Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs No ale to też trochę głupie, bo tak jak wspomniał kolega @Tasde nikt nie mógł mieć pewności, że rzeczywiście zrobił ich 7, a nie mniej, bądź więcej.
1
@Kitek1640 Ja zawsze zastanawiałem się, co by było, gdyby Harry leciał na "Płynnym Szczęściu" cały czas (tym eliksirze, co powodował, że wszystko co się robi kończy się sukcesem). :D Wtedy raczej byłby pewny wygranej. :DD Wyważenie takiej mikstury trwało 6 miesięcy. To teraz pomyśl, co jeśli by stworzyć wiele takich mikstur i obdarować nimi każdego w Hogwarcie podczas walki z Tomem. xD
0
@Kitek1640 Może nie wiedział ile ich jest ;D
7
A co gdyby nie było Tuska? TVP nie miałoby już chyba sensu istnieć xD
0
@Zbyszard Wystarczy, że sprowadzą dwóch takich jak Hazard i już po kasie gromadzonej przez x czasu :P
0
Gdybyście mieli możliwość kupienia kogoś, bądź usunięcia ze składu, to co byście wybrali? Mówimy tylko o jednej osobie. W przypadku kupienia kogoś, to mógłby być to tylko zawodnik, którego w ostatnim czasie łączy się z Barceloną. Kupili byście kogoś, czy usunęli z obecnego składu jakiegoś naszego grajka?
1
@Barca1922 Ja tam się cieszę, że odchodzi, bo również tak uważam.
0
Przynajmniej ostatnie miesiące w Barcelonie miał dobre. Parę punktów nam zapewnił.
0
Jak myślicie? Jaka kwota jest takim naszym maksem, jeżeli chodzi o transfery?
2
@Survier Nie za dużo oczekujesz? :D
4
@Image Uważam, że powalczyć o jakiś PK możemy, ale co do innych trofeów, to nadziei zbyt wielkich nie mam. Wolę się pozytywnie zaskoczyć, niż po raz kolejny zawieść.
0
@bartekvisca Raczej większych kontraktów nie dostaną, niż te 2 (no w wyjątkowych przypadkach 3) lata, dlatego problemu z ich odejściem uważam, że nie będzie. Najlepiej połączyć doświadczenie z młodością, no bo jednak to daje większe szanse na wygranie czegokolwiek, ale jeśli chcemy budować drużynę na lata, no to jednak lepiej byłoby pójść w transfery młodych, perspektywicznych zawodników.
0
Dobra, jak myślicie? Które pozycje na 100% zostaną wzmocnione w Barcelonie tego lata, oraz jakie są wasze przewidywania, co do dodatkowych wzmocnień oprócz tego?
0
@Barca_bwo Smutne, ale jednak nie ma co porównywać obecnej sytuacji do tamtej, bo teraz jesteśmy w totalnej rozsypce i próbujemy stworzyć coś z niczego.
2
@jacobFCB Nie no, bez przesady :D, aczkolwiek nie zdziwiłoby mnie wcale, gdyby miał o wiele lepsze statystyki, niż w Barcelonie. My gramy za wolno dla niego, on potrzebuje się rozpędzić. Był najlepszy, kiedy przez moment graliśmy szybki, fajny futbol. Potem, kiedy zapał u wszystkich ustał, to przygasł.
0
@Worny To w końcu go oceniacie za ten sezon, czy dopiero po następnym? ;D
Jeżeli od 1 do 6, to według mnie 3, a konkretnie jeśli można 3,5. Zasłużył na notę lepszą, niż średnia, bo jednak zapewnił nam to drugie miejsce, startując z bardzo trudnej sytuacji, ale reszta tego, co "osiągnęliśmy" jak dla mnie jest przeciętna. Na końcu powrócił szary styl Barcelony za poprzednich trenerów.
1
Spokojnie, według mnie nie będzie tragedii w następnym sezonie. Fakt, musimy się wzmocnić, bo jasno ten sezon pokazał nam, że to co mamy jest jeszcze niewystarczalne, by walczyć w finałach, bądź o finał. Pamiętajcie jednak, że te ostatnie mecze graliśmy bez Pedriego i dlatego to aż tak kiepsko wyglądało. Z nim prezentujemy o wiele lepszy poziom, oczywiście nie w każdym meczu, ale jednak to jest taki grajek, że potrafi zrobić coś z niczego.
0
@Emhyr Wiesz, jednak od takiego klubu, jakim jest Barcelona wymaga się zdecydowanie więcej, niż tylko wygrywanie tego, co daje Ci bezpieczne (odnośnie awansu do LM), drugie miejsce. Wiele osób ma gdzieś to, że jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji sportowej i nie przyjmują do wiadomości tego, że to oczywiste, że idzie nam gorzej.
1
@AdamaTraore Dokładnie :D. Szkoda, że jakaś nie siadła :)
7
@Emhyr W tym przypadku "Jesteś tak dobry, jak twoje ostatnie mecze". Barcelona jednak od dłuższego czasu nie zachwyca :D
24
Mówcie co chcecie, ale mi będzie brakowało tego Luuka. Chłop przychodząc tu był wyśmiewany, a teraz, gdy odchodzi jest oklaskiwany i na pewno nie można o nim powiedzieć, że był ciężarem dla nas. Chyba do końca będę pamiętał te jego bramki z główki. :D
3
@Cule1234 Dobra, dobra. Ja chcę to w końcu zobaczyć, a nie ciągle słuchać, co trzeba zrobić.
2
Widzimy się w środę na kolejnym meczu, tym razem będziemy grać z A-League All Stars, więc nie myślcie, że to już wakacje. :P
3
Ufff, nareszcie koniec sezonu. W końcu możemy pocisnąć w LM (o ile ich wylosujemy) City i Liverpool ;DDD
1
@Emhyr Pomyśl ile rzeczy mógłbyś przez ten czas zrobić :)
1
@Emhyr A oszczędzić można go dużo, bo to jest 38x1,5h. w samej LL. :D
1
A, no i nie zapomnijcie, że w środę gramy jeszcze z A-League All Stars, więc mamy jeszcze szansę na przyzwoite pożegnanie tego sezonu. :D
1
@mate92 Pewnie to się stanie za jakieś 4-5lat :D
1
Dziękuję wszystkim. To był wspaniały sezon. Nie zapomnę go nigdy :D Mam nadzieję, że po wakacjach będzie lepiej grane.
1
@tbas Nie mówię, żeby nie próbowali wygrać. Mówię, że należy do tego podejść bez nerwów, bo to mecz, który niczego nie zmieni, czy się go wygra, czy przegra.