0

A wy wolelibyście, żeby Polska siedziała cicho, czy pomagała Ukrainie?

2

@Bamek94 Ciiicho, to jest obecnie najczęściej pojawiająca się osoba na naszej LR. Jutro będzie więcej komentarzy z nim związanych, niż tych o meczu Barcy xD

6

Sukcesy zawodników 93#: Rivaldo @Adi123456789 @kryhaa @JohnA
Palmeiras
Campeonato Paulista 1994, 1996
Campeonato Brasileiro Série A 1994
Copa Euro América 1996

FC Barcelona
Mistrzostwo Hiszpanii 1997/98, 1998/99
Puchar Króla 1997/98
Superpuchar Europy 1997

AC Milan
Liga Mistrzów 2002/03
Puchar Włoch 2002/03
Superpuchar Europy 2003

Cruzeiro
Campeonato Mineiro: 2004

Olympiakos
Mistrzostwo Grecji 2004/05, 2005/06, 2006/07
Puchar Grecji 2004/05, 2005/06

Bunyodkor
Mistrzostwo Uzbekistanu 2008, 2009, 2010
Puchar Uzbekistanu 2008, 2010

Brazylia
Mistrzostwo Świata 2002
Wicemistrzostwo Świata 1998
Copa América 1999
Puchar Konfederacji 1997
Brązowy medal IO 1996

Indywidualne
Złota Piłka 1999
Piłkarz roku FIFA 1999
Piłkarz roku World Soccer 1999
Najlepszy piłkarz Copa América 1999
Król strzelców Copa América 1999
Król strzelców Ligi Mistrzów 2000
Srebrny but mistrzostw świata 2002
Piłkarz Roku Primera División 1998/1999
Wicekról strzelców Primera División 1998, 1999, 2001
Obcokrajowiec Roku greckiej ligi 2005, 2006, 2007, 2008
Król strzelców uzbeckiej ligi 2009
FIFA 100



2

@Sulimo Niektóre to aż śmierdzą multikontem xD

1

@Comfortable_ To się okaże jutro. Opcji jest wiele.

0

@Comfortable_ Wolę Ajax-Benfica, niż Juve- Villarreal. Tu jakaś para chociaż jest xD

0

Dzisiaj te mecze w LM, to takie nie na LM :D Jutro będzie lepiej.

1

A ja sobie obejrzę dzisiaj mecz Chelsea. Może i zwycięzca dla wielu z góry znany, ale zaryzykuje i obejrzę, bo według mnie nie będzie wcale tak łatwo dla angielskiego klubu. Oby chociaż w minimalnym stopniu było ciekawie i będę zadowolony.

0

@Sulimo Mi tak średnio się podobał. Jakoś nie przepadam za nim.

1

@MichalZZZ Chelsea, bo czuję, że może być ciekawie. Jakaś niespodzianka może się wydarzyć, choć oczywistym jest, że na pierwszy rzut oka, zdecydowanie Chelsea powinna to łyknąć.

0

@Kamilos84 O ile nie będzie to ściana komentarzy z podobną treścią, to rób Pan co chcesz :D

0

@Kondziubarca Ja rozumiem to, że sytuacja jest poważna, ale ile razy można go tu umieszczać? :D O której godzinie bym nie wszedł, to zawsze z dziesięć komentarzy z jego udziałem na szybko znajdę xD

1

Łukasz Bok zdominował stronę FCBarca.com. Ehh... wygląda na to, że w następnych paru godzinach pojawi się tu jeszcze z jakieś tysiąc razy.

1

Wszyscy teraz wycinają drzewa rosnące na podwórkach, bo boją się następnych wichur. U mnie na szczęście, na podwórku nie rosną drzewa blisko domów.

3

@Momals11 Sztanga pogra jeszcze ze dwa lata, zobaczycie.

6

Sukcesy zawodników 92#: Michael Essien @Adi123456789 @kryhaa @JohnA

Lyon
Mistrz Francji: 2003/2004, 2004/2005

Chelsea
Mistrz Anglii: 2005/2006, 2009/2010
Puchar Anglii: 2006/2007, 2008/2009, 2009/2010
Puchar Ligi: 2006/2007
Liga Mistrzów UEFA 2011/2012

Indywidualne
Piłkarz roku we Francji: 2005
Najlepszy afrykański piłkarz roku według BBC: 2006
Piłkarz sezonu Chelsea: 2006/2007
Gol sezonu Chelsea: 2006/2007, 2008/2009


1

@Kgorecki2500 trudno widzieć słowa, które wypowiadają w danej chwili dziennikarze

1

@AllBundy Lubię od czasu do czasu obejrzeć ich mecz. Moja przygoda z kibicowaniem tej drużynie zaczęła się dawno temu. Czy mocno im kibicuję? Tak, oczywiście nie tak mocno, jak naszej Barcelonie, ale uwielbiam ten klub.

0

@MesQueUnClub_87 Z jakiego powodu zaprzestałeś być patriotą?

1

@AllBundy Nigdy nie siedziałem dłużej niż dzień, także nie pomogę.

0

@Bykunn wedle definicji - nie jesteś :)

1

@AllBundy Poruszyłeś świat swoim komentarzem. Wywołałeś burzę, której teraz nie da się zatrzymać ;D

2

@Barca1992 Nie jestem. Uważam podobnie co @Szreko. Patriotą w dzisiejszych czasach mało kto może się nazwać. Dzisiaj niewiele osób z własnych chęci sięgnęłoby po broń, walczyło w obronie swojej ojczyzny. Ma to wiele swoich powodów. Zaznaczę jednak, że nie wiem do końca jak zachowałbym się w takiej sytuacji. Teraz łatwo jest powiedzieć, że np. podczas wojny opuściłoby się kraj, ale gdy przychodzi taki czas, to człowiek zaczyna patrzeć na świat troszeczkę inaczej.

0

@Ls0811 Pytanie brzmi, czy Ty jesteś patriotą?

0

Dobra, to ja zadam inne pytanie. Czy jesteście patriotami?

1

@MesQueUnClub_87 To co oni stworzyli jest niesamowite. Klimat, grafika, to jest po prostu mistrzostwo.

5

Nie no, ale ten Horizon jest piękny.

3

@Odcinkowy Ludziom się nie da dogodzić. Nie robisz nic - źle, robisz coś - źle. W takich czasach już żyjemy.

0

@JimMorrisonFCB Dopisz jeszcze samochód pancerny "Kubuś" :DD

0

@Vebrol No niestety, nie uwolnisz się od tego tak łatwo, a najgorsze jest to, że wiele komentarzy powtarza się codziennie, mając dokładnie taką samą treść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?