Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HERORICH2 No tak to się tam bawicie :D
1
@Pawel13sz To dopiero pierwsza połowa :D Zobaczymy co będzie w drugiej ;)
10
Okazuje się, że zwycięstwo 4:2 z Atleti być może nie jest sukcesem :D
1
@masq Coś z tych dobrych uczynków do nas wraca :D
0
@MrPGG Nie jest to sukces, ani osiągnięcie
1
@sokot Raczej gorzej, że w ogóle ktoś tam zagląda, no ale jeśli wyłączyłeś po 2minutach, to dobrze.
1
@sokot A Ty to oglądasz...
4
Sukcesy zawodników 73#: Grzegorz Krychowiak @kryhaa @JohnA @Adi123456789
Sevilla FC
Liga Europy UEFA: 2014/2015, 2015/2016
Paris Saint-Germain
Puchar Francji: 2016/2017
Puchar Ligi Francuskiej: 2016/2017
Lokomotiw Moskwa
Puchar Rosji: 2018/2019, 2020/2021
Superpuchar Rosji: 2019
Indywidualne
Najlepszy piłkarz Sevilli w plebiscycie Estadio Deportivo: 2015
Jedenastka dekady Sevilli: 2016
Jedenastka sezonu Primera División: 2014/2015
Jedenastka roku według France Football: 2015
Jedenastka Mistrzostw Europy według France Football: 2016
Drużyna sezonu Ligi Europy: 2015/2016
Pomocnik sezonu Priemjer-Ligi: 2018/2019
Drużyna sezonu Priemjer-Ligi: 2020/2021
0
@Walker Perfekcyjnie :)
0
@Walker Bardzo dobrze, a drugi?
0
Co to za piłkarz?
-A-E-
--D-E-
Drugi piłkarz
-M--N--L
-L--A---E
0
@pawelgrywalski13 Nie lubię tłumaczeń, że ktoś ma tyle, ale to wynika z nieudolności tych i tych. Jak ktoś ma, to znaczy, że zasłużył i już. Okoliczności są jakie są, ale nieodpowiednim dla mnie jest gadanie, że gdybyśmy MY mieli formę, to Real...
Tak się składa, że my tej formy nie mieliśmy, a Real pocisnął nas dwa razy. Wykorzystał szansę, a czy my zrobimy to teraz, gdy on jest w dołku, to się okaże, bo teraz to on wykazuje nieudolność.
0
@Joe_Pesci Oni puchną od samego wychodzenia na mecz.
2
Sądzę, że pomimo stwarzanych sytuacji, Villarreal nie trafi nic, a Real po jednym farfoclu wbije gola i tyle z tego będzie.
0
@Roobo W formie? TOP
3
Nie no, ten Vini, to on dzisiaj więcej leży niż biega xD
0
Kurde no, jak nie dziś, to kiedy? Villarreal musisz!
2
Będzie fartowne 1:0 dla Realu...
3
@Joe_Pesci Nie no, nie było to skrobnięcie. Czerwo ewidentne w tamtej sytuacji.
1
@bartas97 Odnajdź taki komentarz użytkownika dynamo
"Eksperci na eleven widzę przez soczewkę katalońska wszystko xdddd carva widać że zeszła a ci że celowe zagranie. Co za prostaki." Nie jest to tak daleko.
12
xD Na notatniku mówią, że Carvie piłka zeszła i dlatego tak trafił xD Co za odklejenie
0
@PodkarpackiKibic Czemu akurat Alba?
1
@PodkarpackiKibic Chyba wróbel :D
0
Ciekawe co na to Matieu De Bur w swoim programie "Bundestalk "
2
Bochum > Bayern proste
Skoro Bayern jest taki dobry, a Bochum z nim wygrywa, to aż strach pomyśleć, co takie Bochum mogłoby ugrać w najlepszym turnieju piłki nożnej (LM). Ufff... jak dobrze, że tak potężne kluby tam nie grają, bo rozjeżdżałyby jak walec wszystkie inne.
1
@kryhaa Przez wielu uważany jest za najlepszego obrońcę wszech czasów, ale wiadomo jak jest, jeden powie tak inny powie nie. Ciężko stwierdzić według mnie. Gdybym miał z trudem podjąć decyzję, to chyba jednak i tak Ramosa postawię odrobinę wyżej, choć delikatnie.
5
Sukcesy zawodników 72#: Paolo Maldini @kryhaa @JohnA @Adi123456789
A.C. Milan
Mistrzostwo Włoch (7): 1988, 1992, 1993, 1994, 1996, 1999, 2004
Puchar Włoch (1): 2003
Superpuchar Włoch (5): 1989, 1992, 1993, 1994, 2004
Puchar Europy (5): 1989, 1990, 1994, 2003, 2007
Superpuchar Europy (5): 1989, 1990, 1994, 2003, 2007
Puchar Interkontynentalny (2): 1989, 1990
Klubowe Mistrzostwo Świata (1): 2007
Reprezentacja Włoch
wicemistrzostwo świata (1): 1994
wicemistrzostwo Europy (1): 2000
III miejsce na mistrzostwach świata (1): 1990
III miejsce na mistrzostwach Europy (1): 1988
Indywidualnie
Bravo Award: 1989
FIFPro World XI: 2005
Najlepszy piłkarz Ligi Mistrzów: 2003
FIFA 100: 2004
Najlepszy obrońca Ligi Mistrzów: 2007
Najlepszy Piłkarz Świata według World Soccer: 1994
1
@vangoor Co? To już? Dobra, to ja kończę nocną zmianę na LR. Dziś było spokojnie.
1
@Sulimo Nie, elfy grane przez karłów xD
0
A co wy na to, żeby elfów w tym serialu "Władca Pierścieni" grali niskorośli?