Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Witekk10 Kto według Ciebie jest takim szeryfem? Podaj nicki :)
0
Warto przełączyć na mecz Realu?Jest tam na co popatrzeć?
0
Zaraz zlecą się sępy nad Chelsea, żeby wyciągnąć najlepszych zawodników. Ciekawe jak będzie wyglądała ich drużyna w następnym sezonie.
0
@Triv44 Z ósemką mam taki problem, że podobała mi się kontynuacja fabuły i późniejsze jej zwieńczenie, które budziło wiele emocji, ale już przeciwnicy + teren (wyłączając zamek) były nie w moim klimacie :) Siódemka według mnie bije każdą część, w każdym aspekcie. Trafiła po prostu w mój gust dotyczący takich gierek :)
3
@Kgorecki2500 Najlepszy RE to siódma część. Według mnie nie ma lepszej.
0
@Kondziubarca i weź go traktuj poważnie xD
1
A ja uważam, że ewentualny powrót Leo do nas, byłby niepożądany przez Xaviego. Nie wiem, może to błędne przeczucie, ale jakoś cały czas wydaje mi się, że nasz treneiro nie za bardzo chce Messiego w naszej Barcie. Skomplikowałoby to parę spraw.
0
@PatrychoO Pewnie na jego miejscu dał kogoś z RM. Klasyczny Bór.
0
@PatrychoO Już na wstępie słyszałem, że będą gadać o Leo i zakładam, że jechali po nim przez większość wypowiedzi dotyczących tego tematu. Zgadłem?
0
@tristan87 No to słabo.
0
O czym ciekawym dzisiaj gadali w "Mocy Futbolu"?
1
@pioz123 No ja też czekam na dzisiejsze wydanie "W punkt!" :D Zobaczymy, czy mamy takie same zdanie na temat gry naszych zawodników co ekspert.
7
@Pawel13sz Ja powiem tak: jeśli Xavi ma plan, jak ułożyć to wszystko na boisku razem z Robertem, to jestem na tak. Lepszego napastnika nie ma.
1
Misja na ten tydzień: zdemolować Galatę i przygotować się na Real.
2
@Bagsik88 Gavi zdecydowanie
0
Na Eleven Sports chłopaki grają niesamowicie :D
2
Koncert Barcelony. Znakomita postawa zawodników.
0
@KarwanLaMasia Oby nie. To oznaczałoby totalną porażkę. Musimy budować coś nowego, a nie wracać do tego co było.
4
@BarcaSupporter Wątpię, że zmądrzał. Raczej zrozumiał, że nic z tego nie będzie, bo Haaland wybrał inny klub.
3
@Ying a mogło to być dodatkowe 10 goli, ehh...
4
@maciar
Nigdy nie zrozumiem palaczy < osób spożywających alkohol < osób spożywających alkohol i siadających za kierownicę samochodu.
1
@Lautaro może choć trochę będzie obiektywizmu :D
2
Kto jest według was lepszy w podanych kategoriach?
-Casemiro
-N'golo Kante
Oceniane są:
1.całokształt kariery
2.skuteczność gry defensywnej
3.antycypacja boiskowych zdarzeń
4.decydujące momenty
5.technika
Jak u was wypada punktacja?
0
Rozgrzali dyskusje znowu?
0
@Pogba pewnie Wernera...
0
Dobra, to ja was zapytam.
Pojawia się jakiś szejk, który chce przejąć Barcę. Gwarantuje wam, że sprowadzi najlepsze piłkarzy i rozwiąże wszystkie problemy finansowe naszego klubu. Nie zmieni tradycji i wszystko będzie wyglądało w strukturach zarządzania tak samo. Załóżmy, że to wszystko zrobi na pewno.
Idziecie na ten układ z nim, czy nie?
0
@aldewir czyli łączysz przyjemne z pożytecznym
0
@Suarez9 A z takimi gra jest najcięższa dla nas, także mecz może być wyborny.
2
@BART97 skąd ta pewność? A może umarłeś i jesteś teraz jakimś zbiegłym eksperymentem? Podaj dowody, a nie świrujesz :)
0
@The_Man Wiesz, jak na razie on podaje argumenty, niezbite dowody, a wszyscy dookoła temu przeczą. Kiedy otworzymy oczy na prawdę? :)