1

@hayek Jeśli będzie miał liczby i zajdzie daleko w europejskich pucharach. To nie jest tak, że jak jesteś w Realu, to od razu szanse na ZP rosną o nie wiadomo ile. Według mnie, Lewy będzie tu miał bardzo ciężko o ZP, tym bardziej, że na sukces w europejskich pucharach liczyć raczej tu nie może. Podejrzewam także, że będzie miał mniej bramek niż w Bayernie, a sukces reprezentacyjny no to cóż, no...

0

@PeteR10 W PSG miałby o wiele łatwiej. Już FF by zadbało o to, żeby ZP trafiła do kogoś z paryskiej drużyny, jeżeli ten rzeczywiście miałby dobre statystyki.

3

Kurde, pomyślcie sobie, że za sam podpis na głupim papierku dostajecie 40mln euro, mało tego, nie ważne co będziecie odwalać podczas całego sezonu, to i tak macie grubą kasiorę od tak. :D Siedzisz sobie parę miesięcy i grasz w gry komputerowe, a kasa leci.

1

@AmigoBlancos Tego nikt nie wie. W swoich drużynach są potęgami, ale co będzie u was, to nie mam pojęcia.

0

@Cule1234 Nie uwierzę, póki nie zobaczę oficjalki, ale jeśli to prawda, to władze naszego klubu muszą być jakieś specyficznie inteligentne. xD

1

@MesQueUnClub96 Nie, tu chodzi o ostatni, oficjalny mecz w Bundeslidze, nie o ostatni mecz Bayernu. Nie wprowadzaj w błąd ;)

0

@tristan87 Ktoś podawał tą informację dwa/trzy dni temu tutaj.

0

@Criss18Barca Z tego co słyszałem, to został zaproponowany PSG, więc nic jeszcze nie wiadomo dokładnie.

3

Przecież Lewy nie skorzysta z prawa Webstera. Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, że taka legenda Bayernu nagle to robi. Dziwnie by to wyglądało. Chcę go tutaj, ale nie sądzę, że stanie się to poprzez skorzystanie z tego prawa.

2

@Emhyr A FdJ mówi Tobie: ja się jeszcze nie żegnam. Nie chce mi się nigdzie iść. I co mi zrobisz? :D

0

@Pawlak1992 To jeszcze nic, kiedyś według transfermarkt Leo Messim zainteresowany był Lech Poznań xD

0

@DonAndresFCB Ale spójrz na to inaczej. :) Na najwyższym poziomie pograłbym jeszcze z jakieś 4-5 lat. Do tego czasu znaleźlibyśmy zastępstwo za mnie. O formę nie ma co się martwić, bo ja jestem profesjonalistą, a gole strzelam z każdej pozycji, jestem jak Suarez :DD Pieniądze? Grałbym za dramo z miłości do klubu.

2

Myślicie, że jak pojadę do Barcelony przed rozpoczęciem sezonu, to będę rozpatrywany jako ewentualny transfer do naszej FC Barcelony? :=) Tyle tych informacji, że może i ja się załapie.

0

@panczo Mam nadzieję, że nie będzie zarabiał dużo. Ja ogólnie jestem zdania, że nie powinniśmy mieszać się w takie transfery. On nie jest jakimś szczególnym wzmocnieniem, a przynajmniej nie wydaje się takim być, po tym jak gra w Chelsea. Jest to jeden z tych piłkarzy, których nie chciałbym zobaczyć TERAZ w Barcelonie. Kiedyś tak, ale teraz, gdy mamy sytuację, że trzeba budować skład na nowo wątpię, że ten zawodnik cokolwiek nam pomoże. W każdym bądź razie jestem daleki od cieszenia się z takich transferów. Według mnie, to nie jest to, co aktualnie Barca powinna robić, no ale miejmy nadzieję, że wymienione przez Ciebie plusy się sprawdzą :)

3

@DonAndrzejos Tylko nie to drewno :(

1

Chociaż jedną bramkę wciśnijcie już no. Nie ważne jak, ważne by coś wpadło. Nie chcę zakończyć oglądanie tego meczu ze świadomością, że straciłem 90min życia na taki bezbramkowy piach.

0

@ObiektywnyKibic121 Jednak z nim ta drużyna nie kopie się aż tak po czole :)

0

@marcinK0000 Tak jest od kilku lat i mnie już to nie dziwi.

2

Bez Pedriego to my byśmy mogli co najwyżej LK zwojować, takie są fakty.

0

@KrwawiaceoczyVEB A jednak dzięki niemu do gablotki możesz włożyć PK z zeszłego sezonu :) A dzięki Ferranowi nic.

0

@KrwawiaceoczyVEB Ferran nic nie zrobił, jeżeli porównać by go do Griezmanna. Francuz we wszystkim był kilka razy lepszy :)

0

@kuz Dla nas mecz z Realem, to był finał LM. :) Później już wywalone.

0

@czółkovsky To o Ferranie? :=)

1

Gramy dobrze, brakuje tylko wszystkiego.

3

No i typ się ze mną kłóci, próbując wmówić mi, że Ter Stegen to europejski top ^^

1

@Janiama 2:1 Barca

1

Za 14 minut rozpoczynamy mecz z Getafe. Po zwycięstwo!

2

@HypeR Dlatego, bo jest gwarancją jakości, gwarancją goli i będą mieli dodatkowy rok na znalezienie zastępstwa w jego miejsce. Lewandowski to profesjonalista, jeśli nie odejdzie teraz, to nie będzie robił problemów i z całą pewnością będzie grał na 100% w każdym meczu. Tu kwestią jest też czas, który pozwoli na znalezienie odpowiedniego zastępstwa dla Roberta.

0

@HypeR No ale ma ważny kontrakt, więc nie rozumiem skąd takie teksty. W końcu po coś ten kontrakt istnieje, prawda?

1

Jutro o 19:30 zagramy z Getafe. Mecz będzie można obejrzeć na Eleven Sports 2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?