Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@DonMatteo901 Ale się opłaciło, bo nie trafili, a tak bramka w plecy :)
0
@Kamiloza91 Przecież w tym też tak się zaczęło. W lipcu graliśmy presezon, a dokładnie 21.07 go rozpoczęliśmy, a 15.08 już był mecz z RSSS w lidze.
1
@PatrychoO To samo miałem chęć napisać, ale się powstrzymałem, bo problemów można sobie narobić :)
0
@taris chociaż ze dwa Pan daj :)
0
Do końca sezonu z naszym udziałem pozostały trzy mecze. Z tej okazji, chciałbym zapytać was o pozytywy i negatywy tego mijającego sezonu. Co według was możemy uznać za PLUS, a co za MINUS naszej Barcelony 2021/2022? Takie najważniejsze rzeczy.
1
@MASTURBINHO Ja bym nie zapomniał także o czwartym, piątym, szóstym, siódmym itd. zawodniku, którzy również przyczynili się do zdobycia gola ;)
0
@pt9 Lepiej się ustawia. Tyle w temacie... :)
0
@Survier raczej nie dzieje się NIC... :D
2
@norbi77 Przynajmniej nie wprowadza w błąd widza :DDD
2
To w końcu LR chce przedłużenia kontraktu z Dembele, czy nie? Ludzie, przecież to jest nasz wiatr na skrzydłach... ;)
0
@pax No nie wiem z tym Dembele. Ja bym nie powiedział, że miał dobrą pierwszą połowę.
0
Błagam tylko o jedno, żeby następny sezon wyglądał lepiej, tylko tyle, nic więcej. Nie wiem co się stało, że znowu gramy taką kaszanę.
0
Spokojnie, przyjdzie 90 minuta i wtedy strzelimy ze dwa, trzy gole, tak będzie, nie zmyślam.
2
Bezradność, bezzębność, powolność - definicją tych słów jest Barcelona, niestety.
2
@Janiama 2:1 Barca
1
@Michu94 Alba nie odejdzie z tego klubu z własnej chęci.
2
@Mns21 Ten mecz, to był prawdziwy cios w serce kibica Barcelony. Nigdy go nie zapomnę. Po tym meczu czułem się tak, jakby ktoś podszedł do mnie i przywalił mi mokrym ręcznikiem prosto w twarz xD. Żadna inna porażka nie bolała mnie bardziej, żadna.
0
@MatLMG PSG i City to taki sam syf. W dodatku obie te drużyny skompromitowały się z dokładnie tym samym przeciwnikiem xD, tylko że City zrobiło to w spektakularny sposób i są większymi frajerami.
8
@Transu96 I to wszystko tylko po to, by zagrać w Roblox? Szacun za taki upór i determinację.
1
@MrPGG Powiem tak, chciałbym aby Live ich zmiotło, ale szczerze nie mam kompletnie nadziei na to. Real finałów nie przegrywa.
5
@taris to Ty mało widziałeś tam. :DD To jest prawdziwa kopalnia głupoty.
0
@Kitek1640 Obawiam się jednak, że nie tak mocne, jak wymaga tego sytuacja :)
1
@Kitek1640 to żeś teraz dał porównanie :DD Wiesz, jest jedno ale, Harry w większości sytuacji miał pomoc ze strony przyjaciół i mnóstwo szczęścia. Sam nigdy nie dałby rady pokonać Toma.
1
Rudy zazdrośnik, ehh...
1
@kamilkrycha Nie wiem czy serial byłby dobrym rozwiązaniem. Być może, ale według mnie powinno to pozostać jednak w formie takiego filmu, tylko podzielonego od 4 części na 2 oddzielne.
2
@leviOsa Dokładnie. Jak nie przeczyta się książek, to nawet nie ma mowy, żeby człowiek połapał się w tym wszystkim.
0
@MatLMG Zobaczymy.
1
@leviOsa No już na pewno część 4 jest tą która powinna mieć 2 filmy, szczególnie, że potencjał, to jest w niej według mnie największy spośród wszystkich.
1
@leviOsa Wiesz, tu już było kombinowanie jak pomieścić to wszystko, żeby film nie trwał 6h, przez co tak jak wyżej pisałem wiele wątków jest skróconych i wyglądają totalnie bez sensu. Wiele też rzeczy jest kompletnie pominiętych.
0
@Dawidfcb1998 Ja to i tak jakoś nie widzę Kyliana w tej naszej la lidze. Tu wiele drużyn jest totalnie defensywnych. Przychodzi taki Cadiz i gdzie tu się rozpędzić? Gdzie tu przedryblować typa, jak zaraz obok niego stoi trzech kolejnych? Statystyki może mieć dobre, ale według mnie nie jakieś niesamowite.