0

@The_Man A ci jeśli prawda jest po stronie @Woland10 ?

0

Właśnie straciliście sekundę ze swojego życia czytając ten komentarz

1

@MesQueUnClub96 Wiem, ale nie powiem...

4

@Kondziubarca W studiu "W punkt!" xD

1

@Mario96w Dokładnie, wówczas mówimy o wysokiej klasie tego zawodnika, bo celowo utrudnia sobie grę, aby drużyna przeciwna miała łatwiej.

2

@Mario96w Warto też podkreślić, że w zespole na bramce stoi zawodnik, który może łapać w ręce piłkę, a pozostałych dziesięciu nie może tego zrobić.

1

@Ronin47 A grałeś na zawodowcu? Z tego co widzę, to żadna postać nie ma czerwonego nicku, więc wnioskuję, że nie. Polecam "zawodowca", choć od razu zaznaczam, że jeżeli nie lubisz rozgrywki typu "postać ginie = koniec gry", to może nie przypaść Ci do gustu.

1

Każdy mecz można wygrać, przegrać, bądź zremisować.
Fakty.

0

@pato1234 Bundesliga na trzecim miejscu? Przecież tam jest najłatwiej przewidzieć końcową tabelę :)

1

@Khajio @Cule1234 opinie widzę, że podzielone :)

0

Na którym miejscu umieścilibyście każdą z pięciu najsilniejszych lig pod względem przewidywalności jak się zakończy?
Według mnie:

1.Bundesliga
2.Ligue 1

A dalej pytam się was :)
3.?
4.?
5.?

0

@tbas Jeżeli urwiemy punkty Realowi, to zaznaczyć trzeba, że Sevilla ma jeszcze przed sobą spotkanie z nimi. Też jestem raczej zdania, że Real sięgnie po mistrza, ale wierzyć, choćby delikatnie trzeba do końca.

5

@Gwyn Prawdziwi mistrzowie nie ograniczają się czasem.

1

@MesQueUnClub96 Maszyna, tyle w temacie.

1

Ważne żeby w tej lidze punktować i będzie dobrze. Teraz przed nami Osasuna i trzeba to wygrać choćby nie wiem co. Później Real... tu może być różnie, ale musimy walczyć, bo może przy stracie punktów przez Madryt, Sevilla podniesie się i zaskoczy nas wszystkich w walce o mistrza, lokując się na pierwszym miejscu w lidze :).

1

@Jestjakjest Obrońcę lub BRAMKARZA.

1

@TheNekro94 Dla mnie amazonka i czarodziejka. Ta pierwsza (pod łuk), bo wymaksowana "Zamrażająca Strzała" + "Wymiatanie", to przyjemność ponad wszystko w tej grze :), a czarodziejka dlatego, bo łatwo uniknąć problemów związanych z niewrażliwościami na poziomie trudności "piekło", ale jest krucha i według mnie na zawodowcu trzeba być nią nieporównywalnie bardziej ostrożniejszym, niż każdą inną klasą.

2

Do graczy Diablo II
Którą postacią dla was gra się najlepiej?

0

@Sau_Ron Jak na razie totalnie dominuje Benzema.

0

@Kacper1432 Z tym wykończeniem to też się zastanawiam, ale chyba jednak dałbym je na korzyść Benza.

0

@neeed takiej odpowiedzi nie ma. Proszę o trzymanie się podanych informacji :)

0

Kto w tych kryteriach według was jest lepszy? Proszę o podanie ogólnego wyniku np. 3:2 i napisanie w której kategorii lepszy jest zawodnik A, a w której zawodnik B.
-Karim Benzema
-Kylian Mbappe

Oceniane są:
1.wykończenie akcji
2.decydujące momenty
3.przegląd pola i antycypacja boiskowych zdarzeń
4.technika
5.zachowanie bez piłki

Jak wygląda punktacja u was?

5

A wy jak przechodzicie gry?
Ja zawsze staram się dokładnie wszystko sprawdzać, nie pomijać nawet najnudniejszych fragmentów rozgrywki. Szybkie podróże? Nigdy z nich nie korzystam. Zawsze z buta lecę w różne miejsca i w większości swych podróży zawsze natrafiam na coś nowego :D. Zagłębiam się w fabułę i staram się zwracać uwagę nawet na najmniejsze szczegóły.

1

@LaRoja Jeżeli naciskasz lewo, lub prawo na krzyżaku i nie działa, to znaczy, że usunęli w karierze.

0

@LaRoja To że możesz sobie przemieszczać zawodników jak chcesz? To o to chodzi? Jakby własna formacja?

0

@LaRoja Tego nie jestem pewny, ale to jest chyba tylko w FUT. W każdym bądź razie, jak grasz online, to nadal to jest.

0

@LaRoja przecież cały czas można

2

@agaFCB Do zielonego herbu dołączam uśmiech wyrażający więcej niż tysiąc słów :)

1

@agaFCB Bardzo dobrze :D

1

@Comentateiro Nie, ekspert w tym temacie się nie wypowiadał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?