1

@Rewolucja123 Bardzo złudne, bo przez dobre dziesięć minut byłem pewny, że chcesz imię piłkarza, a tu Najman.

1

@Rewolucja123 No tak, wszystko jasne :D
Marcin Najman

0

@Rewolucja123 Nie wiem. Cały czas łapię się za imię, no i je wymyśliłem, ale nazwisko, toż to ciężka sprawa.

3

@Sulimo To jest straszne jak oni na siłę pchają te wszystkie elementy dzisiejszej poprawności. Uważam, że jest to jeden z najgorszych okresów produkcji filmowych, no ale co można z tym zrobić? Nic...

0

@Sulimo Oczywiście, że wiem :D

0

@Sulimo Dzięki. No to może być ciekawe nawet, ale obawiam się, że będzie to produkcja w stylu "Wiedźmina".

2

@Witekk10 herbika :D

1

@Witekk10 Bardzo dobrze :)

0

@trolownik Nie do końca :D

1

Jak ktoś jeszcze na LR siedzi, to proszę, oto dla niego zagadka :D Co to za piłkarz?

--U-S-- (imię)
-O--R (nazwisko)

0

Pany, to na zakończenie taka zagadka. Co to za piłkarz?
-U-D (imię)
--N
-I--E--O-Y (nazwisko)

0

@AssisMoreira A co będzie konkretnie przedstawione w tej produkcji? Sorry, ale nie siedzę w tym za bardzo, a ciekawią mnie nowinki o tym serialu. To będzie kontynuacja po wydarzeniach z filmów, czy co?

0

@maroon A czy ja mówię coś, że lekarz chodzi po ludziach i wysyła ich na testy? Nie, mówię tylko, że jeśli dużo ludzi zdecyduje się przebadać, to istnieje duża szansa na to, że wyjdzie więcej zachorowań. To chyba oczywiste, prawda?

2

@Criss18Barca A kto to wie? Zależy ile testów na COVID zostanie wykonane w najbliższym czasie :D

1

@BART97 To też niezły ściek

0

Najgorszy film jaki oglądaliście?
Nie wiem co może być gorsze od "Zębów", albo "Zombiebobrów" :DDD

2

@Nazio87
Lubię czytać duuuużo książek
Kocham oglądać horrory

3

@BART97 No cóż, nie każda historia kończy się źle, bądź szczęśliwie. Są też takie neutralne.

0

@BART97 zakalca

1

@Adi123456789 I to się nazywa nieprzewidywalny sport :D Swoją drogą, to jest dziwne, że mistrzynie świata przegrywają z 15-latkami. Przecież to wykracza poza jakikolwiek sens.

0

Jakim klubem porównując do sekcji męskiej według was, jest nasza kobieca Barca? W sensie na poziomie jakiego męskiego klubu są nasze panie.

0

@Sulimo Powiedziałbym, że tak

1

@Pawel13sz xDDDDD padłem :D

1

@AssisMoreira czarny elf? No nie wiem...

18

Już niedługo Napoli do pokonania. Powiem szczerze, że ostatni mecz dał mi trochę nadziei i dodam, że jeśli zagramy na podobnym poziomie, to powinniśmy to wygrać. Jedyne co mnie niepokoi, to że jest to dwumecz, a wiemy jak u nas dwumecze ostatnimi laty wyglądały.

0

@Luciano99 Oj widzę, że poważne rozkminy tu się uskuteczniają. Ma to potencjał na gorące. :D

5

@PodkarpackiKibic Ciężko to ocenić. Robert na pewno ma potężny wpływ na finalizację akcji, ale należy zadać sobie pytanie, czy przy tak dobrze funkcjonującym zespole, obsadzenie na tym miejscu innego zawodnika, nie spowodowałoby po prostu rozłożenia się ilości zdobytych bramek na więcej osób, przy dokładnie tym samym końcowym efekcie? Według mnie strzelaliby mniej goli, ale bez przesady.

1

Jakie są wasze trzy najbardziej nielubiane zespoły? Moje to:
-Bayern
-Real Madryt
-Liverpool

1

@Kgorecki2500 Wiesz, uważam że na wojnie nie ma znaczenia kim jesteś i raczej po łbie dostaniesz, jak coś Ci nie będzie pasować. Ogólnie uważam, że te tematy byłyby ponownie tak samo traktowane jak jeszcze parę lat temu.

4

A niektórzy tu chcieli Poche na trenera Barcy po jego odejściu z Totków :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?