Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Kiełbasa z ogniska? TOP
1
@Dembele_gora Ziemniak z ogniska < kiełbasa z ogniska
0
@Transu96 Ziemniak z ogniska? Przecież to jest niedobre.
0
@taris Taka karta nie miałaby sensu już raczej. Zaraz TOTS i wszystkie karty będą x razy lepsze od tych doczesnych i nie pograłbyś za wiele nią.
0
@sdg Czy ja radzę komuś nie wierzyć? Wręcz przeciwnie - piszę, że wierzyć trzeba, ale SZANSE są małe. Nie zwrócę Tobie honoru, nawet jeśli będziesz miał rację, bo nikomu go nie odebrałem.
W komentarzu podkreślam, że jest to cholernie trudne, żeby wyciągnąć z tego sezonu majstra, niby realne, ale też mocno nieprawdopodobne by to się udało.
Nikomu nie odradzam wiary w końcowy sukces, a jest się kibicem dlatego, bo właśnie potrafisz wierzyć do końca i wspierasz swoją drużynę. Ja podaję tylko, że jest mało prawdopodobnym tryumf, ale nigdzie nie mówię, żebyś nie wierzył.
0
@Pogba No właśnie dlatego, to tylko takie "marzenie".
1
@Cule1234 I dobrze, nie widziałbym go w naszych barwach. Nie lubię go.
0
@Emhyr Konkurencja jest wysoka. Nie dziwię się. Takiego obrońcę widziałbym w Barcie.
0
@ElKamil Dużo trzeba za niego dać. Nie wiem, czy byłoby to dobre posunięcie, tym bardziej, że mają przyjść nowi zawodnicy.
0
Co według was stanie się z Adamą po sezonie?
1
@busquets5 czyli z "obowiązku" kibica powinieneś wierzyć, ale jaka jest sytuacja każdy widzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Nie no panowie, ja wiem, że trzeba wierzyć do końca, ale w tym sezonie nie ma co upatrywać szans na majstra. Nawet jeśli będziemy wygrywać do końca, to Real musiałby przegrać (od klasyku, jeśli wygramy) trzy mecze na dziewięć pozostałych. Niby realne, ale jednak mocno nieprawdopodobne by miało się tak stać.
W następny sezonie musimy ruszyć jak maszyna, wygrać co się da i mistrzostwo na luzie wpadnie.
1
Najwięksi eksperci po wielu latach nie mają już wątpliwości: piłka jest okrągła, a bramki są dwie.
0
@Transu96 No takie życie niesprawiedliwe jest niestety, cóż poradzić...
2
@Stagiryta "Jest jak jest"
6
"Czy wiesz, że zmywając naczynia ręcznie zużywasz nawet do 80l. wody?
Kup zmywarkę i zaoszczędź nawet do 80l. wody."
Jedna i ta sama reklama. Powiem szczerze, że nie sądziłem, że dożyję czasów, w których to zmywanie naczyń nie będzie wymagało wody xD.
1
@BombowiecKrawczyk oprócz tych, ja uwielbiam także muzyczkę z Narnii :D
4
Uwielbiam tą muzykę z "Hobbita" i "Władcy Pierścieni". Mógłbym słuchać jej przez cały dzień. :)
0
Pany, a oto takie pytanko mam. Kto według was jest lepszy w poniższych kategoriach?
-Bruno Fernandes
-Kevin De Bruyne
Oceniane są:
1.technika
2.kluczowe podania
3.wykończenie akcji
4.cechy lidera
5.wpływ na grę swojej drużyny
Jak u was wypada punktacja w tym pojedynku?
1
Kto jest według was najlepszym anglikiem w historii piłki nożnej?
0
@P33ck Roma... Kiedyś nie do pomyślenia, żeby występowała w LK.
0
@Suzu Na pewno stabilniejsza sportowo :D
3
@Ali3231 Gavi od początku. Nie widzę tego meczu bez niego
0
Ekipę to mamy fajną. Ogrywają się nie tylko w Barcelonie, ale także w reprezentacji Hiszpanii, dzięki czemu łapią dodatkowo jakieś schematy rozgrywania spoza naszego klubu.
17
@kuz Ta, ja tam kiedyś przeczytałem Camavinga > Pedri, tak że ten xD
39
Eksperci są zgodni. Żeby zagrać w półfinale, trzeba wygrać w ćwierćfinale.
25
@P33ck Kontrowersyjna wypowiedź, ale słuszna.
0
Hajto nie ma wątpliwości. W swojej zdecydowanej wypowiedzi pogrąża PSG. Zobacz jak.
7
Ale to się ułożyło xD Wszyscy najmocniejszy nasi przeciwnicy na siebie trafiają i eliminują się.