2

@Pawel13sz Chciałbym zobaczyć kiedyś ten skład, ale za Frenkiego Pedri. Ciekawy jestem jakby to wyglądało.

1

@Adi123456789 Liczę bardzo na bramkę Ansu :DDD Oby się udało. Trzymaj mocno kciuki Adi :)

1

@Janiama Będzie 2:2.

0

@joloskyy Bo LR naciskała, ja tylko przekazywałem info Xaviemu, a on pod presją musiał to robić ;))

1

Kto dzisiaj strzeli gola dla Barcelony według was?

0

@Jakchcesz Nie przekonał ani mnie, ani Xaviego.

1

@MesQueUnClub96 @Ali3231 Spokojnie panowie :D Maszyna dzisiaj się rozkręci :)

0

No nie powiem, że nie, ciekawie się zapowiada.

0

@MesQueUnClub96 A Ferran dzisiaj myk, dwie brameczki.

0

Ostatnie dwa mecze w sezonie 2021/2022 gramy o godzinie 18:30. Nie lubię tej pory. Zdecydowanie bardziej wolę, gdy rozgrywamy mecze o 21:00.

1

@Pawel13sz Muszę się przyzwyczaić do nowego, bo za pierwszym razem, to Ciebie kompletnie nie poznałem ;)

1

@Pawel13sz Luis, Ty znowu zmieniłeś avatara?

1

@Pawel13sz Nie wiem czy kasy starczy na taki zakup xD

1

Ostatni raz się was pytam, chcecie coś z Aldi, czy nie? Bo idę właśnie, a wracać dla was się nie będę specjalnie.

1

@Yakoob Ogólnie to nie wiem skąd u większości tu jest podnieta, kto do nas przyjdzie, a kto nie. Żadne z największych nazwisk do nas nie dołączy (ja tak uważam), a pełno jest plotek o różnych "wielkich graczach", tylko że my nie mamy środków na ich sfinalizowanie. Co z tego, że ktoś chce, jak nasza sytuacja finansowa nie jest za dobra. Uważam, że nikt z topu, ani żaden bardzo dobry zawodnik do nas nie dołączy. Przyjdzie co najwyżej dwóch doświadczonych, wiekowych piłkarzy i tyle z tego będzie (oprócz tego co już mamy). Nam jest na rękę, że łączą nas z wielkimi nazwiskami, bo tak próbujemy pokazać, że jeszcze się liczymy, ale tą są tylko plotki, nic więcej.

0

CR7 blokował Karima Benzemę.
Takie są fakty. ;))

1

@Hubsao Ogólnie kraje skandynawskie są TOP pod wieloma względami. Finlandia jest ponoć najlepszym miejscem do życia w Europie. Ludzie tam są najszczęśliwsi, najbardziej zadowoleni z zarobków, służby zdrowia itp.

0

Jakie jest według was najlepsze europejskie państwo do życia?

0

@Medium Aaa, to widzę, że z Ciebie taki nocny łowca ;)

0

@Kidd Ważne, że jakąś aktywność prowadzisz :) Poprawiasz sobie tym zdrowie i to jest najważniejsze.

1

@JohnA Ja jestem osobą, która uwielbia wszelakie aktywności sportowe. Lubię się mocno zmęczyć, bo to poprawia jakoś moje samopoczucie. Długie spacery też są dobre dla zdrowia, a jeżeli chodzi o grę w piłkę, to tęsknię za starymi czasami, gdzie z chłopakami się umawiało na boisko i się grało. Teraz większość nie ma na to czasu i nie możemy się zgrać. Wtedy to człowiek zawsze wybiegał się za wszystkie czasy :)

0

@Kidd Początki miałem trudne, jeżeli chodzi o zachowanie regularności w codziennym bieganiu, ale z czasem się przyzwyczaiłem i teraz nie wyobrażam sobie zakończyć dzień bez biegu. Pamiętam, że najcięższe u mnie były pierwsze dwa tygodnie, później już było z górki.

4

Biegacie coś? Ja biegam codziennie minimum godzinkę. Mam obok siebie fajne tereny do takich miłych aktywności. Polecam, bo człowiek od razu inaczej się czuje, lepiej, a i zdrowie można sobie tym poprawić. Do biegania standardowo puszczam sobie jakąś muzyczkę (bez muzyki ciężko mi się biega) i wcześnie rano, bądź późnym wieczorem (zależy jak robota wypadnie) zaczynam.

1

@PatrychoO Według mnie Alba jako obrońca już od dawna nie daje rady. Fakt, jest bardzo dobry, jeżeli chodzi o pomoc w konstruowaniu akcji, ale w obronie już nie dojeżdża. Od dawna powinien zwolnić miejsce na LO dla kogoś innego. Nie mówię, że należy zrezygnować z jego usług, ale ta pozycja, kiedy on na niej gra jest dużym problemem. Alba w ofensywie daje dużo, ale w defensywie z kolei jest cieniem samego siebie i nie można opierać na nim lewej strony podczas bronienia.

0

@BART97 Źródło: otoczenie Barcelony.

1

Transfery do Barcelony będą, albo nie będzie. Innej opcji nie widzę.

0

Ten sezon szybko mi jakoś minął. W połowie pierwszej rundy byłem pewny, że nie będzie nas w TOP4 i szybko odpadniemy z europejskich pucharów. Na szczęście przyszedł Xavi i wysoka forma naszych zawodników i jakoś to wszystko nas ominęło. Ogólnie uważam, że wykręciliśmy wynik (jak na okoliczności z początku sezonu) naprawdę dobry. Drugie miejsce w lidze i ćwierćfinał LE (patrząc na to, że gdy wylosowaliśmy Napoli na początku, to mało kto zakładał, że ich przejdziemy) , to obiecujące rezultaty pracy Xaviego.

2

@bartekvisca Bo to głupia tradycja. Nie wiem po co w ogóle jest.

0

@JohnnyBarca I to dodajmy, że po rzucie karnym xD

4

Cały dzień mnie łeb napieprza, jakbym nie wiadomo co zrobił. Nareszcie mogę wziąć Apap Noc. W dzień wolałem nie ryzykować ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?