2

@Solmyr Zobacz co Belg im wyjmuje :D To jest ta różnica, która powoduje, że nie stracili gola.

2

@Xpert77 jak widać wystarczy piekielnie szybki zawodnik, wyśmienity kreator akcji i ktoś kto potrafi zagrać dokładną piłkę.

1

Live brązowa zbroja

0

Do 30 minuty padnie pierwsza bramka. U mnie jest już 35 minuta spotkania i jest 1-0

0

Na następny finał LM będzie Zenek "Przekorny Los" :D

0

No nareszcie, przechodzimy do meczu

0

Ja tu tylko przyszedłem obejrzeć mecz, a pokazali mi jakiś basen...

0

O kurde, prawie gol, tak blisko

0

Gdzie jest Najman jak świat go potrzebuje? Tu mógłby trochę powalczyć w obronie stadionu.

0

trzynasta minuta meczu i jak na razie 0:0. Może rzeczywiście będzie 0:0 w regulaminowym i będą karne. :D

0

@masq No nie widzisz, że gra dzisiaj w ataku? ;)

0

A za rok, Barcelona dokładnie o tej samej godzinie będzie wznosić puchar LM po zwycięstwie nad:
-Tebasem
-FC Barceloną (wbrew pozorom najcięższym przeciwnikiem w ostatnim czasie dla naszej Barcelony jest ona sama :D)
-Bayernem Monachium

Tego sobie i wam życzę :D

1

@FCBparasiempre Nikt ich nie wygra, bo mecz zakończy się w regulaminowym czasie wynikiem 2:1 dla Realu zapewne. Przynajmniej ja tak obstawiam :D

3

Kurde, ale przyznać trzeba Madrytowi, że fajną miał drogę do finału, w sensie, że potężnie napakowaną solidnymi emocjami. Dawno nie towarzyszyły mi takie emocje, jak np. w starciu Realu z Chelsea.

14

Nie no, ja rozumiem wszystko, ale to co dzisiaj odwala się z pogodą, to przechodzi ludzkie pojęcie. Najpierw pada deszcz, potem kilka sekund później wychodzi słońce, następnie zrywa się jakaś wichura i tak w kółko. No nic się nie da zrobić na zewnątrz.

1

@PiotrR Oby tak było :D

0

@takisobiektos Nie no, na pewno ktoś trafi w regulaminowym. Sądzę, że pierwszy strzeli Real.

0

@PiotrR Z tym Hendersonem też myślałem, czy by go przypadkiem za Salaha nie wpisać. :D Coś wisi w powietrzu :)

0

Dobra, to chociaż wytypujmy kto strzeli gola :D Ja uważam, że będzie 2:1 dla Realu,a bramki zdobędą:
-Benzema
-Vini
-Salah

3

@GeneralXavi 3/10. Dla mnie ten finał jest tragiczny, bo spotkały się dwie drużyny, których nie znoszę totalnie (Live nie lubię bardziej, ale jednak ze względu na to, że Madryciakom trzeba uniemożliwić zgarnięcie 14LM, to będę gdzieś tam po cichu wspierał angielski klub).

0

"Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba"

0

Co sądzicie o Alissonie z Liverpoolu? Czy według was jest naprawdę tak dobry, jak się mówi? Umieścilibyście go w TOP3 bramkarzy Europy?

1

@DonAndrzejos A więc zdradziłeś LR :D Wielcy tego świata nie wybaczą Ci. ;)

2

@BART97 @Deviler Real jest takim "wrogiem" moim, Barcelony, dlatego będę za okropnym Live. :D

0

Ach, szkoda, że trafił się taki finał. Dwie drużyny, których nie znoszę. Bardziej nie lubię Live, ale w ten szczególny dzień dostosuje się do słynnego powiedzenia "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem." :D

0

@Rust_Cohle No niby tak, ale za dużo już w tej edycji LM wydarzyło się "magicznych wieczorów", żebym wierzył, że będzie inaczej :D. Jestem za Live, ale coś podpowiada mi, że będzie to wyrównany mecz i bramki strzelą Benzema, Vini i Salah.

0

@Emhyr Zakładam, że będzie 2-1 dla Realu. Nie wiem czemu, ale od początku ani przez chwilę nie jestem w stanie uwierzyć w zwycięstwo Live, nie przeciwko Madrytowi.

2

@Bykunn A to życzę, żeby wszystko się powiodło :)

4

@IronSanHybrid
- Chcesz zobaczyć Kubusia Puchatka?
tymczasem Kubuś Puchatek:

0

@Bykunn A co się żonie stało, że do szpitala trzeba było jechać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?