Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słyszeliście, że ponoć Real chce się rozstać z Ferlandem Mendym? Widzielibyście go u nas? :)
1
Ma te diabelnie szybkie zrywy Traore. Jak się rozpędzi, to lepiej żeby nikt nie stał mu na drodze xD
1
Nudny mecz jak na razie. Za wiele się nie dzieje.
0
Nie no Gavi... Co to miało być?
0
Czy zawiedlibyście się, gdyby w dzisiejszym spotkaniu był remis?
1
@Janiama 2-2 remis
10
Jak niesamowicie szybko zleciał mi ten kawał sezonu. Już 26 kolejka, a czuję, jakby dopiero z dwa miesiące temu się zaczął.
3
@FCB24 Tego nie wiesz. To tylko Twoje przypuszczenie.
8
@Axoon Mało kto by uciekł, bo momentalnie zostałby zawrócony przy granicy :P No chyba, że zrobiłby to przed wojną.
0
@mauerinho Bo nie użyli najcięższych broni. Chcą zająć Ukrainę, a nie "zniszczyć", a to też mocno blokuje niektóre działania. W dodatku z tego co słyszałem, to dopiero teraz skoncentrowali większą siłę, więc największy opór dopiero nadejdzie.
1
@masq No to wtedy dopiero by się zaczęło. To, że Rosja poniosła tak wielkie straty w ofensywie nie oznacza, że byłaby tak samo krucha w defensywie. To zupełnie co innego tym bardziej, że wówczas mówilibyśmy już o konflikcie ogólnoświatowym, a tam zaczęto by używać o wiele bardziej zaawansowanej broni. Strach pomyśleć do czego zdolny byłby Putin, gdyby okazało się, że wszyscy nagle się na niego rzucają. Wtedy nie patrzyłby na skutki użycia najcięższych broni. Ukraina stawia opór i to jest wspaniała wiadomość, ale z całym szacunkiem, gdyby Putin użył innego rodzaju broni, to nie byłoby czego zbierać i nie mówię tu tylko o wszelkiego rodzaju bombach. Są dużo brutalniejsze rodzaje broni, ale tylko totalny psychol by ich użył.
1
@David_Beckham Rozumiem to, ale w moim przesłaniu chodziło o pełną skalę tych przestępstw, bo napisałeś, że masz nadzieję, że jest niższe miejsce niż dla tamtych dwóch zbrodniarzy, a ja Ci odpowiadam - nie ma. W pełnej skali, to co robili Adolf i Stalin, to prawdziwe piekło, a to co obecnie robi Putin nawet tego nie przypomina. Oczywiście, zgadzam się z Tobą, że śmierć nawet jednego niewinnego człowieka, to najwyższa zbrodnia, ale na pewno nie równająca się skali czynów, dokonywanych przez tamtych tyranów.
10
@David_Beckham Nie ma miejsca niższego niż dla Hitlera i Stalina. To co oni robili, to znak największych zbrodni. To co robi Putin nijak się ma (jakkolwiek to brzmi) do tego, co robili oni.
0
Kurde, wygląda na to, że Putin przestał się pierniczyć. Oby Ukraina to przetrwała.
6
@Pawel13sz Ale przecież to jest fake chyba :)
4
@bari_94 Raczej, że chce się nimi wyręczyć.
0
@Mixtape 3:1 dla Realu, tak obstawiam.
2
@pioz123 Pisałem już o tym wczoraj. Takie wypowiedzi są niepoważne. Skąd Ty możesz to wiedzieć? Z gwiazd? Nie rozumiem jak można tak pisać, nie będąc postawionym przed dokonanym czynem.
0
@sokot Uważam, że może być na to gotowy. Nigdy nie wiadomo, co on ma w głowie. Jak mam być szczery, to uważam, że on na to czeka, bo wtedy rozpęta się IIIWŚ i z takiej perspektywy wszystko będzie wyglądać zupełnie inaczej. Obecnie trwa wojna na Ukrainie i nakładane są sankcje, lecz gdyby przeniosło się to na całą Europę, wówczas wszystko stałoby się niepewne. Do wojny ruszyłyby także inne państwa, które nie wiadomo po kogo stronie by się opowiedziały.
0
@tomcruise Nie, to nie jest wojna światowa :)
0
@sokot Nie skapitulowałby według mnie. Wtedy rozpoczęłaby się wojna światowa.
0
@Medium obejrzę sobie coś i pójdę spać.
9
I dobrze, właśnie to najbardziej mnie denerwowało wcześniej, ale jeżeli teraz nie będzie stałego członkostwa, to jestem jak najbardziej na tak.
2
Ale powiem wam szczerze, że do tej pory nie dowierzam w to, co stało się z Legią. To jest po prostu niewytłumaczalne. Przecież ci zawodnicy prezentują jakiś poziom, jak na tą polską ligę, to dziw aż bierze, że nawet z tymi najsłabszymi (dziwnie to brzmi, patrząc na to, że Legia jest 17 xD, więc to ona w tym momencie należy do najsłabszych) nie są w stanie sobie poradzić.
24
Według mnie ta sytuacja absolutnie nie podlega żadnej negocjacji. Powinniśmy odmówić gry z Rosją i oddać mecz. Żadnej gry na neutralnej ziemi.
0
@zodiak_10 Po prostu byłeś niegrzeczny i nie dostałeś prezentu, a teraz próbujesz wmówić wszystkim, że Święty Mikołaj nie istnieje ;)
1
@zodiak_10 Czyli istnieje, ale że jest już po świętach, to może mieć wywalone.
3
@Hubsao Raczej nie. Wywołałoby to jeszcze straszniejsze skutki.
12
@zodiak_10 Masz dowody, że Święty Mikołaj nie istnieje?
2
@Dieselzor To jest pytanie natury filozoficznej