Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
No i to by było na tyle, jeżeli chodzi o sprzedaż FdJ. xD
0
@Bocheno1 Oczywiście, że piszę serio :D Obejrzyj Pan powtórkę z pięć razy :)
0
@Objectivo No to nieźle :D Jak można to uznać za jakikolwiek kiks? Przecież z każdej kamery widać, że było to celowe zagranie do Viniego :D
3
No i pomyślcie, jakby to wszystko ładnie się ułożyło w tej naszej Barcelonie, gdyby nie ten oszust Tusk ;D
2
@DonMatteo901 I teraz powiedzcie mi, gdzie tu jest jakiś zamysł o strzale, czy coś w tym stylu? (takie teorie dorabiają niektórzy na LR). Przecież on od samego początku chciał obsłużyć Viniego mocnym podaniem.
4
@Kidd a potem "Niemiec chce opuścić Bayern" ;DD
0
@kondzix2115 A który zespół według Ciebie byłby dla niego najlepszym?
0
Lewandowski w Premier League. Uważacie, że sprawdziłby się? Najcięższe z możliwych wyzwań.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Zawsze wiedziałem, że jest w nim więcej Niemca, niż Polaka :D
3
@tristan87 No niby tak, ale jednak według mnie jest to trochę głupie, w końcu należą do zwycięskiego zespołu, a nie otrzymają nagrody jedynie przez to, że Carlo postanowił ich nie wpuścić choćby na sekundę.
1
Przeczytałem właśnie na stronie Realu, że według UEFA, Isco i Łunin nie wygrali LM, bo nie zagrali ani jednej minuty w tegorocznych rozgrywkach. Co o tym sądzicie?
1
@BART97 ja tam ich tylko słucham podczas pracy. Nie mam czasu, by oglądać, co oni tam robią, więc akurat to mi mniej przeszkadza :D
0
Nic tak bardzo mnie nie denerwuje w KS, jak podczas programu ciągle słychać jak chłopaki w słuchawkach gadają. Tak mnie to irytuje, że aż czasami nie chce mi się oglądać.
0
@MesQueUnClub_87 Ale pytanie brzmi, jak Ty byś się zachował? :D Nie to czy powinien odejść, czy nie. Masz wybór: zostajesz/idziesz, co wybierasz Ty?
0
@tbas Ale załóżmy, że odchodzimy od jego dzisiejszych wypowiedzi. Co byś zrobił na jego miejscu?
0
@kuz A co byś zrobił odchodząc od tego co powiedział?
0
@fcbkrk123 chcieć bym chciał, ale nie wiem, czy powinniśmy w to brnąć znowu.
0
Teraz tak na serio, co byście zrobili na miejscu Lewego? Wypełnili kontrakt z Bayernem, czy jednak poszli do Barcelony?
Ja tak szczerze, to jednak wypełnił bym kontrakt do końca. Bądź co bądź w Bayernie jest zapisany kawał historii Roberta, wiele dobrych i oczywiście też złych momentów, ale jednak wielce wartościowych i w moim odczuciu szkoda, że na samym końcu tej wspaniałej przygody, nastąpić miałoby tak burzliwe rozstanie.
2
@PiotrR "na skraju upadku gospodarczego" xD Ale to jest kuriozum, że taki klub jest w tak fatalnej sytuacji.
0
@Wilczeq Było "Bayern jest poważnym klubem". Tłumacz po po prostu się nie spisał.
4
O tym jak Kwiatkowski wywołał największą burzę w dziejach futbolu. To wszystko przez ten cholerny angielski. :D
1
Angielski język trudnym być...
1
"Bayern jest poważnym klubem" i wszystko jasne. Ale poszła błędna informacja :DD
0
@BART97 No nie wiem. Dla mnie to prawo jest martwe. Nie wierzę, żeby Lewy coś takiego zrobił. Raczej dogra ten sezon.
1
No chodź Robert do nas. Daj trochę magii tej naszej lidze.
0
No ale z drugiej strony, takie agresywne wypowiedzi rzeczywiście mogą skutkować tym, że Bayern zostawi go w klubie tylko dlatego, że może, żeby utrzeć mu nosa.
2
@Kgorecki2500 Burza, to najlepsza pogoda. Sam deszcz, to tylko taka popierdółka.
0
@macio_944 Z większością się zgadzam, ale z tym zastrzykiem psychologicznym, to jednak według mnie trochę przesadziłeś. Oczywiście, takie zwycięstwo unosi drużynę, ale zaraz po nim nastąpił ten tragiczny okres. 4-0 z Madrytem, to było ostatnie dobre zwycięstwo. Według mnie następny mecz z Realem w lidze dokładniej pokarze nam na czym stoimy. Prawda jest taka, że wygląda ta trochę tak, jakbyśmy po tym meczu totalnie spoczęli na laurach i mieli wywalone, a tu grać trzeba było do końca, a przynajmniej nie schodzić z wyznaczonej drogi. Oczywiście, koniec końców jest te 2 miejsce w lidze, ale jednak nie w takim stylu jakiego oczekiwaliśmy.
Zwycięstwo ważyło te 3pkt., dla nas było ważne, bo chcieliśmy zdobywać punkty nie tylko po to,by mieć 2 miejsce, ale także walczyć o mistrza (wtedy tak się zapatrywano), a w perspektywie tej walki, nic to kompletnie nie wniosło.
0
@Medium i jak wrażenia?
0
@Medium obejrzyj "Zęby" z 2007, jeśli masz psychę xD