1

W LE nie ma już słabych drużyn...oprócz naszej Barcy

0

Zabrakło intensywności...

0

Przynajmniej widać, że zostawiają serducho na boisku...

0

Koulibaly na luzie mija naszych pomocników przed swoim polem karnym xD

2

Czyli w sumie zaskoczenia nie ma xD

0

To już powinien być gol... A później tysiące pytań, dlaczego nie wychodzi nam w meczach. Tu jest odpowiedź.

0

Jak na razie bardzo powolny football.

0

@macio_944 e tam, mnie się bardziej podoba, niż ten LM :P

0

@macio_944 taki fajniejszy

1

@Janiama 1:2 Napoli

0

Będzie dobrze, Wpadną ze dwa gole, ale dla kogo, to nie wiem.

1

@Rust_Cohle Insigne

1

@Deviler ciekawa, ale jest obecnie wiele kart zdecydowanie lepszych

1

Który z nich był większym dzikiem w obronie?
Paolo Maldini
Nemanja Vidić
Sergio Ramos

1

@OsamaDembele Ostatni jego mecz był spoko. Większe pretensje mogę mieć jedynie do niesłusznie podyktowanego faulu przed polem karnym Interu, gdzie później Trent uderzał z wolnego.

2

@TheNekro94 Mi też tak czasem robią, dlatego umieszczam dłuższe komentarze w odp. :D

9

@Colin94 To nie możliwe. Mamy tu tylu ekspertów, że bez problemu rozgryziemy jego strategię.

5

Sukcesy zawodników 83#: Nemanja Vidić @Adi123456789 @kryhaa @JohnA

Red Star Belgrade
Super liga Srbije (1): 2003/04
Puchar Jugosławii (1): 2001/02
Puchar Serbii i Czarnogóry (1): 2003/04

Manchester United
Premier League (5): 2006/07, 2007/08, 2008/09, 2010/11, 2012/13
Puchar Ligi (3): 2005/06, 2008/09, 2009/10
Tarcza Wspólnoty (5): 2007, 2008, 2010, 2011, 2013
Liga Mistrzów UEFA (1): 2007/08
Klubowe mistrzostwo świata (1): 2008

Indywidualne
Najlepszy zagraniczny serbski piłkarz (4): 2005 (ze Spartakiem Moskwa), 2007, 2008, 2010 (z Manchesterem United)
Piłkarz roku w Serbii (2): 2005 (ze Spartakiem Moskwa), 2008 (z Manchesterem United)
PFA Premier League Team of the Year (4): 2006/07, 2007/08, 2008/09, 2010/11 (z Manchesterem United)
Premier League Player of the Month (1): Styczeń 2009
Barclays Player of the Season (2): 2008/09, 2010/11
Sir Matt Busby Player of the Year (1): 2008/09
FIFPro World XI (2): 2008/09, 2010/11


1

@Deviler mecz skończy się po doliczonym czasie gry.

0

Uwielbiam go. Jedna z najbarwniejszych postaci Napoli.

0

@OsamaDembele nie ma śniegu u mnie

0

@OsamaDembele No właśnie i tu jest problem. Musimy być skoncentrowani na 100% w defensywie.

2

@Kondziubarca Tak, tylko nie widzę jakoś podstawowego składu dzisiaj bez Busiego w meczu z Napoli. Xavi raczej postawi na niego.

4

@Esteban_ Chyba Traore

3

@Pawel13sz Prędzej obstawiałbym w meczu z Valencią.

0

Tak jak już wcześniej napisałem. Według mnie dzisiaj szczególnie istotne będzie maksymalne skupienie w defensywie, aby nie popełnić żadnego dziecinnego błędu np. przy wyprowadzaniu akcji, wybijaniu piłki, czy też wznawianiu gry. Strzelić coś strzelimy, choć najbardziej obawiam się panowania nad meczem, bo gdy przychodzi ta 60 minuta, to wtedy automatycznie tracimy kontrolę i robi się wyjątkowo groźnie.

1

@MesQueUnClub_87 Dokładnie i jeszcze spotkania ze znajomymi do późnej nocy, to jest życie.

2

@MesQueUnClub_87 Wyjść z domu praktycznie się nie da, bo co chwilę pada, wieje tak, że łba mało nie urwie i z czego tu być szczęśliwym? Oby jak najszybciej się ciepło zaczęło robić i przede wszystkim dzień żeby był dłuższy, bo to też bardzo uciążliwe jest, gdy ciemno się wcześnie robi :D

15

Niech już ta wiosna będzie. Cieplej, słoneczniej i w ogóle jakoś lepiej człowiek się czuje, bo teraz, to człowiekowi nawet nie chce się wstawać, jak jest tak pochmurno i wieje.

1

@kamilop "Mecze La liga - tylko w Eleven Sports"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?