3

@Jakchcesz No tu to każdy wygrał co najmniej dwie LM w życiu, jako trener oczywiście, więc wiesz... ;D Xavi nie ma podjazdu :)

1

@Janiama 2:1 Barca

1

@Cataloniec94 Tak jest z każdą drużyną, która wygrywa trofeum :)

0

@FearTheBeard Różnie, zależy od pomysłu i chęci. Jeżeli mapa ma być fabularna, to robię mapy G, natomiast jeżeli ma nie być fabuły, to już zależy od chęci. Mapy większych rozmiarów są bardzo czasochłonne i trzeba spędzić nad nimi wiele miesięcy, żeby wszystko dopracować (nie używam narzędzi losowo generujących teren, każdy element układam sam). Plus sprawdź czy wszystkie walki są do ugrania, plus ustal wszystkie zdarzenia czasowe, plus przetestuj mapę, czy nie ma błędów w mechanice. Dużo tego jest i dlatego tak wiele czasu zajmuje. :)

0

@FearTheBeard A jaki bohater jest Twoim ulubionym? :)

0

@FearTheBeard Zauważyłem, że dużo tu osób lubi Bastion. :D Ciekawe dlaczego... ;))

0

@Kamyk37 Ma swój klimat, ale uważam, że mocno odstaje od poprzedniej części. Tak jak już wcześniej napisałem, w czwórce fabuła jest fenomenalna. Można grać i grać tylko dla niej, bo tak doskonale jest rozwinięta. Moja ulubiona, to historia lorda Lysandera :)

0

@etobzyk No to są takie podstawy totalne. Rozwinięte na maksa potrafią świetnie ułożyć grę.

0

@TheNekro94 Masz rację. Dzisiaj żeby coś zrobiło wyświetlenia, to musi być to przesiąknięte patolą. Szkoda, że takie czasy nastały.

1

Makelele w HP tylko 378k. wyświetleń? Szkoda, że ludzie wolą bardziej obejrzeć HP z Jasiem Kapelą, niż z taką osobowością, jaką jest Claude.

1

@ferdas_rawa Ja również uwielbiam Zamek, ale tuż obok umieściłbym także Nekropolię. Dwa najlepsze dla mnie zamki. :)

0

@ranger3120 W starciu z Nekropolią krzyżowcy są dobrzy, poza tym mają fajne obrażenia, ale rzeczywiście, ich prędkość jest przynajmniej dla mnie również troszeczkę zniechęcająca. No chyba, że masz ze sobą bohatera kapłana. Wtedy z krzyżowca można zrobić maszynę do niszczenia wszystkiego co się rusza ;)

0

@ranger3120 Większość chyba wybiera mnichów :))

0

@TheNekro94 U mnie w czwórce podobnie jak i w trójce. Najlepsze zamki dla mnie, to Zamek i Nekropolia.

2

@Barca1992 Wielkie Gorgony ze swoją klątwą, to rzeźnicy w Cytadeli, a na dodatek wytrzymałe cholerstwo :D

0

@TheNekro94 @ranger3120 A jakie jednostki wybieraliście u ludzi? Mnichów czy Krzyżowców? Ja mnichów :D

0

@TheNekro94 Polecam gorąco :) Często tak robię.

1

@Lionel_Messi10 Pełnej wersji, wraz z dodatkami.

1

@Lionel_Messi10 Ifryty z Inferno, to zawsze był poważny problem, jak sobie z tym radzić. Jak grało się przeciwko komputerowi, to dało się je spowalniać i trzymać na dystans tak długo, dopóki ich nie powystrzelało się, ale jak przychodziło walczyć z graczem, to były okropne ciężary.

0

@macio_944 To musi być fascynujące. O której dokładnie jest pokaz?

0

@TheNekro94 Mi np. bardzo podobało się to, że musiałeś decydować kogo wybrać. Wielu graczy przez to znienawidziło IV, ale według mnie, to było fajne rozwiązanie.

0

@TheNekro94 Ja zazwyczaj wybierałem Jadowite Pomioty, bo łucznik, choć wampiry też były potężne. Jak się miało dwa zamki, to często robiłem tak, że w jednym wampiry, a w drugim Jadowite Pomioty :D

1

@ranger3120 Soundtracki z czwóreczki, ahh... Najlepszy jest jak wchodzisz na statek i pływasz sobie po morzu :DD

0

@macio_944 Co będzie przyrządzane?

7

@macio_944 Trzy godziny wcześniej? Wy jak studio LM na Polsacie zaczynacie robić :DD

0

@esem91 Zakończenie strasznie zepsuli. Byłem tak zawiedziony...

2

@Kengo Dla mnie ostatni sezon "Gro o Tron" nie istnieje. Nie przyjmuję tego do wiadomości.

0

@damianex10 Jeżeli chodzi o Nickelback, to tylko "Lullaby" ;)

0

@JimMorrisonFCB Szkoda, że późniejsze części Heroesów nie wyszły aż tak dobrze, jak trzecia część, choć ja pogrywam sobie jeszcze czasem w czwórkę. Wielu graczy nie lubi tej części, ale według mnie, fabuła w niej to jest ZŁOTO. :)

1

@JimMorrisonFCB No mój to zdecydowanie Gelu. Dla mnie przepotężny. Z innych postaci, to lubię jeszcze Sandro z Nekropolii, ale głównie dlatego, bo mam taki sentyment do niego. Pierwsza moja gra, była właśnie nim :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?