0

A ja uważam, że będzie dziś łatwo. RSSS to nie Cadiz, będą grali tak jak my lubimy. Pierwszy gol wpadnie do 30 minuty meczu ;DD

1

@Janiama 2:0 dla Barcy

14

@GeneralXavi No i tak to właśnie wszystko jakoś się kręci w naszym kraju. Jak jest źle, to musi być gorzej...

1

Jeśli chcecie umieszczać tu informacje na temat transferów Barcy, to proszę napisać komentarz i tam to robić, bo może ja nie chcę wiedzieć, kto będzie grać w naszej koszulce w następnym sezonie, a wy wszystko psujecie, tworzycie nadzieje i burzycie wizję przyszłości ;D

(SPOILERY) : Transfery Barcy
Tak proszę to rozwiązać

3

@eckov Według mnie nr. 1 nie jest aż taki oczywisty. Są treści, których po prostu nigdy nie powinno być w internecie, a Ty mógłbyś natknąć się na nie od tak, przeglądając go. Ja wybrałbym nr. 2, bo jednak gdzieś musi być ta granica.

0

@Mow_mi_Douglas Żeby był jakiś sens egzystencji na tym forum niektórych użytkowników. :D

0

Mam takie pytanko. Nie ważne czy da się takie coś wprowadzić czy nie, po prostu podajcie swoją odpowiedź :D
Gdybyście mieli wybór, to co byście wybrali w tej sytuacji? Mowa tu o wolności słowa w INTERNECIE, nie tak na co dzień!

1.całkowita wolność słowa - każdy może umieścić w internecie dosłownie co chce.
2.częściowa cenzura - treści wulgarnych, drastycznych i pornograficznych
3.całkowita cenzura - wszystkich treści powszechnie uznanych za złe dla społeczeństwa

Proszę o wybór jednej opcji, którą TY preferujesz. Miło by było, gdybyście podali powód wybrania tej opcji :)

0

@Peciak No nie wiem. Tu to raczej szczęście mieliśmy, że nie władowali nam więcej. Nieskuteczność? Owszem, jest problemem, ale to nie od dziś wiadomo. Pomimo, że Cadiz postawił autobus, to jednak zasłużenie wygrali. Wynik to bramki, nie posiadanie piłki, nie podania i nie setki wrzutek, a skoro wygrali, to znaczy, że byli lepsi w ofensywie, jak i w defensywie. :D

0

To jak to Kowal powiedział? Jesteśmy drużyną na półfinał LM? :)

4

Trofea z Barceloną (z przymrużeniem oka ;))
Koeman:1
Xavi:0

0

@MarcelNJ11 Przecież to już wiadomo od czwartku :)

1

Ale pokonaliśmy Real Madryt 4-0 xD

2

@GeneralXavi Gdybym był tak słaby w tym co robię, tak jak dzisiejszy Lenglet w tym co robił, to przestałbym to robić :)

0

@Tom0VeB Gdzie ja mówię, że miał to zrobić? Mówię, że stawianie znaku równości między nim a Zidanem, to nieporozumienie, bo Francuz wygrał jednak wiele, a Xavi, nic, bo (w domyśle) krótko trenuje. Co ma do tego czy miał okazje to zrobić, czy nie? Dlatego mówię, że nie można tu postawić znaku równości.

4

Znowu sędzia był problemem? Panowie, to nie ma sensu. W takim razie w każdym meczu, w jakim nam nie idzie, wymówką będzie sędzia. Zrozumcie, że wystarczy grać dobrze, tylko tyle i aż tyle. Nie mówię, że zawsze podejmował dobre decyzje, ale na koniec to nie ma znaczenia, wynik idzie w świat i nikt nie będzie słuchał tego płaczu. Musimy się spiąć i grać lepiej, bo wygląda to bardzo źle.

0

@Zaba97 Dlatego nie ma co stawiać tu znaku równości. Zidane, jak na razie ma się czym pochwalić, a Xavi nie.

6

Ufff, dobrze że to już się skończyło. Pora zagrać na poważnie z Liverpoolem, City i PSG, w końcu mamy z nimi szansę, prawda? xD

1

@Cyzix Zidane wygrał LM, także tego... :D

0

No to co, co dzisiaj jest problemem? Ciężki teren? Sędzia? Murawa? Nic nie jest problemem, po prostu gramy jak dziady od dwóch meczów.

4

Kiedy już wszystko wydaje się być stracone, wchodzi on. Wchodzi Mingueza i... już na pewno wszystko jest stracone

1

Czekajcie, czekajcie!
Relacje z tego meczu proszę umieszczać pod tym komentarzem, żeby nie robić spamu!

14

xDDDDDD No jeszcze tego brakowało, żebyśmy w taki sposób gola stracili

1

Kocham nasz klub. Z czołówką wygrywamy, ze spadkowiczami męczymy się niemiłosiernie, z Cadiz prędzej Depay trzy razy pod rząd strzeli po pięć goli w meczu, niż my wygramy. I jak tu podbijać Europę? Zaraz mecz z Rayo i czuję, że będzie to samo...

8

To Real miał spuchnąć, nie my...

1

@Janiama ciężkie 1-1

15

1.Kup bilet na mecz Barcelony
2.Sprzedaj bilet kibicom innego klubu
3.Mniej pretensje, że na trybunach było więcej kibiców gości
4.Zwołajcie się pod Camp Nou i bądźcie oburzeni
5.Obwiniaj za to co zrobiłeś Ty i wielu Tobie podobnych Laportę i domagaj się jego dymisji.

Nasza Barcelona...więcej niż klub.

2

@VamosRakieta Ty mi lepiej powiedz czemu wczoraj przegraliście z Realem :P

0

Gdybyście mogli obejrzeć ostatni, najlepszy mecz jednego zawodnika, to kogo byście wybrali?
Dla mnie sprawa jest prosta, Ronaldinho

0

@Rewolucja123 No ale przecież właśnie mi o to chodzi, że jeśli oni OBAJ są, to gra jest stabilna, a jeśli tylko jeden z nich wypada, to jest już gorzej, nie zawsze, ale często. W pojedynkę, gdy nie ma drugiego słabiej sobie radzą. Zgadzam się z Tobą, że Pique jest lepszy w obronie, ale sam pełnej stabilności według mnie nam nie zapewnia.

0

@Kurkmen Oczywiście, wpływa to na decyzję, bo miałoby to takie zadanie, żeby sędzia dokładniej przeanalizował zdarzenie i umiał powiedzieć, dlaczego decyzja jest taka, a nie inna a jeżeli chodzi o presję otoczenia, to i tak jest ona ogromna, bo zawsze dookoła zaczyna roić się od typów wykrzykujących różne rzeczy. Według mnie, to byłoby na plus, ale jak masz inne zdanie, to nie zamierzam go na siłę zmieniać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?