Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kengo Ten współczynnik to jest tyle warty co nic. Wymyślili go tylko po to, by była jakaś kolejna nic nie wnosząca statystyka. Mają po 0, a jednak obie strzeliły :P
0
@The_Man Ale to naprawdę wyglądało przez chwilę, jakby dostali jakiejś padaczki obronnej. Co się z nimi dzieje, to ja nie wiem xD
4
@BombowiecKrawczyk Najgorsze jest to, że oni pudrując tak tego trupa mają majstra. Naprawdę, oni nie grają widowiskowo, nie grają z pomysłem, ale ich przeciwnicy również nie powalają klasą z kim by nie grali. Dość dziwne jest to, no ale taka jest już nasza hiszpańska liga :D
3
Co te Sociedad robi? Przecież tyle co oni błędów w obronie zrobili, to Barca przez cały ostatni sezon tyle nie miała. Parodia, a nie mecz.
0
Bramka dla RSS :DD Brawo panowie!
0
Karny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Zabawmy się w takie typowanko :) Jak na koniec będzie wyglądać tabela Premier League? Kto będzie na wymienionych niżej miejscach? Zachęcam do zabawy :D
1.?
4.?
8.?
17?
0
@Triv44 Chodzi o grających razem ze sobą :)
0
Jaki jest najlepszy duet środkowych obrońców obecnie według was?
0
Kto jest waszym zdaniem największym grającym "symbolem" Barcy w dzisiejszych czasach? Ja jak myślę o naszym klubie, to w pierwszej kolejności zawsze pojawia się Pique. Uważam, że to właśnie on jest takim naszym symbolem starej i nowej historii.
0
@Emhyr No jego klub na pewno nie puści go za mniej, ale marzy mi się tu, może nawet bardziej niż Erling.
3
Dopiero teraz zobaczyłem wynik meczu Sevilli. Ehh... oni to chyba nie chcą tego majstra, bo za każdym razem, gdy mają szansę zbliżyć się do RM, to zawsze coś spieprzą xD
A tak w ogóle, to słyszałem, że Florian Wirtz zawsze marzył o grze w Barcie :D Chcielibyście go tu?
3
@Barwindg Przede wszystkim weszli byśmy w ryzyko za ogromne pieniądze, a na to według mnie pozwolić sobie nie powinniśmy, gdyż wychodzimy już z tego dołka, a taka transakcja (choć kusząca niesamowicie), może z powrotem przywiać stare demony.
10
Potężny Erling ponoć wyłączony z gry do kwietnia. To, że chłop jest niesamowicie utalentowany, to każdy z nas wie, ale ryzyko jakie idzie wraz z jego kontuzjami jest przeogromne, dlatego według mnie lepiej odpuścić jego transfer.
0
@MesQueUnClub_87 No mnie jak czasem nerwy podskoczą, to wychodzę z siebie i staję obok, ale to tylko w FUT Champions, kiedy naprawdę człowiek się stara, a przeciwnik strzela jakiegoś farfocla ;D
6
Świetna wiadomość! Oby chłopak nam się ciągle rozwijał w naszej Barcelonie i będzie dobrze!
1
@Pawel13sz No to widzę, że myślimy podobnie ;)
2
Panie i panowie, jakie el clasico było dla was najbardziej emocjonujące?
1
@MesQueUnClub_87 Niedziela to jest dla mnie dzień, w którym odpoczywam od wszystkiego. W tym dniu żadnej fify, żadnych imprez. Taki dzionek na uspokojenie :D.
0
Reniferom padły serwery, a do końca FUT Champions zostały mi 3 mecze, ah... :(
0
Ten czas tak szybko leci, że aż pogubiłem się już. Niby już tyle czasu minęło od ostatnich meczy LM, a już we wtorek kolejne.
0
@Kengo Wszystko pięknie, ale jak patrzę na te niewykorzystane sytuacje z dawniejszych meczów, to aż mnie ciary przechodzą. :DD
7
Jak na razie Xavi wykonuje kawał dobrej roboty. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się na początku, że dokona aż takich zmian w naszej grze, w tak krótkim czasie. Jestem pod ogromnym wrażeniem i za każdym razem wyczekuję kolejnego meczu, jak za czasów naszej świetności.
34
Najgorsze jest to, że przez jednego odklejonego człowieka, śmierć na wojnie poniosło tysiące wartościowych osób. Kiedy tak sobie o tym myślę, to przeraża mnie to i pokazuje, jak niedoskonały jest nasz świat. Oby w przyszłości było jak najmniej tych tragicznych chwil.
1
Nawet najwięksi eksperci czasem się mylą :D
44
Nie mogę doczekać się już tego meczu z Elche. Znowu wróciła mi chęć oglądania meczów naszej drużyny. Ciekawe, czy strzelimy znowu czteropaka :D
1
@Luciano99 Szlachetny gest :)
1
@Luciano99 Dzisiaj jakaś promocja jest? Tylko 50zł? ;D
2
Wczorajszy mecz Middlesbrough potwierdza, że wyeliminowanie Man United, to nie był przypadek :) Tottenham poległ.
6
Daliby już to Elche