5

Przypominam, że mecz Barcelony odbędzie się o godzinie 21:00 :)

6

Dobra, jutro gra nasza Barcelona. Oby był to 16 z rzędu mecz bez porażki naszych.

3

Co wy chcecie od ludzi kibicującym Realowi w starciu z City? W końcu romantyczny futbol będzie grał przeciwko petrodolarom. Czy nie tego zawsze chcieliście, żeby wyjaśniać takie klubiki, co śpią na kasie? ;D

1

@kamiVeB Nie. W żadnym wypadku.

0

@BartqRKO Savić do Jacka:
-Ty też chcesz obskoczyć wpierd** ?
:DDD

4

@against_modern_football Nie okłamujmy się ;) Zrobi

0

@AFA90 Nie, zdecydowanie bardziej emocjonującym dla mnie był mecz Chelsea :)))

4

O kurde, dopiero teraz zobaczyłem, że Benfica remis ugrała z Live (3:3). Uważam, że z dobrym wynikiem pożegnali się z LM.

3

No i oczywiście, jak to ktoś wczoraj przewidział, City troszeczkę się osłabiło na półfinał z wiadomo kim ;D

0

Wy tu o jakimś meczu, a w "gorących" na pierwszym miejscu toczy się odwieczny spór FCB-RM ;DDDDD

1

@zaiks No i widzisz, Ty masz inne zdanie, ja mam inne - poprzestańmy na tym.

1

@zaiks Zgoda, musisz wygrać LM, ale również na własnym podwórku musisz coś udowodnić. Ile lat bierzemy pod uwagę? Ostatnie 3,4,5?
Ze stwierdzeniem "najlepsza drużyna na świecie" wstrzymałbym się jeżeli chodzi o LM, bo każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że wiele zależy tam od losowania, bo możesz trafić na tych najlepszych, bądź ich uniknąć. Ostatnio wygrała Chelsea, ale czy nazwalibyśmy ją z tego powodu najlepszą drużyną Europy? Raczej nie. Dlatego trzeba znaleźć jakiś równoważnik pomiędzy rozgrywkami ligowymi, a tymi "elitarnymi".
Jeżeli chodzi o wskazanie jednej konkretnej drużyny, to musiałbym się nad tym bardziej zastanowić, bo jeżeli chodzi o ostatnie lata - to wydaje mi się, że Bayern, bo dosłownie wciągnął tylną stroną każdą drużynę w LM, a w dodatku i na własnym podwórku jest hegemonem i pewny jestem tego, że jeżeli Real by zagrał z nimi wtedy (np. zamiast Barcy), to nie byłoby czego zbierać z drużyny z Madrytu. Tak potężnej drużyny dawno w LM nie było. I znowu - całość rozbija się o to, jak daleko się cofniemy, no ale to uznaję za "ostatnie lata".

0

@zaiks Strasznie ciężko jest wybrać, bo wiele zależy od tego, jaki okres bierzemy pod uwagę. Mówisz o City w LM, a ile mistrzostw kraju w ostatnich latach wygrał Real? Żebyśmy się zrozumieli - nie mówię, że akurat City jest najlepsze, ale tylko pokazuję, że bardzo ciężko jest wybrać, bo wszystkie rozgrywki musisz jakoś postawić na równi.

0

@zaiks Przecież kibice praktycznie każdej drużyny przeciwnej tak piszą, co nie znaczy, że wszystko trzeba brać na poważnie :))

6

@zaiks Ale kto podważa to, że jesteście najlepsi w LM? Nikt, a jak jednak się ktoś taki znajdzie, to pokaż mu statystyki i już. Jesteście najlepsi w LM, powiedziałbym wręcz, że jesteście stworzeni do tych rozgrywek. Bardzo ciężko jest was wyeliminować, bo macie ogromną wolę walki, ale... nie powiedziałbym, że jesteście najlepszym klubem ostatnich lat.

1

@Sysia11 No nie wiem, według mnie Benz jest lepszym piłkarzem od Lewego i jeśli ja miałbym decydować, to ZP dałbym właśnie jemu, bo patrząc na niego w tym sezonie, chyba każdy z nas dostrzega, jak wiele od niego zależy w Realu Madryt. Bez niego nie byłoby tych zwycięstw w LM, nie byłoby mistrza LL i nie byłoby tak dobrych statystyk w drużynie Białych. On sam im wygrywa większość meczy. To chyba jasno pokazuje, kto jest lepszy.

8

Oby Pepcio dziś nie przekombinował i spokojnie awansował do półfinału. Życzę mu tego i tak z rozpędu niech jeszcze ukąsi Real i zamelduje się w finale. :D

33

"Barcelona chce zatrzymać Luuka de Jonga"
Problem w tym, że on się tak rozpędził, że nie da się go już zatrzymać ;))

3

@squeamish City, bo w nich jako jedynych wierzę, że mogą powstrzymać Real przed finałem LM.

1

@macio_944 Wiesz, no ale jednak to już było. Co, cały czas będziemy wypominać te 4-0? W lidze wiele się nie zmieniło, a jedynie dodało nam pewności siebie.

0

No to co, do trzech razy sztuka i w półfinale też ktoś się im wyłoży?

1

No, zaryzykowałbym stwierdzenie, że Real, to mistrzowie minimalizmu ;D Przez 95% meczu grają piach, żeby w pozostałych 5%... też grać piach, z tym że są jakoś nadzwyczaj skuteczni wtedy. :DD

19

Pep słuchaj, Ty weź nie kombinuj, jak awansujesz do półfinału. Zagrajcie to co gracie, a nie jakieś nieoczywiste, nagłe zmiany :D

0

Benzema>Chelsea
Taka prawda

2

No to żeby dopełnić formalności, to niech jutro jeszcze Atletico wygra i Real już z całą pewnością zamelduje się w finale xD

1

@Uukasz_93 Chyba Kante. W każdej akcji bramkowej zaczynało się od niego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

LM, to takie rozgrywki, gdzie większość drużyn gra pięknie, ale jedyny tragiczny Real i tak wygrywa. ;)

2

W najlepszym wypadku widzę tu karne, a widząc potężnego Belga na bramce Białych, to optymizm mnie jakoś nie ogarnia.

8

Nie no, ale to serio wygląda jak jakaś parodia LM. Raz, to jeszcze zrozumiem żeby tak się stało, ale dwa razy pod rząd? Najpierw PSG, teraz Chelsea, no to zakładam, że w półfinale w pierwszym meczu City wygra z 2:0, ale w rewanżu, powiedzmy pod koniec meczu, nagle obrońcy City dostają wylewu i Real wygrywa 3:2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?