Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stagiryta To jest ta słynna moc na Santiago B. :DD
9
"Lepsze drużyny jednak grają w Lidze Europy" xD Kowal dzisiaj się uruchomił :D
1
Kwiecień zapowiada się nieco mniej ciekawy, niż marzec. Na początku starcie z Sevillą, która ostatnio gra paskudnie, a potem mecze z przeciwnikami, z którymi wypadałoby zdecydowanie wygrać. Oczywiście pamiętajmy o ćwierćfinałowych meczach LE i dajmy tam piękne występy, żeby spokojnie zakwalifikować się do półfinału.
Swoją drogą, to szkoda, że teraz będziemy grać z Sevillą, a nie później. Real stracił punkty i mogą wpaść w doła, czego nie wykorzysta Sevilla, jeśli z nami przegra. Lepiej byłoby, gdybyśmy spotkanie z nimi mieli w końcówce sezonu, bo uważam, że i tak na spokojnie byśmy ich przegonili, ale do tego czasu wciąż mieliby bezpośrednią rywalizację z Realem.
Ale że jest jak jest, należy z nimi wygrać i podwyższyć swój dorobek punktowy, a najlepiej to w ogóle wygrywać wszystko do końca :D
O ile się nie mylę, Barcelona od 14 spotkań jest niepokonana i tą statystykę przydałoby się zdecydowanie podwyższyć :P
2
Działa notatnik!!!!!!! xD
0
Przywróciliby już tą stronę Białych. Chciałbym poczytać konstruktywnej opinii na temat tego mecz, a przez "ups, chyba coś poszło nie tak" nie za bardzo mogę :D
9
Kto by pomyślał przed meczem, że Real dołączy do zaszczytnego grona drużyn, które dostały 0:4 od Barcy? :D
0
@IronSanHybrid No i lepiej by na tym wyszedł, bo przegrałby wtedy 0:3, a nie 0:4 xD
5
No i jak tu nie kochać takiej Barcelony? Przecież to jest najpiękniejszy klub na świecie.
6
Galatasaray > Real Madryt
Fakty.
3
Poczytałbym sobie komentarze kibiców potężnego Realu Madryt na ich stronie, ale niestety jest zagruzowana.
5
@macio_944 Kiedyś wyjdą z jaskiń :D
1
Ale jednak niedosyt jest, bo tu spokojnie mógł być wynik x2 :D
3
Długo trwa ta akcja ratunkowa na notatniku
13
Z Xavim, to nawet Umtiti może stać się znowu TOP obrońcą xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@Roobo Ja oglądałem i nawet tam złomowali Real. xD
6
To była magiczna noc! Oby więcej takich.
11
No to teraz czekamy tylko na potężnego Borasa, który jutro wyrzuci swoje gorzkie żale w programie "Moc Futbolu".
5
Factos są takie, że mamy 56 strzelonych goli, a Real 59, a przecież wszyscy pamiętamy tą mizerną grę za Koemana i brak oddawania celnych strzałów. Xavi to jest geniusz i tyle. To jak on poprawił naszą ofensywę, to jest kosmos.
5
Legenda głosi, że kiedyś odgruzują notatnik...
4
Uwielbiam to. Kibice Realu tak obrośli w piórka po meczu z PSG, że o nas mówili, że przejadą się po nas jak walec, a teraz? Nie ma bardziej satysfakcjonującego uczucia, jak porażka Twojego odwiecznego przeciwnika 0:4 i to jeszcze w najniższym wyroku XD.
8
Strona Realu schowała się do jaskini xD
12
To jest niesamowite! Przecież gdybyśmy wykorzystali wszystkie setki, to byłoby tu z 7 goli jak nic
0
My od uzależniliśmy się od Leo, a Real uzależnił się od Benza.
2
Strona Realu padła, jak smutno... :DDDD
2
Wynik meczu z Realem (3:1 dla Barcy)
0
Mam nadzieję, że pykniemy ten Real dziś. Jak nie teraz, to kiedy? Lepszej sytuacji może dłuuugo nie być.
0
Panowie i panie, kto według was jest lepszy w podanych poniżej kryteriach?
-Ter Stegen
-Thibaut Courtois
Oceniane są:
1.forma ostatnich pięciu lat
2.niesamowite interwencje
3.umiejętność grania nogami
4.obronione rzuty karne
Jaka jest punktacja u was?
0
@Transu96 Nie po to ognisko palę, żeby ziemniaka upiec. Ziemniaki to na obiad w sobotę możesz sobie zrobić.
0
@Transu96 Nie ma nic lepszego, niż kiełbasa z ogniska. To są fakty, proszę Pana.