczu z milanem.
Gdyby tylko dac im czas.....
Grajac 4-3-3 czyli systemem , ktory znaja do perfekcji osiagneli wszystko. Dokonac tego innym, lepszym systemem bylo by czyms jeszcze wiekszym.

0

I faktycznie Silva powinien byc wpisany z pomocnikami nie z napastnikami. Silva jest tez bardziej odpowiedzialny za tworzenie gry nie za samo strzelanie :) A ze strzela to to inna para kaloszy.

BTW: Jak to ladnie wyglada: Santi Cazorla (Arsenal Londyn) :P

0

Messi564
Zalezy jak sie patrzy. Jak na skrzydle gra taki Navas to mowie sie, ze jest to pomocnik, a nie napastnik. Jak gra taki Villa to mowi sie o napastniku. Wszystko zalezy od tego kto wystepuje na pozycji skrzydlowego. A co do podstaw to skrzydlowy jest rola pomocnika i nie kieruj sie tym co mamy teraz i co prezentuje Barcelona bo skrzydlowi nie wywodza sie z taktyki 4-3-3 gdzie gra 3 napastnikow tylko od 4-4-2 gdzie masz nominalnych 2 napastnikow i pozycje skrzydlowych dubluja i dublowali pomocnicy.
Trudno jest analizowac taktyke bo w trakcie spotkania nawet srodkowy pomocnik potrafi zagrac na pozycji napastnika, obronca skryzdlowego, a napastnik rozgrywajacego. A sucha taktyka i pozycje zawodnika to tylko umowny plan nie odgrywajacy zadnej roli tak naprawde.

0

Panie Balotelli45, nominalna pozycja Navasa to wlasnie skrzydlowy, w dzisiejszych czasach nie ma juz prawych pomocnikow, za prawych pomocnikow robia boczni prawi obroncy (przynajmniej tak jest w Barcelonie i w La Roja gdzie gra Navas i Silva do, ktorego za chwile dojde :P).
Xavi, Iniesta, Silva, Fabregas to sa wszyscy ofensywni pomocnicy. Na Navasa tez mozna powiedziec, ze jest ofensywnym pomocnikiem bo skrzydlowy to rola zawodnika z linii pomocy, a pojecie ofensywny pomocnik to nie jest pozycja na boisku, bo oznacza wiele pozycji. Pozycja to np "srodkowy ofensywny pomocnik". Tak samo jest w przypadku defensywnych pomocnikow, ktorych czasami odgrywaja tacy pilkarze jak Xavi czy Xabi Alonso albo wczesniej Guardiola. A pozycja to jest srodkowy defensywny pomocnik i nim jest Serio Busquets :) Takie rzeczy sa nawet w football managerze wiec nie wiem skad te bledy.
Teraz Silva. Nie ogladales ZADNEGO meczu La Roja na ME jezeli uwazasz, ze Silva gra w srodku i schodzi do skrzydla albo nie potrafisz interpretowac taktyki i sposobow poruszania sie zawodnika po boisku. Silva ze skrzydla scodzil do srodka i pozniej musial wrocic spowrotem na swoja pozycje czyli wyjsc ze srodka na skrzydlo. Taktycznym zagraniem jest zejscie do srodka nie jego powrot na skrzydlo.
Tyle z mojej strony.

0

Leo :)
Tak jakby Mistrzowie Swiata i Europy nie mogli sie przeleciec do Portoryko.

Placzecie i placzecie, a TO JEST CZESC FOOTBALLU. Nie pierwszy raz sie cos takiego dzieje i nie ostatni. To nie moze byc wymowka.

0

kumkwat1907
Gdzie ten dowod bo nie widze....
Widze tylko obrazonego na pil swiata pilkarza, ktory sprawia wrazenie jakby mial sie zrzygac zamiast spelnic marzenie jakiegos chlopaka.
Widac ma to gleboko w dupie, robi to bo tak wypada i nic wiecej.
Wszystko sztuczne i ustawione.
I zaden taki filmik czy gest nie zniweluje tego jakim aroganckim czlowiekiem jest CR, a przynajmniej jakim jest na boisku i w mediach.

Karo09
Slodzic ?? Czlowieku wez przestan. Zaden z pilkarzy, moze po za Pinto, nie zagral na swoim optymalnym poziomie wiec czego Ty oczekujesz ?? I nie znasz Barcelony jezeli uwazasz, ze bez Messiego nie istnieje.

0

majdanczyk
Mimo, ze uwazam Laudrupa za najlepszego pilkarza w historii to uwazam, ze Barca z iIeista, Messim, Xavim, Villa, Puyolem i Alvesem (wczesniej jeszcze z Abidalem) za lepszy sklad niz Laudrup, Romario (ktory wbrew pozorom jakis fenomanalny nie byl), z Guardiola, Amorem i Koemanem.
Puyol to poziom Koemana, moze nie w ataku ale w obronie napewno albo nie lepszy, przejdzie do historii jako jeden z najlepszych obroncow na swiecie. Iniesta to kopia Laudrupa w sposobie poruszania sie na boisku i wszystkiego co tyczy sie gry ofensywnej. Laudrup to ojciec, a iniesta to syn (w przenosni oczywiscie xD). Messi jest lepszym zawodnikiem niz Romario i to nie podlega zadnej dyskusji, a Xavi podobnie jak Iniesta jest "synem" Guardioli. Dodac do tego Alvesa, Ville, Busquetsa, ktory jako DMC jest lepszy niz Guardiola (bo ten odgrywal taka role w tamtejszym zespole).
Dream Team naszych czasow, ktory zdobyl 6 pucharow jest na razie druzyna wszech czasow. Przynajmniej dla mnie. Tym jaki football grali i co osiagneli.

0

piachuFCB
Uwiez mi nie jest od nich lepszy... Gdyby byl juz dawno nie gralby w Arsenalu albo zdobylby lige z Arsenalem.
Arsenal ma dziurawa obrone i czesto po swietnych meczach z czolowka gubi pkt z dolnymi druzynami z PL i to najczesciej po glupich bledach indywidualnych. Umiejetnosci ma, jak kazdy zawodnik na tym poziomie. Ale Agger jest bardziej doswiadczonym graczem, a Martinez ma lepsza wizje gry co pomaga mu w czytaniu na boisku i to widac. Javi nie jest za szybki ale potrafi sie swietnie ustawic tak jak Busquets.
Dla mnie Song nie wyroznia sie ponad M'Vile, Fellaniego, Mikela, Ramiresa, Javi Garcie, Leive, a nawet dodalbym tutaj Fernando Gago :)

0

Burza
Tak mowimy o tym samym Ronaldo. Ktory po mimo 118 bramek i 50 asyst w MU byl tylk ozwyklym PIONKIEM, a nie trzonem zespolu jak Scholes czy Giggs DO DZISIAJ :)
Przy Twoim toku rozumowania i przy tych 94 mln, ktorych byl wart (Twoim zdaniem) taki Silva jest wart 150 mln, Iniesta 200, a Messi 250.
A ja mowie o realniach i rynku na ktorym za CR MU nie wyciagnelo by nawet 40 mln. Martinez bylby wart 12 mln, a Messi gora 50, przy dobrych wiatrach 60. Bo za 100 mln mozna stworzyc zespol walczacy w LM, a CR nie zastapi calego skladu wiec nie jest wart 94. Messi tez tego nie zrobi ale jest wazniejszym zawodnikiem dla kazdej druzyny co sprawia, ze jest bardziej wartosciowy dla zespolu i na rynku.

0

CuleFcb1
A 1 zespol powinien byc budowany z 19 zawodnikow PIERWSZEGO skladu zdolnych do gry na jednakowym poziomie bez obnizania jakosci gry zespolu. 2 zawodnikow wprowadzonych z rezerw na ogranie sie typu wlasnie Bartra, Jonathan Dos Santos, Rafinha i 3 zawodnikow U19 dostajacych szanse debiutu, a noz wyplyniecia w 1 zespole czy rezerwach jak Deulofeu czy inni.

0

CuleFcb1
Limit zawodnikow 1 zespolu to 25.
Mozna nie rejestrowac zawodnikow ponizej 19 roku zycia i w 1 zespole moze grac z tego co pamietam 5 zawodnikow z rezerw bez ich rejestracji. Ale z tymi zawodnikami z rezerw to nie dam sobie reki uciac.

0

Burza
Tak Ronaldo nie wiecej niz 40.
ZADEN pilkarz nie jest wart 94 mln. Przy takiej cenie za CR to taki Martinez powinien byc za 60 jak nie wiecej. Messi za 150 lekko, Silva za 120. Ale to sa CHORE CENY podbijane przez szejkow. Normalny rynek to wlasnie 40 mln za CR. Za zadnego pilkarza nie powinno sie placic wiecej niz 50 bo to bez sensu. Za 100 mozna stworzyc solidny zespol, a gdzie tu bulic tyle hajsu za jednego parobka.

0

kibic_1234
Jak na moje to on nawet salta moze pizgac na tych zdjeciach :)
To nie zmieni FAKTU, ze on wciaz nie przedluzyl kontraktu. Gdyby bylo jak mowisz juz dawno mialby nowy kontrakt, a nie ociagal sie przez kilka miechow bo tak bardzo "kocha" Arsenal :)

A co do ceny, zartem bylo 94 mln za Krysie wiec nie wypowiadaj sie. To jest Realna kwota jaka jest wart zaowndik, a nie podbita cena przez rynek i chora cena. Martinez do 20 maksymalnie. Krysia gdy przeszla do Realu realnie nie byla warta wiecej niz 40. Ale sa debile z kasa i tyle sobie chca za zawodnikow.

0

messixdd
"Czasami moglby grac w 1"

W Barcelonie nie ma 1 jedenastki i 2 jedenastki. Jest 19 zawodnikow gotowych do gry na najwyzszym poziomie. Dlatego Guardiola i Tito sa zwolennikami krotkich lawek. Wola miec 19 solidnych niz 25 niepewnych. I przy krotkiej lawce KAZDY bedzie mial minimum te 15/20 spotkan przy prawie 70 spotkaniach w ciagu sezonu.

0

Kaska
A dlaczego Thiago nie mial oddac ??
Gral z 4 bo tylko taki byl wolny w calej kadrze, a nikt z 1 zespolu (wtedy Thiago nie byl w 1 zespole) nie mial 4 bo byla ona zarezerwowana dla Fabregasa. Thiago z 4 to byl tylko chwilowy okres i sam Thiago pewnie o tym wiedzial.

0

Flicka
To wez kalkulatorek i policz ile goli zdobyl Messi w ubieglym sezonie we wszystkich 6 rozgrywkach w ktorych wystartowal :) Dodajac do tego bramki z meczy reprezentacji Messi ma 83 gole (z tego co pamietam ale nie dam sobie reki uciac). CR nie wiem czy w ogole do 70 dociagnal wlaczajac Euro.

0

A Mourinho nie powinien wkladac ludziom palca w oko.
Wiec o co chodzi ??

"Nie może jej zdobyć gracz, który nie wygrał niczego z drużyną."
A ZP to jakis puchar druzynowy czy nagroda indywidualna bo ja juz nie wiem ?? Co ma to, ze REAL wygral La Liga, Cheslea LM do tego, ze Messi byl statystycznie i na bouski lepszy od kazdego gracza obu tych druzyn ??
A idac tokiem rozumowania tego Pana to ZP powinien dostac ktos z Cheslea bo wygrali LM, a jest to najwazniejsza nagroda druzynowa. Tylko dlaczego CR jest najlepszy skoro nie wygral LM, a przeciez wygranie w NAJWAZNIEJSZYCH rozgrywkach w sezonie ??

Lizac swojemu pupilkowi potrafi.... Myslec i argumentowac juz niekoniecznie ;)
Dziekuje.

0

Fizzy Womack
A slabego Neymara za tyle chcecie kupic..... Hipokryci !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?