0

Kto jest autorem tych słów z niedalekiej przeszłości? :D
"Wyhodowałem żmiję na własnej piersi"

15

Powiem tak, on jest fenomenalnym zawodnikiem i tu chyba każdy się ze mną zgodzi. Czy chciałem go w Barcelonie? Z perspektywy czasu mało jaki klub odmówiłby mu. To co on teraz wyprawia, to nie mieści się w głowie. Jest fundamentalną postacią Realu, zdecydowanie nr.1 w ich zespole.
Umiejętności - TOP
Wpływ na grę swojej drużyny - TOP
Przez wiele lat stał w cieniu Cristiano i nie burzył się o to. Teraz, gdy zespół go najbardziej potrzebuje jest tam, gdzie być powinien. Taki zawodnik, to po prostu skarb.
Zaznaczyć jednak trzeba, że jego kariera u nas mogłaby przebiegać zdecydowanie inaczej. Nie wiem gdzie miałby wtedy grać u nas, gdy były pierwsze zainteresowania nim.

0

@jakub1906 Panie, chociaż jedną szalę przechyl :D

0

Kolejne stracie. Tym razem poruszę ziemię i zapytam o to, co dosyć często się pojawia na LR. Kto jest lepszy w podanych niżej kryteriach? Proszę o podanie punktacji! :D
-Luis Suarez
-Robert Lewandowski

Oceniane są:
1.całokształt dotychczasowej kariery
2.wykończenie akcji
3.antycypacja boiskowych zdarzeń
4.decydujące momenty
5.skuteczność gry pod bramką rywala

Jak u was wygląda punktacja?

0

@Kamiloza91 Bayern. City jak zwykle odpadnie w niewyjaśniony sposób, Live może zagrozić Bayernowi, a wszystkie inne drużyny według mnie nie mają szans w bezpośrednim starciu z drużyną z Monachium. Może się mylę i nawet fajnie by było, bo nie lubię Bayernu, ale wątpię w to.

0

@Andi18 Xavi będzie w innym pojedynku :) A na ten moment, dla tego starcia, kto według Ciebie lepszy w punktacji?

0

@Transu96 a w punktacji? :)

0

@Khajio a jak punktacja wygląda u Ciebie?

0

@kaamil1910 Wiem, dlatego dałem taki pojedynek. Jak byś miał przydzielić punkty, to jakby to wyglądało? :)

0

@tristan87 czyli 5:0? :)

0

Panie i panowie, kto jest według was lepszy w podanych kryteriach?
-Iniesta
-Modrić

Oceniane są:
1.całokształt kariery
2.technika
3.przegląd pola
4.wpływ na grę swojej drużyny
5.decydujące momenty

Jak punktacja układa się u was w tym starciu?

1

@Woland10 Nic odjąć, nic dodać, po prostu kolejny raz trafiasz w punkt.

0

@Comentateiro No właśnie, dobrze, że nie był to 13 zespół, bo wtedy to już w ogóle ;)

0

No, najłatwiejszy mecz jaki mógł się nam trafić i oczywiście największe problemy. Standard za kadencji poprzednich trenerów dzisiaj ponownie zawitał do nas.

0

Ten remis, to jak porażka...

3

Boli mnie ten wynik. Źle to dziś wygląda. Zwycięstwo tu, to obowiązek taki sam, jak zdać z zerówki do pierwszej klasy, a są męki xD

2

@kiper09 Jak my pierwszej bramki jeszcze nie strzeliliśmy :)

0

Wszystko dziś przeciwko nam...

1

To teraz jakiś babol w obronie i wszystko będzie się zgadzać :)

0

I to się nazywa mecz na poziomie. Widzimy tu dwie równe sobie drużyny, które utrzymują remisowy wynik (0:0). Jedna drużyna coś próbuje (ze skutkiem takim jakby nic nie robiła xD), a druga nawet nie udaje, że chce pokusić się o coś więcej niż remis xD

0

Wincyj wrzutek, wincyj wrzutek!

3

Zidane, czy to Ty zastępujesz dziś Xaviego na ławce trenerskiej?

8

Ej panowie, bo to coraz mniej śmieszy... strzelcie coś do końca meczu, ok?

2

Galata się dobrze trzyma. Zobaczymy czy w drugiej połowie też tak będzie, bo jednak ich skład jest trochę "wiekowy" i mogą się posypać. Jak na razie wygląda to na przerażająco nudny mecz. Obowiązkiem jest strzelić minimum jednego gola i wygrać to, bo w przeciwnym wypadku, będzie to czymś więcej niż rozczarowaniem.

1

@Barca_bwo W 9, bo jeszcze Nico

0

@Kondziubarca Z Griezmannem, to jednak trzeba zaznaczyć, że w kluczowych momentach potrafił zadecydować o końcowym wyniku (patrz: puchar króla).

0

Drużyna "Old Boys" jak na razie trzyma się wyjątkowo dobrze. Nie wiem co tu właściwie się stało, że tak to wygląda.

1

@martin3131 Zacznijmy od tego, że na dziesięć prób obrony tego strzału, dziewięć by wpadło do bramki Marka :)

0

xD Chłopaki dobrze grają

0

Fatalne te wyprowadzenia piłki z obrony dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?