Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek Jeśli będzie miał liczby i zajdzie daleko w europejskich pucharach. To nie jest tak, że jak jesteś w Realu, to od razu szanse na ZP rosną o nie wiadomo ile. Według mnie, Lewy będzie tu miał bardzo ciężko o ZP, tym bardziej, że na sukces w europejskich pucharach liczyć raczej tu nie może. Podejrzewam także, że będzie miał mniej bramek niż w Bayernie, a sukces reprezentacyjny no to cóż, no...
0
@PeteR10 W PSG miałby o wiele łatwiej. Już FF by zadbało o to, żeby ZP trafiła do kogoś z paryskiej drużyny, jeżeli ten rzeczywiście miałby dobre statystyki.
3
Kurde, pomyślcie sobie, że za sam podpis na głupim papierku dostajecie 40mln euro, mało tego, nie ważne co będziecie odwalać podczas całego sezonu, to i tak macie grubą kasiorę od tak. :D Siedzisz sobie parę miesięcy i grasz w gry komputerowe, a kasa leci.
1
@AmigoBlancos Tego nikt nie wie. W swoich drużynach są potęgami, ale co będzie u was, to nie mam pojęcia.
0
@Cule1234 Nie uwierzę, póki nie zobaczę oficjalki, ale jeśli to prawda, to władze naszego klubu muszą być jakieś specyficznie inteligentne. xD
1
@MesQueUnClub96 Nie, tu chodzi o ostatni, oficjalny mecz w Bundeslidze, nie o ostatni mecz Bayernu. Nie wprowadzaj w błąd ;)
0
@tristan87 Ktoś podawał tą informację dwa/trzy dni temu tutaj.
0
@Criss18Barca Z tego co słyszałem, to został zaproponowany PSG, więc nic jeszcze nie wiadomo dokładnie.
3
Przecież Lewy nie skorzysta z prawa Webstera. Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, że taka legenda Bayernu nagle to robi. Dziwnie by to wyglądało. Chcę go tutaj, ale nie sądzę, że stanie się to poprzez skorzystanie z tego prawa.
2
@Emhyr A FdJ mówi Tobie: ja się jeszcze nie żegnam. Nie chce mi się nigdzie iść. I co mi zrobisz? :D
0
@Pawlak1992 To jeszcze nic, kiedyś według transfermarkt Leo Messim zainteresowany był Lech Poznań xD
0
@DonAndresFCB Ale spójrz na to inaczej. :) Na najwyższym poziomie pograłbym jeszcze z jakieś 4-5 lat. Do tego czasu znaleźlibyśmy zastępstwo za mnie. O formę nie ma co się martwić, bo ja jestem profesjonalistą, a gole strzelam z każdej pozycji, jestem jak Suarez :DD Pieniądze? Grałbym za dramo z miłości do klubu.
2
Myślicie, że jak pojadę do Barcelony przed rozpoczęciem sezonu, to będę rozpatrywany jako ewentualny transfer do naszej FC Barcelony? :=) Tyle tych informacji, że może i ja się załapie.
0
@panczo Mam nadzieję, że nie będzie zarabiał dużo. Ja ogólnie jestem zdania, że nie powinniśmy mieszać się w takie transfery. On nie jest jakimś szczególnym wzmocnieniem, a przynajmniej nie wydaje się takim być, po tym jak gra w Chelsea. Jest to jeden z tych piłkarzy, których nie chciałbym zobaczyć TERAZ w Barcelonie. Kiedyś tak, ale teraz, gdy mamy sytuację, że trzeba budować skład na nowo wątpię, że ten zawodnik cokolwiek nam pomoże. W każdym bądź razie jestem daleki od cieszenia się z takich transferów. Według mnie, to nie jest to, co aktualnie Barca powinna robić, no ale miejmy nadzieję, że wymienione przez Ciebie plusy się sprawdzą :)
3
@DonAndrzejos Tylko nie to drewno :(
1
Chociaż jedną bramkę wciśnijcie już no. Nie ważne jak, ważne by coś wpadło. Nie chcę zakończyć oglądanie tego meczu ze świadomością, że straciłem 90min życia na taki bezbramkowy piach.
0
@ObiektywnyKibic121 Jednak z nim ta drużyna nie kopie się aż tak po czole :)
0
@marcinK0000 Tak jest od kilku lat i mnie już to nie dziwi.
2
Bez Pedriego to my byśmy mogli co najwyżej LK zwojować, takie są fakty.
0
@KrwawiaceoczyVEB A jednak dzięki niemu do gablotki możesz włożyć PK z zeszłego sezonu :) A dzięki Ferranowi nic.
0
@KrwawiaceoczyVEB Ferran nic nie zrobił, jeżeli porównać by go do Griezmanna. Francuz we wszystkim był kilka razy lepszy :)
0
@kuz Dla nas mecz z Realem, to był finał LM. :) Później już wywalone.
0
@czółkovsky To o Ferranie? :=)
1
Gramy dobrze, brakuje tylko wszystkiego.
3
No i typ się ze mną kłóci, próbując wmówić mi, że Ter Stegen to europejski top ^^
1
@Janiama 2:1 Barca
1
Za 14 minut rozpoczynamy mecz z Getafe. Po zwycięstwo!
2
@HypeR Dlatego, bo jest gwarancją jakości, gwarancją goli i będą mieli dodatkowy rok na znalezienie zastępstwa w jego miejsce. Lewandowski to profesjonalista, jeśli nie odejdzie teraz, to nie będzie robił problemów i z całą pewnością będzie grał na 100% w każdym meczu. Tu kwestią jest też czas, który pozwoli na znalezienie odpowiedniego zastępstwa dla Roberta.
0
@HypeR No ale ma ważny kontrakt, więc nie rozumiem skąd takie teksty. W końcu po coś ten kontrakt istnieje, prawda?
1
Jutro o 19:30 zagramy z Getafe. Mecz będzie można obejrzeć na Eleven Sports 2.