6

@DonMatteo901 Ale się opłaciło, bo nie trafili, a tak bramka w plecy :)

0

@Kamiloza91 Przecież w tym też tak się zaczęło. W lipcu graliśmy presezon, a dokładnie 21.07 go rozpoczęliśmy, a 15.08 już był mecz z RSSS w lidze.

1

@PatrychoO To samo miałem chęć napisać, ale się powstrzymałem, bo problemów można sobie narobić :)

0

@taris chociaż ze dwa Pan daj :)

0

Do końca sezonu z naszym udziałem pozostały trzy mecze. Z tej okazji, chciałbym zapytać was o pozytywy i negatywy tego mijającego sezonu. Co według was możemy uznać za PLUS, a co za MINUS naszej Barcelony 2021/2022? Takie najważniejsze rzeczy.

1

@MASTURBINHO Ja bym nie zapomniał także o czwartym, piątym, szóstym, siódmym itd. zawodniku, którzy również przyczynili się do zdobycia gola ;)

0

@pt9 Lepiej się ustawia. Tyle w temacie... :)

0

@Survier raczej nie dzieje się NIC... :D

2

@norbi77 Przynajmniej nie wprowadza w błąd widza :DDD

2

To w końcu LR chce przedłużenia kontraktu z Dembele, czy nie? Ludzie, przecież to jest nasz wiatr na skrzydłach... ;)

0

@pax No nie wiem z tym Dembele. Ja bym nie powiedział, że miał dobrą pierwszą połowę.

0

Błagam tylko o jedno, żeby następny sezon wyglądał lepiej, tylko tyle, nic więcej. Nie wiem co się stało, że znowu gramy taką kaszanę.

0

Spokojnie, przyjdzie 90 minuta i wtedy strzelimy ze dwa, trzy gole, tak będzie, nie zmyślam.

2

Bezradność, bezzębność, powolność - definicją tych słów jest Barcelona, niestety.

2

@Janiama 2:1 Barca

1

@Michu94 Alba nie odejdzie z tego klubu z własnej chęci.

2

@Mns21 Ten mecz, to był prawdziwy cios w serce kibica Barcelony. Nigdy go nie zapomnę. Po tym meczu czułem się tak, jakby ktoś podszedł do mnie i przywalił mi mokrym ręcznikiem prosto w twarz xD. Żadna inna porażka nie bolała mnie bardziej, żadna.

0

@MatLMG PSG i City to taki sam syf. W dodatku obie te drużyny skompromitowały się z dokładnie tym samym przeciwnikiem xD, tylko że City zrobiło to w spektakularny sposób i są większymi frajerami.

8

@Transu96 I to wszystko tylko po to, by zagrać w Roblox? Szacun za taki upór i determinację.

1

@MrPGG Powiem tak, chciałbym aby Live ich zmiotło, ale szczerze nie mam kompletnie nadziei na to. Real finałów nie przegrywa.

5

@taris to Ty mało widziałeś tam. :DD To jest prawdziwa kopalnia głupoty.

0

@Kitek1640 Obawiam się jednak, że nie tak mocne, jak wymaga tego sytuacja :)

1

@Kitek1640 to żeś teraz dał porównanie :DD Wiesz, jest jedno ale, Harry w większości sytuacji miał pomoc ze strony przyjaciół i mnóstwo szczęścia. Sam nigdy nie dałby rady pokonać Toma.

1

Rudy zazdrośnik, ehh...

1

@kamilkrycha Nie wiem czy serial byłby dobrym rozwiązaniem. Być może, ale według mnie powinno to pozostać jednak w formie takiego filmu, tylko podzielonego od 4 części na 2 oddzielne.

2

@leviOsa Dokładnie. Jak nie przeczyta się książek, to nawet nie ma mowy, żeby człowiek połapał się w tym wszystkim.

0

@MatLMG Zobaczymy.

1

@leviOsa No już na pewno część 4 jest tą która powinna mieć 2 filmy, szczególnie, że potencjał, to jest w niej według mnie największy spośród wszystkich.

1

@leviOsa Wiesz, tu już było kombinowanie jak pomieścić to wszystko, żeby film nie trwał 6h, przez co tak jak wyżej pisałem wiele wątków jest skróconych i wyglądają totalnie bez sensu. Wiele też rzeczy jest kompletnie pominiętych.

0

@Dawidfcb1998 Ja to i tak jakoś nie widzę Kyliana w tej naszej la lidze. Tu wiele drużyn jest totalnie defensywnych. Przychodzi taki Cadiz i gdzie tu się rozpędzić? Gdzie tu przedryblować typa, jak zaraz obok niego stoi trzech kolejnych? Statystyki może mieć dobre, ale według mnie nie jakieś niesamowite.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?