Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@AmigoBlancos Ta statystyka jest kompletnie bez sensu. Kolejny "element", żeby eksperci w studiu mieli o czym gadać i tyle.
0
@SuperPatsonFCB z drugiej strony tylko w połowie słuszny. :D Trener ma za zadanie nie tylko doprowadzić piłkarzy do ostatniej tercji boiska, ale i ustawić ich w ataku, tak żeby finalizacja akcji miała jak największe szanse na powodzenie. Więc tu takie 50/50 :D
1
A pomyśleć, że to my mogliśmy grać z West H. Miało być tak pięknie...
0
Ale my jesteśmy w bagnie po uszy. :(
0
@Antimadridista_WR To jedyny minus :), ale z drugiej strony, nie ma pewności, że ten rewanż będzie równie emocjonujący. Chciałbym zobaczyć, co np. Real zrobiłby w końcówce tego spotkania, gdyby to był jeden mecz.
1
@busquets5 Już bez przesady. Takie murowanie to masz prawie w każdym meczu, gdzie gra mocno defensywna drużyna. Jest tak zawsze. Jeśli wywozisz dobry wynik, to teraz Ty będziesz się troszkę murował. Tego nie da się uniknąć.
1
@AmigoBlancos A ja tam jestem za tym właśnie, żeby nie było dwumeczów w FF LM. Według mnie byłoby to zdecydowanie ciekawsze.
0
@Cule1234 Tego się nie spodziewałem...
9
@Worny I takich piłkarzy potrzebujemy więcej. Piłkarzy, dla których Barcelona, to więcej niż klub.
1
@masq albo ta reklama Zalando co kiedyś była:
nie zajmuj się dramą, tu liczy się styl... :DDD
4
@Freudysta Ale żeby tak kibic Barcelony kibicował Realowi? Świat musiałby się skończyć. :D To co dzieli te dwa kluby, to nie jest zwykła niechęć.
0
@Emhyr Boję się o to, co oni tam wymyślą mu. Wciąż nie mam przekonania do niego i uważam, że lepiej byłoby się z nim pożegnać.
2
Jestem pod wrażeniem, jak dobre było sędziowanie w pierwszych meczach półfinałowych LM. Rzadko ostatnio zdarza się taka sytuacja, że nie ma do czego się przyczepić, jeżeli chodzi o pracę sędziego ^^
7
@Freudysta Nie ma mowy. Do boju City!
10
@JackH Niech swój mózg uznają za kancerogenny.
4
Szkoda, myślałem, że Villarreal coś powalczy, a tu taka kaszana. Nie liczyłem na jego zwycięstwo, ale jednak spodziewałem się nieco więcej z jego strony.
1
@Comfortable_ No u mnie jest tak cały czas na tym Polsacie.
1
Nie wiem co jest z tym Polsatem. Wczoraj głos był wyraźnie opóźniony do obrazu, dziś mi wszystko spoilerują, bo jest odwrotnie. Jeszcze nic się nie stało, a ten już mi się drze Gooooool! Oszaleć z nimi można. :D
7
@Medium No tak tu już jest. Taka jest tu narracja i tyle. Nie ma zasłużonych zwycięstw Realu, są tylko fartowne xD. Uważam, że większość tu wie, że jest inaczej, ale po prostu podtrzymują tradycję :)
2
@PatrychoO Nie ma takowej :D. Wszystko zależy od interpretacji sędziego ;)
0
@ElKamil Jeżeli chodzi Tobie o mój komentarz, związany z "paktem z diabłem", to kompletnie go nie zrozumiałeś. Nigdzie nie piszę, że Real ma szczęście, że wygrywa, bądź osiąga dobry dla siebie wynik, bo uważam, to za głupotę. Piszę, że Benzema i Vini doskonale potrafią wywierać presję na obrońcach i bramkarzu drużyny przeciwnej i robią to na tyle dobrze, że jest to coś niesamowitego i aż trudno zrozumieć to, jak często dochodzi do aż tylu błędów formacji defensywnej.
2
@zmiana_plana Nie fart, tylko głupota City.
8
Jaki fart? O czym wy tu mówicie? Nie rozumiem was :D
- bramka Benzemy - co tu jest fartem? Uderzył ją ładnie i wpadła do siatki. To że odbiła się od słupka? Znalazł sobie pozycję i obrońca City ewidentnie spóźniony. Gol ładny i niczego fartownego w tym nie widzę.
- bramka Viniego - przebiegł sobie boisko i co tu jest fartem?
- bramka Benzemy (karny) - tu ok, szczęśliwa ręka, ale z drugiej strony, na co liczył obrońca City unosząc tak wysoko rękę? Co chciał nią zrobić? Zasłużony karny.
1
@Keson Ja jestem przekonany, że Live vs Real
0
@Emhyr Ja nie wierzyłem w Real w meczu z PSG i co? I przeszli dalej. Tu będzie podobnie coś czuję. W każdym bądź razie, uważam, że przejdą dalej, bo gorzej chyba nie da się zagrać w obronie, jak zrobili to dzisiaj.
1
@Emhyr Ja bym tego taki pewny nie był. Co z tego, że byli lepsi, jak i tak ugrali tylko jedną bramkę więcej z Realem, który grał padakę, a to dla niego żaden problem odrobić.
2
Kurde, ale zauważcie, że znowu coś wisiało w powietrzu z jakimś wylewem w obronie, tym razem z udziałem City, kiedy piłka trafiła w słupek. To jest coś niesamowitego, co się wyrabia w obronie, kiedy obok stoi taki Benzema czy Vini. Nie rozumiem tego. Jak za tydzień znowu takie coś się wydarzy, to zacznę podejrzewać, że Real zawarł jakiś pakt z diabłem :DD
1
Sędzia TOP! 10/10 sędziowanie.
Uważam, że Real awansuje, skoro na wyjeździe strzelili 3 gole i mają rewanż u siebie. City nie udźwignie tego.
0
A wy jak uważacie? Jaki będzie wynik meczu City vs Real?
1
Helikopter, helikopter... :))