1

@Janiama No tak, ale to są tylko statystyki. W którym meczu w tym sezonie możesz powiedzieć, że Ter Stegen robił różnicę? W żadnym. Co miał wpuścić, to wpuścił, a nawet czasem jakąś bramkę dodał od siebie. Według mnie tu nie ma czego bronić. Albo grasz tak, żeby widać było, że dla klubu jesteś wartością dodatnią, albo musisz liczyć się z tym, że zaraz może ktoś wpaść na twoje miejsce. W piłce jest tak, że nie możesz wypaść na dalszy okres z formy, bo wtedy stajesz się, no właśnie taki jak Marek...

0

@Matix28 Liverpool/Bayern Monachium

1

A ja z kolei najbardziej lubię jesień xD. Wszystko wtedy jest zrównoważone, że nie ma czegoś za dużo, albo za mało. Wtedy dla wszystkich jest dobrze. Robactwo powoli się chowa, słońce już aż tak nie grzeje, ale też nie jest zimno.

1

@macio_944 Dla mnie akceptowalnym jest tak, jak jest teraz. Męczarnie zaczynają się dopiero przy 30 stopniach i więcej, a wszystko inne idzie jakoś znieść :D

5

@macio_944 teraz jeszcze nie jest aż tak tragicznie. Zobaczymy co będzie w czerwcu/lipcu

0

@DonAndresFCB No ja tutaj wczoraj odpisywałem typowi, według którego Ter Stegen to TOP światowy i jeszcze mówił, że w tyłkach nam się poprzewracało, że chcemy go sprzedać więc wiesz...

0

@Marcelinho99 takie były nastroje u zdecydowanej większości użytkowników tej strony ;)

0

Parę miesięcy temu [koloryzowane, choć czy na pewno?] :=)

Dembele - niech on już spada z tego klubu. Gwizdy w pełni zasłużone. Nie jesteśmy frajerami, żeby się na niego nabrać

Frenkie - Frenkie ma zostać. na nim trzeba budować drużynę. Jak się go dobrze przyciśnie, to można z niego zrobić klasę światową.


Teraz:
Dembele- oby został. Jest nie do zastąpienia. Nie ma drugiego takiego na jego pozycję.

Frenkie - niech odchodzi. Chłop nie nadaje się do Barcelony. Nic nie pokazuje.

0

@PatrykBarca Wyłączając korzyści finansowe - Marek.

0

@Johnnie_Walker Pena i tyle w temacie. Jak niektórzy tu są za odejściem Frenkiego, tak ja otwierać szampana będę dopiero po odejściu Marka.

0

@FCBMati10 Podstawą jest, żeby bronił coś więcej, niż strzał w niego. Wiem jak jest w Barcelonie i czego ta wymaga od poszczególnych zawodników, ale z całym szacunkiem - mnie to nie obchodzi. Dla mnie najważniejsze jest, aby gościu potrafił wyjąć coś więcej i żeby umiał prosto podać piłkę do obrońcy, tyle i aż tyle. Nie oczekuję nie wiadomo czego od zawodnika, ale żeby mógł swoją pracą wybronić się w podstawowej jedenastce. Marek też ostatnio coś nie potwierdza u siebie za dobrej "gry nogami".

0

@taris No taka prawda. Mógłby napisać 99%, a i tak byłoby 50/50 :D

3

@Emhyr 95% wyliczone ze wzoru Hajty.

1

@adi7adi8 Na pewno. Trzeba tylko poszukać. To też jest takie gadanie. My nie mamy jakichś ultra potężnych zawodników. W tym zespole każdego da się zastąpić, tylko nie mamy kasy.

0

@VbamboeB xD Marek jest według Ciebie bramkarzem z topu obecnie? No to Ty chyba piłki nożnej nie oglądasz, albo utknąłeś w złotych czasach Barcelony.
Nawet pomimo takiej obrony jaką ma Real, to i tak każdy mówi o tym, że to interwencje Belga w dużej mierze robią mecze Królewskim. On robi różnice, Marek nie.

5

@FCBMati10 Ee tam, gadanie o jakimś specyficznym profilu. Nam potrzebny jest bramkarz, ktoś kto wyciągnie coś nie do obrony, jak potężny Belg w Realu, a nie typ co ze swoją "grą nogami" będzie podawał do najbliższych obrońców. Dla chcącego nic trudnego. Trzeba tylko chcieć się pozbyć Mareczka.

1

@RonnieVEB To nie jest już raczej w naszej sytuacji kwestia czy chcemy, czy nie. Raczej musimy.

1

Czy Frenkie odejdzie, czy nie, to w sumie jest mi obojętne. Uważam, że nie daje nam w 100% tego, co od niego oczekiwaliśmy i widać, że z olbrzymiego potencjału, jaki niewątpliwie w sobie ma, tu wiele nie prezentuje. Jest to zawodnik, którego wydaje się, że łatwo będzie nam zastąpić, ale zobaczymy jak to wszystko poukłada się w przyszłości.

Cholernie szkoda mi tego zawodnika, że tak potoczyła się jego kariera. Miałem co do niego olbrzymie oczekiwania, a wyszło, jak wyszło. :(

0

Biedny Riki, takiemu to zawsze wiatr i piach w oczy :D

0

No i pomyśleć, że przez takie błędy najczęściej tracimy punkty... Ja nie wiem co oni z tym mają

7

Ale fart xDDDDDDD

1

Oby chłop szybko wrócił do zdrowia. Dobrze, że ten sezon się już kończy, uff...

0

Ależ fatalna interwencja bramkarza xD

0

No słabo to wygląda, ale weźcie pod uwagę to, że już tak naprawdę o nic nie grają. Pamiętajcie, zawsze mogło być gorzej...

0

Live? Co się dzieje? Nie rób nam tego teraz, zaraz mecz z Realem. Weź się w garść.

0

@Colon Nie wiem czemu, ale Pan Stanisław od razu jak się na niego patrzy, wydaje się być naprawdę pozytywnym gościem :D Bardzo go lubię :D

3

@Essos silniejszy jest tygrys.

1

@Adi123456789 Dokładnie Adi. Zobaczymy, może kiedyś taki składzik nam wyjdzie na jakiś mecz :D

2

U mnie dzisiaj nie ma nic do meczyku. Żadnych chipsów, pizzy, kebabika, nic... I tak to się właśnie żyje o... A nie powiem, zjadłbym jakąś ostrą pizzę.

2

@Jakchcesz Ja bym na Twoim miejscu poczekał do ostatniego meczu, żeby tak oficjalnie zakończyć sezon 2021/2022 banem. ;DD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?