4

@AmigoBlancos Ta statystyka jest kompletnie bez sensu. Kolejny "element", żeby eksperci w studiu mieli o czym gadać i tyle.

0

@SuperPatsonFCB z drugiej strony tylko w połowie słuszny. :D Trener ma za zadanie nie tylko doprowadzić piłkarzy do ostatniej tercji boiska, ale i ustawić ich w ataku, tak żeby finalizacja akcji miała jak największe szanse na powodzenie. Więc tu takie 50/50 :D

1

A pomyśleć, że to my mogliśmy grać z West H. Miało być tak pięknie...

0

Ale my jesteśmy w bagnie po uszy. :(

0

@Antimadridista_WR To jedyny minus :), ale z drugiej strony, nie ma pewności, że ten rewanż będzie równie emocjonujący. Chciałbym zobaczyć, co np. Real zrobiłby w końcówce tego spotkania, gdyby to był jeden mecz.

1

@busquets5 Już bez przesady. Takie murowanie to masz prawie w każdym meczu, gdzie gra mocno defensywna drużyna. Jest tak zawsze. Jeśli wywozisz dobry wynik, to teraz Ty będziesz się troszkę murował. Tego nie da się uniknąć.

1

@AmigoBlancos A ja tam jestem za tym właśnie, żeby nie było dwumeczów w FF LM. Według mnie byłoby to zdecydowanie ciekawsze.

0

@Cule1234 Tego się nie spodziewałem...

9

@Worny I takich piłkarzy potrzebujemy więcej. Piłkarzy, dla których Barcelona, to więcej niż klub.

1

@masq albo ta reklama Zalando co kiedyś była:
nie zajmuj się dramą, tu liczy się styl... :DDD

4

@Freudysta Ale żeby tak kibic Barcelony kibicował Realowi? Świat musiałby się skończyć. :D To co dzieli te dwa kluby, to nie jest zwykła niechęć.

0

@Emhyr Boję się o to, co oni tam wymyślą mu. Wciąż nie mam przekonania do niego i uważam, że lepiej byłoby się z nim pożegnać.

2

Jestem pod wrażeniem, jak dobre było sędziowanie w pierwszych meczach półfinałowych LM. Rzadko ostatnio zdarza się taka sytuacja, że nie ma do czego się przyczepić, jeżeli chodzi o pracę sędziego ^^

7

@Freudysta Nie ma mowy. Do boju City!

10

@JackH Niech swój mózg uznają za kancerogenny.

4

Szkoda, myślałem, że Villarreal coś powalczy, a tu taka kaszana. Nie liczyłem na jego zwycięstwo, ale jednak spodziewałem się nieco więcej z jego strony.

1

@Comfortable_ No u mnie jest tak cały czas na tym Polsacie.

1

Nie wiem co jest z tym Polsatem. Wczoraj głos był wyraźnie opóźniony do obrazu, dziś mi wszystko spoilerują, bo jest odwrotnie. Jeszcze nic się nie stało, a ten już mi się drze Gooooool! Oszaleć z nimi można. :D

7

@Medium No tak tu już jest. Taka jest tu narracja i tyle. Nie ma zasłużonych zwycięstw Realu, są tylko fartowne xD. Uważam, że większość tu wie, że jest inaczej, ale po prostu podtrzymują tradycję :)

2

@PatrychoO Nie ma takowej :D. Wszystko zależy od interpretacji sędziego ;)

0

@ElKamil Jeżeli chodzi Tobie o mój komentarz, związany z "paktem z diabłem", to kompletnie go nie zrozumiałeś. Nigdzie nie piszę, że Real ma szczęście, że wygrywa, bądź osiąga dobry dla siebie wynik, bo uważam, to za głupotę. Piszę, że Benzema i Vini doskonale potrafią wywierać presję na obrońcach i bramkarzu drużyny przeciwnej i robią to na tyle dobrze, że jest to coś niesamowitego i aż trudno zrozumieć to, jak często dochodzi do aż tylu błędów formacji defensywnej.

2

@zmiana_plana Nie fart, tylko głupota City.

8

Jaki fart? O czym wy tu mówicie? Nie rozumiem was :D

- bramka Benzemy - co tu jest fartem? Uderzył ją ładnie i wpadła do siatki. To że odbiła się od słupka? Znalazł sobie pozycję i obrońca City ewidentnie spóźniony. Gol ładny i niczego fartownego w tym nie widzę.

- bramka Viniego - przebiegł sobie boisko i co tu jest fartem?

- bramka Benzemy (karny) - tu ok, szczęśliwa ręka, ale z drugiej strony, na co liczył obrońca City unosząc tak wysoko rękę? Co chciał nią zrobić? Zasłużony karny.

1

@Keson Ja jestem przekonany, że Live vs Real

0

@Emhyr Ja nie wierzyłem w Real w meczu z PSG i co? I przeszli dalej. Tu będzie podobnie coś czuję. W każdym bądź razie, uważam, że przejdą dalej, bo gorzej chyba nie da się zagrać w obronie, jak zrobili to dzisiaj.

1

@Emhyr Ja bym tego taki pewny nie był. Co z tego, że byli lepsi, jak i tak ugrali tylko jedną bramkę więcej z Realem, który grał padakę, a to dla niego żaden problem odrobić.

2

Kurde, ale zauważcie, że znowu coś wisiało w powietrzu z jakimś wylewem w obronie, tym razem z udziałem City, kiedy piłka trafiła w słupek. To jest coś niesamowitego, co się wyrabia w obronie, kiedy obok stoi taki Benzema czy Vini. Nie rozumiem tego. Jak za tydzień znowu takie coś się wydarzy, to zacznę podejrzewać, że Real zawarł jakiś pakt z diabłem :DD

1

Sędzia TOP! 10/10 sędziowanie.
Uważam, że Real awansuje, skoro na wyjeździe strzelili 3 gole i mają rewanż u siebie. City nie udźwignie tego.

0

A wy jak uważacie? Jaki będzie wynik meczu City vs Real?

1

Helikopter, helikopter... :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?