Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bocheno1 No, zaskoczyli mnie. Dobrze grają i jest bardzo niebezpiecznie :)
1
@Janiama Barca wygra 2:0
1
@Barcanajlepszyteam Pomachaj nam ręką, jak najedzie na Ciebie kamera :DD
0
@Bocheno1 No coś w tym jest :D Wykrakałem 3-1 Realu w meczu z PSG, wczorajszy mecz z Chelsea, to może i dzisiejszy uda się przewidzieć :D. Nie no, podejrzewam, że strzelimy dziś ze dwa/trzy gole, ale ogólnie mecz będzie nudny i rywal postawi autobus. Na kontry trzeba będzie uważać, bo z tego są groźni.
0
Oj coś czuję ciężary dzisiaj w mecz Barcelony. Obym się mylił, ale słyszałem, że autobus już zaparkowany pod bramką rywali. A wy jak myślicie? Będą ciężary, czy łatwizna?
0
Chcielibyście w Barcelonie Fodena?
0
@4drian0 Nie nagłówki, tylko eksperci z KS. Sądziłem, że dokładnie powiedzą co i jak, a oni podali po prostu, że Tuchel tak powiedział i już.
0
Serio Tuchel powiedział, że nie ma szans na odrobienie strat z Realem? Profesjonalista...
1
@kamilop Czy ja wiem, mają tyle samo widzów oglądających "sportowe programy", co wcześniej, a nawet powiedziałbym, że gdzieniegdzie oglądalność spadła. Nowi widzowie w większości, to widzowie Stanowskiego.
1
"Jeśli widzisz, że Twoje włosy wypadają, spróbuj tego!", a na obrazku facet, który wylewa na głowę colę xDD
Kocham te reklamy! :)
0
My będziemy jeszcze grać z Villarrealem i to w przedostatniej kolejce, o ile się nie mylę. Także szykuje się ciężki meczyk.
3
Przypominam, że jutro mecz Barcy o 21:00.
4
@VegetaPolska Według mnie zagraliście naprawdę bardzo fajne spotkanie i powinniście wywieźć z tego meczu więcej goli. Mieliście całość pod kontrolą.
0
@FCBeSeM chodzi o LM.
11
@VegetaPolska Bo niektórzy muszą umniejszyć rywalom :) Tak już jest na tym świecie. Brawa dla was, bo ładnie zagraliście. Zobaczymy jak pójdzie wam w rewanżu.
1
@DaPidejpi Problem w tym, że te "wielkie" drużyny tak jakby cały czas się podkładają :DDD
1
Według mnie Benzema, to najlepszy napastnik świata i tyle mam do powiedzenia w tym temacie :D Za każdym razem pokazuje jak doskonałym jest piłkarzem i jak wiele od niego zależy. Jestem ciekawy, jak potoczyłaby się jego kariera, gdyby nie to, że przez lata był w cieniu Ronaldo.
0
Kowal przepowiedział xD Mówił, że Villarreal może sprawić niespodziankę i tak też się stało.
0
Może by tego Foytha do nas ściągnąć :))
0
@Kamiloza91 Real to bierze, niestety. :(
4
Villarreal gdyby wykorzystał choć 50% swoich stuprocentowych szans, to dziś by wywiózł minimum z trzy bramki xD
5
Jestem pełen podziwu dla Villarrealu. Skreśliłem ich od razu, a tu proszę, nie tylko powalczyli, ale i wysoce jest prawdopodobne, że wygrają. Najlepsze jest to, że 1-0, to najmniejszy wymiar kary dla Bayernu xD
0
@Gibbon_FCB No to już nic ich nie zatrzyma... :D
0
Nie ma gola dla Villarrealu
1
@Bocheno1 Hahaha, jak to było? Dlaczego Chelsea nie wygra? A no właśnie dlatego :DD. Real ich robi jak chce, dokładnie tak jak mówiłem, że będzie :))
0
@ranger3120 Najlepszy jest odcinek z zabójczą gąbką :DD Polecam, emocje gwarantowane :)
2
"Gęsia Skórka"? TOP!
0
@jeyx77x Ogólnie uważam, że jest masa ciekawych osób, które mogłyby przyczynić się do rozwoju KS i stworzyć w nim naprawdę fajne programy, ale niestety interesy się nie zgadzają... Teraz Ks ma współpracę z C+ i powiem szczerze, że o wiele lepiej ogląda mi się ich programy, niż przedtem. W końcu jakieś inne opinie, inne spojrzenie na całą sytuację, a nie w kółko to samo.
Warto jednak zaznaczyć, że KS niestety najbardziej rozwija się poprzez tematy wykraczające poza sport. Widzów oglądających programy sportowe jest tam max 200k., a cała reszta, to widzowie "Dziennikarskiego Zera".
3
@Sulimo Niektóre chyba już się powtarzają :D Były wcześniej :)
4
Denerwuje mnie te "czas nas goni panowie" u Pola. Są na yt i czas ich goni? Jak mogą porozmawiać na spokojnie o każdym wydarzeniu sportowym (tym większym), to ten wyjeżdża, że nie ma czasu xD. Ja rozumiem, że mają też inne programy, ale Pol mówi tak praktycznie w każdym, czy to jest HP, czy zwykły ligowy, przez co rzeczywiście zaczynają pomijać masę ciekawych zdarzeń boiskowych i wychodzi później na to, że pół programu poświęcili jednemu tematowi, zamiast wypowiedzieć się także o innych.