Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak, przecież dzisiaj był mecz. Dopiero zauważyłem. To bardzo dobra wiadomość. TOP4 według mnie już jest w takim razie, ale i tak trzeba grać do końca, choćby dla dobrych wyników.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No w końcu, jest i on. Ileż można drżeć o wynik? Nareszcie wchodzi ktoś, kto zna się na obronie ^^
3
Depay dzisiaj la zabawa
3
No i taką Barcę chce oglądać. Barcelonę, która atakuje, szybko konstruuje akcje, nareszcie coś drgnęło.
0
Aj, tu Frenkie zamiast strzelać, to przyjmował... szkoda
1
Dobra, już ciul z tym, że był spalony, ale znowu zdenerwowałem się tym, że wychodzimy do ataku, jesteśmy pod polem karnym, mamy przewagę liczebną, a i tak ta piłka dociera do jakiegoś klocka z obrony przeciwnika i uderza w słupek. xD Co się dzieje?
1
@Bocheno1 Nie ujawniłem, tylko stwierdzam fakty ;)
0
@busquets5 Wystarczy, że najdroższy puchar dla nas w tamtym sezonie ...
2
Nie no, nie mówcie mi, że Ferran = Griezmann. Przecież mały książę, to chociaż w obronie harował za co najmniej trzech i w ataku też aż taki tragiczny jak się mówi nie był. Fakt, marnował dużo setek, ale co dzięki niemu ugraliśmy w PK, to jednak przyznać mu trzeba.
1
Czyli co? Zostawiamy na następny sezon Depaya i sprzedajemy Ferrana? ;DD
4
@Roobo Nie, bo sznurówki muszą być zawiązane :)), inaczej to wina Gaviego
1
@Bocheno1 Coś w tym jest :))
0
No dobra, pierwsi strzeliliśmy gola, a więc prawdopodobnie wygramy ten mecz. :))
1
I po co tyle kombinować? Ta bramka pokazuje tylko, że wystarczą proste środki, żeby wygrać taki mecz.
1
@Janiama 1:0 Barca
3
Zwycięzcy Ligi Mistrzów 2001-2021
2001/2002 Real Madryt
2002/2003 A.C. Milan
2003/2004 FC Porto
2004/2005 Liverpool F.C.
2005/2006 FC Barcelona
2006/2007 A.C. Milan
2007/2008 Manchester United
2008/2009 FC Barcelona
2009/2010 Inter Mediolan
2010/2011 FC Barcelona
2011/2012 Chelsea F.C.
2012/2013 Bayern Monachium
2013/2014 Real Madryt
2014/2015 FC Barcelona
2015/2016 Real Madryt
2016/2017 Real Madryt
2017/2018 Real Madryt
2018/2019 Liverpool F.C.
2019/2020 Bayern Monachium
2020/2021 Chelsea F.C.
2
@PatrychoO No, ale właściwie, to czego się tu było innego spodziewać? :) Przecież każdy wiedział o tym, że tak będzie.
0
@tristan87 od 92 zmieniono formę rozgrywek i od tamtej pory, to jest Liga Mistrzów. Oczywiście, później dochodziło do wielu zmian, głównie związanych z ilością grających drużyn.
1
@MesQueUnClub96 Ale jednak zwycięzcy ;)
1
Zdobywcy Pucharu Europy Mistrzów Krajowych (od 1992 kontynuowane jako LM)
1981/1982 Aston Villa
1982/1983 Hamburger SV
1983/1984 Liverpool F.C.
1984/1985 Juventus F.C.
1985/1986 Steaua Bukareszt
1986/1987 FC Porto
1987/1988 PSV Eindhoven
1988/1989 A.C. Milan
1989/1990 A.C. Milan
1990/1991 FK Crvena zvezda
1991/1992 FC Barcelona
1992/1993 Olympique Marsylia
1993/1994 A.C. Milan
1994/1995 AFC Ajax
1995/1996 Juventus F.C.
1996/1997 Borussia Dortmund
1997/1998 Real Madryt
1998/1999 Manchester United
1999/2000 Real Madryt
2000/2001 Bayern Monachium
0
@MarioVeB! Oranżadę Helenę :)
1
@Rust_Cohle Ahh te kobiety. Rujnują facetom kariery ;D
0
@marcin62 a więc kolejny zmarnowany talent, ehh... ;)
0
@ElKamil oby, życzę wam tego :)
0
Czy rekordy Messiego zostaną kiedyś pobite i jaki z nich według was jest najcięższy by to zrobić?
1
Wyobraziłem sobie właśnie CR7 przychodzącego na mecze Barcelony, ze względu na swojego syna, który gra w naszych barwach. Jest mecz Barcelona vs Real Madryt i Cristiano cieszący się z gola dla naszych xD Nie wiem, jakoś dziwnie dla mnie by to wyglądało :DDD
0
@Janas11224 Ja co do tego mam ciągle wątpliwości. Nie wiem, muszę zobaczyć i dopiero wtedy uwierzę w to. :D
0
@JohnnyBarca Jak tak dalej pójdzie, to się okaże, że ma większy MENTAL niż CR7
0
Fajnie, że może już grać, ale ja bym jednak poczekał do nowego sezonu. Boję się strasznie o jego zdrowie. Niech się chłopak zregeneruje całkowicie, popracuje troszkę na treningach i w nowym sezonie niech ruszy na całego. Do TOP4 i tak się chyba załapiemy, więc ja bym jeszcze poczekał z jego grą.