Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale ten tydzień mi szybko zleciał. Mam nadzieję, że i wam się nie dłużył. :D
1
@tomek8756 Ale jednak już nie taki, jak jeszcze kilka lat temu ;)
0
@Kitek1640 Zależy od częstotliwości ich występowania :D
1
@AllBundy Mistrzowska robota :DD
7
Dlaczego musiało powstać coś takiego jak Viaplay? Nie mogło być po staremu? Ehh... :(
1
@PatrykBarca Z tego co wymieniłeś, szrotem można nazwać tylko Umtitiego :D
3
@Kondziubarca Nikt w ostatnim czasie nie zastosował tego prawa. Nie wiem skąd w ogóle u niektórych nadzieje na takie rozwiązanie sytuacji.
0
@macio_944 Dembele to zawodnik idealnie pasujący do zespołów grających szybki futbol. Barcelona jest absolutnym przeciwieństwem takich drużyn. My klepiemy, klepiemy i klepiemy piłkę (dosyć często bez sensu). Spójrz na moment, w którym mieliśmy tą fantastyczną passę meczów bez porażki. Graliśmy tam szybko, składnie i Dembele się w tym doskonale odnajdywał, ale kiedy przyszło znowu nam grać męczący futbol, to już kompletnie przygasł, lecz wciąż był jednym z najlepszych na boisku. Moim zdaniem powinien odejść do PL, ewentualnie L1. Tam miałby lepiej pod tym względem. Co do Twojego zdania, to zgadzam się w większej części, ale z tym myśleniem, to jednak uważam, że on potrafi, ale musi wtedy zagrać wszystko inne dookoła, żeby i jemu wyszło.
0
@AmigoBlancos Ogólna kariera.
0
@Karzel A takie TOP3 Twoje? :)
0
@AmigoBlancos Trener :)
0
Który trener według was jest największym niewypałem lat 2000-2022? Dlaczego?
0
Słyszałem, że do Barcelony, do RCD Espanyol ^^
0
Czy wyobrażacie sobie scenariusz, że przy mocnym/średnim zestawieniu drużyn w grupie LM, Barcelona nie wychodzi z niej po raz drugi z rzędu?
1
@Piorun Chyba tak. Innego rozwiązania nie widzę.
0
@Rhaan No, ale ja nie mam im tego za złe. Ktoś im to dał, a oni to podpisali. Rozumiem ich w 100%. Tak to działa. Oczywiście, dla klubu są olbrzymim obciążeniem, ale sami się w to wpakowaliśmy. W dorosłym życiu umów się dotrzymuje, bez względu na to, z jakimi konsekwencjami się to wiąże. Takie było u nas zarządzanie, nieudolne, tragiczne, w pewnym momencie wręcz komiczne, ale co zrobić? Jedynym rozwiązaniem jest nie dopuścić do tego, aby podobna sytuacja miała miejsce w przyszłości. Jesteśmy w takim miejscu, do którego nas to wszystko doprowadziło, nikt inny nie jest temu winny.
0
@Asthylath Ja już się wypowiadałem na ten temat. Uważam, że powalczyć o PK możemy, ale co do innych trofeów, to się nie nastawiam na jakiś sukces. Wolę się pozytywnie zaskoczyć, niż po raz kolejny zawieść.
LM uważam, że będzie potężnym ciężarem i w zależności od wylosowanej grupy, też tak jak w sezonie 2021/2022 możemy z niej nie wyjść i przy mocnym zestawieniu drużyn wcale bym się nie zdziwił.
Ja jestem osobą, która patrzy na to wszystko bardzo krytycznie. Uważam, że nasza gra w ciągu tych 3 miesięcy za bardzo się nie zmieni, ale miło byłoby się pozytywnie zaskoczyć. Jesteśmy drużyną strasznie nie równą, co nie jest dziwne, patrząc na nasz skład i dużo zależy od formy, jaką będziemy prezentować w danym okresie.
1
@Ferran Ale jednak to jest jakieś zobowiązanie. :) Po jego wypełnieniu rób co chcesz. Po prostu patrz w przyszłość i zastanów się pięć razy do kiedy ustalasz kontrakt.
2
Ja się zawsze dziwie zawodnikom, którzy płaczą o to, że chcą odejść z klubu, ale nie mogą, bo pracodawca chce, aby wypełnili kontrakt. Ludzie, przecież nie są dziećmi, wiedzą co podpisują. To mnie zawsze wkurza. Załóżmy, że ktoś walczy o dobry kontrakt w 2021r., dostaje go do załóżmy 2025r., ale nagle w 2023r. gość chce odejść i teraz wielki krzyk agentów w stylu "klub stracił go już na dobre.", bo władze chcą, by wypełnił kontrakt. Nie rozumiem tego. Taka umowa, to nie zabawka, którą możesz się znudzić. Zawierasz ją po to, by obie strony były do czegoś "zobowiązane".
Denerwuje mnie takie podejście zawodnika do swojego klubu. Masz kontrakt (coś co sobie wywalczyłeś), to wypełnij go, a nie zachowujesz się jak dziecko. Umowa, to umowa, licz się z tym, co podpisujesz.
3
@KrwawiaceoczyVEB Ma kontrakt, to wystarczy, żeby mógł być spokojny.
0
Kto wygra finał LM według was? Ja mówię, że Real, a wy?
1
@SinMistico Za trzy lata podejrzewam, że odejdzie już, choć na pewno będą go ostro kusić kasą.
1
"Tanio skóry nie sprzedam"
1
@LloretDeMar No tak, tylko Kylian był tam absolutnym obowiązkiem do zatrzymania. Oczywiście panowie, rozumiem to wszystko, tylko boję się po prostu, że z całkiem niezłych pieniędzy (80mln.), zostaniemy z niczym, bo przy zbyt dużych wymaganiach cenowych, potencjalni nabywcy mogą się rozmyślić.
1
@LloretDeMar Tak, oczywiście, ale nie kwoty znacząco przewyższające wartość piłkarza, bo nie wiem jakim mózgiem trzeba być, żeby za piłkarza wartego 80mln. zapłacić 100mln, tym bardziej, że jedynym konkurentem o niego dla PSG jest chyba jak na razie tylko Man. Utd., który dawał podobną ofertę. :D
6
@LloretDeMar Ludzie, przecież tu gadamy o FdJ, o niego chodzi. Według większości na LR, chłop jest na wylocie i nie daje nam za dużo sportowo, więc należy go pożegnać i wziąć kasę. Nikt zdrowo myślący nie oddałby Araujo.
2
@Ptasior Nie no spokojnie, z tym, że "szrot" to chodziło mi o innych grajków :D
2
@IronSanHybrid Nikt nam więcej nie da i zamiast mieć te 80mln, to będzie 0.
5
@IronSanHybrid @Transu96 No, a potem płacz, że nikt nie kupuje od nas tego szrotu :DD Trzeba brać panowie te pieniądze i się wzmacniać, a nie żyć sporami z PSG. :D
8
Gdzie podpisać?