1

@Bocheno1 No, zaskoczyli mnie. Dobrze grają i jest bardzo niebezpiecznie :)

1

@Janiama Barca wygra 2:0

1

@Barcanajlepszyteam Pomachaj nam ręką, jak najedzie na Ciebie kamera :DD

0

@Bocheno1 No coś w tym jest :D Wykrakałem 3-1 Realu w meczu z PSG, wczorajszy mecz z Chelsea, to może i dzisiejszy uda się przewidzieć :D. Nie no, podejrzewam, że strzelimy dziś ze dwa/trzy gole, ale ogólnie mecz będzie nudny i rywal postawi autobus. Na kontry trzeba będzie uważać, bo z tego są groźni.

0

Oj coś czuję ciężary dzisiaj w mecz Barcelony. Obym się mylił, ale słyszałem, że autobus już zaparkowany pod bramką rywali. A wy jak myślicie? Będą ciężary, czy łatwizna?

0

Chcielibyście w Barcelonie Fodena?

0

@4drian0 Nie nagłówki, tylko eksperci z KS. Sądziłem, że dokładnie powiedzą co i jak, a oni podali po prostu, że Tuchel tak powiedział i już.

0

Serio Tuchel powiedział, że nie ma szans na odrobienie strat z Realem? Profesjonalista...

1

@kamilop Czy ja wiem, mają tyle samo widzów oglądających "sportowe programy", co wcześniej, a nawet powiedziałbym, że gdzieniegdzie oglądalność spadła. Nowi widzowie w większości, to widzowie Stanowskiego.

1

"Jeśli widzisz, że Twoje włosy wypadają, spróbuj tego!", a na obrazku facet, który wylewa na głowę colę xDD
Kocham te reklamy! :)

0

My będziemy jeszcze grać z Villarrealem i to w przedostatniej kolejce, o ile się nie mylę. Także szykuje się ciężki meczyk.

3

Przypominam, że jutro mecz Barcy o 21:00.

4

@VegetaPolska Według mnie zagraliście naprawdę bardzo fajne spotkanie i powinniście wywieźć z tego meczu więcej goli. Mieliście całość pod kontrolą.

0

@FCBeSeM chodzi o LM.

11

@VegetaPolska Bo niektórzy muszą umniejszyć rywalom :) Tak już jest na tym świecie. Brawa dla was, bo ładnie zagraliście. Zobaczymy jak pójdzie wam w rewanżu.

1

@DaPidejpi Problem w tym, że te "wielkie" drużyny tak jakby cały czas się podkładają :DDD

1

Według mnie Benzema, to najlepszy napastnik świata i tyle mam do powiedzenia w tym temacie :D Za każdym razem pokazuje jak doskonałym jest piłkarzem i jak wiele od niego zależy. Jestem ciekawy, jak potoczyłaby się jego kariera, gdyby nie to, że przez lata był w cieniu Ronaldo.

0

Kowal przepowiedział xD Mówił, że Villarreal może sprawić niespodziankę i tak też się stało.

0

Może by tego Foytha do nas ściągnąć :))

0

@Kamiloza91 Real to bierze, niestety. :(

4

Villarreal gdyby wykorzystał choć 50% swoich stuprocentowych szans, to dziś by wywiózł minimum z trzy bramki xD

5

Jestem pełen podziwu dla Villarrealu. Skreśliłem ich od razu, a tu proszę, nie tylko powalczyli, ale i wysoce jest prawdopodobne, że wygrają. Najlepsze jest to, że 1-0, to najmniejszy wymiar kary dla Bayernu xD

0

@Gibbon_FCB No to już nic ich nie zatrzyma... :D

0

Nie ma gola dla Villarrealu

1

@Bocheno1 Hahaha, jak to było? Dlaczego Chelsea nie wygra? A no właśnie dlatego :DD. Real ich robi jak chce, dokładnie tak jak mówiłem, że będzie :))

0

@ranger3120 Najlepszy jest odcinek z zabójczą gąbką :DD Polecam, emocje gwarantowane :)

2

"Gęsia Skórka"? TOP!

0

@jeyx77x Ogólnie uważam, że jest masa ciekawych osób, które mogłyby przyczynić się do rozwoju KS i stworzyć w nim naprawdę fajne programy, ale niestety interesy się nie zgadzają... Teraz Ks ma współpracę z C+ i powiem szczerze, że o wiele lepiej ogląda mi się ich programy, niż przedtem. W końcu jakieś inne opinie, inne spojrzenie na całą sytuację, a nie w kółko to samo.
Warto jednak zaznaczyć, że KS niestety najbardziej rozwija się poprzez tematy wykraczające poza sport. Widzów oglądających programy sportowe jest tam max 200k., a cała reszta, to widzowie "Dziennikarskiego Zera".

3

@Sulimo Niektóre chyba już się powtarzają :D Były wcześniej :)

4

Denerwuje mnie te "czas nas goni panowie" u Pola. Są na yt i czas ich goni? Jak mogą porozmawiać na spokojnie o każdym wydarzeniu sportowym (tym większym), to ten wyjeżdża, że nie ma czasu xD. Ja rozumiem, że mają też inne programy, ale Pol mówi tak praktycznie w każdym, czy to jest HP, czy zwykły ligowy, przez co rzeczywiście zaczynają pomijać masę ciekawych zdarzeń boiskowych i wychodzi później na to, że pół programu poświęcili jednemu tematowi, zamiast wypowiedzieć się także o innych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?